• Ludovic IX
    7.2k
    Domaće izdajice su gore od vanjskih neprijatelja.. a tovari su to..

    I nemoj mi prodavat floskule. Ako ti se mile tovari, odi tamo i ljubi im dupe ko brekalo
  • Mali Zeus
    12.7k
    Uremović se nešto buni tu, nisam siguran što, trebalo mu je 5, 6 dana da poprimi sve karakteristike tipičnog igrača Hajduka.
  • Mrvica
    3.9k
    Vidim da si se od cijelog mog posta uhvatio za riječ ideali, jel taj isti lik bio na tribini na futsalu? Sasvim slučajno se našao tu ili?
  • Mali Zeus
    12.7k
    RIjeci je Poljud praktički teren za trening.
  • Neron53
    592

    Da te netko izda mora biti uz tebe, dio tebe, tvoje grupe, tvoje ekipe,mora postojati uzajamna ljubav, postovanje.... mozda je tebe izdao Brekalo, mene nije .
  • Mali Zeus
    12.7k
    Pozivam na malo umjerenosti u tome što pišete.
  • San Lorenzo
    15.4k
    Prvo isfuraju, u najmanju ruku, čudnu vjersku koreografiju, a onda krenu u utakmicu sa 'i purgera i riječana i šakama i nogama'...nije da sam šokiran ili iznenađen, ali ono je bio novi level gluposti.
  • Neron53
    592

    Jel ti stvarno mislis da se on nasao na futsalu jer je dio nase borbe? Dijeli nase ideale?
    Pa sooro pola momcadi hajduka su fetivi dinamovci :)
    Kao sto i skoro pola momcadi dinama nisu dinamovci ili su igrajuci za neke druge momcadi pjevali "jebem te dinamo".
    Kakvi jebeni ideali?
    90 posto sportasa igraju iz interesa. Ili za bolje pare ili tamo gdje se mogu lakse probiti do repke ili po uputi menadjera od kojega ocekuju da im nesto od to dvoje omoguce.
  • Neron53
    592

    Decec, ako ne mozes argumentirano raspravljati, odi do vc-a...obavi sto trebas pa se malo smireniji vrati.
    Nikad ne znas s kime raspravljas i nema smisla biti tako iskljuciv.
  • Nolifer
    8.1k
    se nešto buni tuMali Zeus

    A kaj drugo očekivat od kmečavaca :lol:
  • Jaro
    7.3k
    jos jedan od friskih korisnika koji dugogodisnje forumase uci ponasanju. Fakat hrpa takvih u zadnje vrijeme...
  • Mandelinho
    374
    Zna li netko kad se igra zaostala sa Varaždinom?
  • Jaro
    7.3k
    mislim da nema jos datuma,ceka se rasplet europe i kupa da se odredi termin...
  • Muka
    357

    Ako je Neron53 onaj na koga mislim, svi bi trebali imati ogromnog poštovanja prema njemu i čitati pažljivo što vam piše.

    Poz
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.