• badjibadara
    3.1k
    Brekalo je govno ispo i gotovo. Znači, frajla se uvrijedila iako je jakir ga zvao dan poslije, on je rekao da on više ne želi u dinamo.Ludovic IX

    Razlog više zašto još jučer trebamo sportskog. Trener se mora koncentrirati na travnjak, biti 100% tamo, pogotovo u ovakvim situacijama.

    U trenutcima opuštanja, neka lajka pitschke, ali nadjebavanja sa brekalima i njegovim menađerima ne smiju biti dio trenerskog posla.
  • Mali Zeus
    12.7k
    Rijeka ima dost tog kaj nama fali, imaju stil igre, fajteri su, odličnu napadačku liniju, Selahija koji sam pokriva sredinu praktički često puta, trenera koji zna kako voditi ekipu, biti autoritet, ali da ga i poštuju tj. da ne bude diktator, koji zna kad treba mijenjati bio neki senator ili ne, dobru atmosferu, puno toga. Sopić ne troši puno riječi prije i poslije tekme, baca neke bombe i zabavan je, ali on i momčad više pričaju na terenu.
    Kod našeg profe sve suprotno.
  • Mr Anderson
    7.9k
    Rijeka ima dost tog kaj nama fali, imaju stil igre, fajteri su, odličnu napadačku liniju, Selahija koji sam pokriva sredinu praktički često puta, trenera koji zna kako voditi ekipu, biti autoritet, ali da ga i poštuju tj. da ne bude diktator, koji zna kad treba mijenjati bio neki senator ili ne, dobru atmosferu, puno toga. Sopić ne troši puno riječi prije i poslije tekme, baca neke bombe i zabavan je, ali on i momčad više pričaju na terenu.
    Kod našeg profe sve suprotno.
    Mali Zeus

    I Jakirović je tak izgledal u Rijeci, ako ne i bolje od Sopića. I ekipa mu je tako igrala. Problem je što se teže nametnuti u Dinamu koji osim što je veći klub ima puno raznoraznih zvijezda i zvjezdica. Nije Sopić sad odjednom Klopp. Nakon što ga je Belupo razmontirao, svi su se sprdali s njim ukjučujući i navijače Rijeke.
  • Mali Zeus
    12.7k
    I Jakirović je tak izgledal u Rijeci, ako ne i bolje od Sopića. I ekipa mu je tako igrala. Problem je što se teže nametnuti u Dinamu koji osim što je veći klub ima puno raznoraznih zvijezda i zvjezdica. Nije Sopić sad odjednom Klopp. Nakon što ga je Belupo razmontirao, svi su se sprdali s njim ukjučujući i navijače Rijeke.Mr Anderson

    Ne mislim ja da je on Klopp, ali im očito paše i momčad njemu i on momčadi.
  • Juznjak
    3.8k
    Rijeka nema izrazitu zvijezdu ili nekog tko to misli da jest. Baš me zanima koliko bi ljudi bilo Jakiru na treningu da se vrate u Zagreb s gostovanja u 1-2 ujutro i on kaže da se ide trenirat.
  • Mr Anderson
    7.9k
    Ne mislim ja da je on Klopp, ali im očito paše i momčad njemu i on momčadi.Mali Zeus

    Pa da, ali isto tako im je pasao i Jakirović. Poanta je da ne znam kak bi se Sopić snašao kod nas i kak bi ga igrači prihvatili.
  • Mali Zeus
    12.7k
    Pa da, ali isto tako im je pasao i Jakirović. Poanta je da ne znam kak bi se Sopić snašao kod nas i kak bi ga igrači prihvatili.Mr Anderson

    Ma moj komentar nije uopće išao u tom smjeru, da bi Sopić došao kod nas, tko zna kak bi to ispalo, nego samo kak je i koliko Jakir fejlao kod nas.
  • superhik
    11k
    Da prvo vidimo pojam izdaje: "Izdaja je oblik prijevare. Izdati nekoga znači iznevjeriti nečije povjerenje, nečija očekivanja i lojalnost ili povrijediti interese grupe kojoj subjekt pripada"

    Je li subjekt pripadao "našoj grupi"? Je.
    Je li povrijedio naše interese (postati prvakom) tako što je otišao pojačati rivala u borbi za titulu? Je.
    Da l i je izdao naše povjerenje? Je.
    Je li izdao naša očekivanja? Je.
    Je li iznevjerio lojalnost klubu iz kojeg je potekao, na čijoj je tribini stajao tako što je otišao najvećem rivalu? Je.
  • kibic11
    131
    brekalo pripadao bbb?
  • superhik
    11k
    Pod grupa se ne misli na BBB. Čitaj u prenesenom značenju prema definiciji. Grupa je ovdje pripadnost klubu.
  • Rakovica1986
    632
    ne znam kako bi se Sopa snašao kod nas, ali presing koji je tražio od svojih igrača nakon što su poveli 2:1 može samo netko tko jako dobro kopča situaciju na terenu i veže to na prijašnje iskustvo. Uvijek, ali uvijek mi je gadljivo kad se bilo koja ekipa povuče zadnjih 10-15 min (pa i mi često) kada se želi sačuvat rezultat. Rezultat čuvaš tako da im nedaš da razviju igru i tražiš eventualno još jedan pogodak, a ne da se povučeš i čekaš neki krumpir ili neki penalčić.
  • Mali Zeus
    12.7k
    ↪Mr Anderson ne znam kako bi se Sopa snašao kod nas, ali presing koji je tražio od svojih igrača nakon što su poveli 2:1 može samo netko tko jako dobro kopča situaciju na terenu i veže to na prijašnje iskustvo. Uvijek, ali uvijek mi je gadljivo kad se bilo koja ekipa povuče zadnjih 10-15 min (pa i mi često) kada se želi sačuvat rezultat. Rezultat čuvaš tako da im nedaš da razviju igru i tražiš eventualno još jedan pogodak, a ne da se povučeš i čekaš neki krumpir ili neki penalčić.Rakovica1986

    Dobro je Ljubić rekao za vrijeme naše tekme u jednom trenutku, Dinamo izlazi u polupresing. I to je to, naš presing i kad ga radimo je sav neki nedorečen i neusklađen, jedan pritišće, drugi nešto polu, treći je daleko od igrača i onda piši propalo. Rijeka je Hajduk jučer pojela u drugom dijelu, to može samo ekipa koja zna kaj igra i kako to igra.
  • Bruh
    926
    a nije ti to čudna pjesma sama po sebi i ja se iznenadio kad mi je stari rekao da je to staro ko sam vrag i da su dinamovci isto imali

    "O isuse na nebesu pomozi plavom dresu. Plavom dresu plavoj boji o isuse mi smo tvoji"

    Al pitaj boga kad je to zadnji put pjevano jer ja fakat ne znam
  • Chess96
    194
    Da l i je izdao naše povjerenje? Je.superhik

    Da bi izdao povjerenje prvo ga mora zaslužiti, a dotični u svojih 11 utakmica za prvu ekipu to sigurno nije napravio. Više su za Dinamo dali jedan Kadzior ili Gavranović nego Brekalo. Nadam se da ce "uzivati" u zadnjem kolu na oranicama Kranjče dok se 5 km dalje bude slavio novi naslov prvaka.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.