• Zagi
    7.6k
    Odem spavat prije poluvremena. Imam kaj vidjet ujutro.

    Meni je najdraže kad se tu par ljudi složi da ne vide kak tovari mogu kiksat do kraja prvenstva.
    Odmah to kolo se dogodi neka Gorica, Istra ili Rijeka.

    Nego, tovari gube i 12 min produžetka. Opravdano ili?
  • San Lorenzo
    15.4k
    Ima li gifova ili slika one ruke Gode, onako vruć ja nisam vidio ništa?
  • Neron53
    592

    Ljudi, malo precjenjujete ljubav nasih igraca (i sadasnjih i bivsih) prema nama navijacima pa da ih se prikazuje kao izdajice bbb-a. 90 posto njih bi pod odredjenim uvjetima otisli bilo gdje , pogotovo zaobilaznim putem i pogotovo onih koji su vec duze vremena van dodira sa navijacima, kvartovskom ekipom itd.
    Od ove momcadi Dinama, jedino bi za Ademija dao ruku u vatru da nebi tako nesto napravio.
  • Neron53
    592
    Steta je da se puno vise zuci prosipa po jebenom brekalu nego onima koji su vise od njega zasluzni sto nije kod nas.
    Da vidim kako ulicom setaju on u drustvo sa vrhom kluba, njih bi pljunuo a njega izignorirao.
    On mi je vise ispao jadno jer je u afektu , razocaran i odbacen, izdan....placuci otisao dolje.... a ova druga gamad nas sustavno desetljecima izdaje, hapsi, mrzi, pisa po nama
  • DrawTube
    4.7k
    Kako je lakše započeti tjedan nakon jučerašnje utakmice..

    Dobro jutro svima a pogotovo Lindonu Selahiju
  • Jurki
    11.7k
    za to kaj je smrad otisel dole nema nikakvog jebenog opravdanja.
    To nisu niti debilcine u upravi ni nitko. Za takvu stvar nema opravdanja.
    U Europi postoji stotine klubova a on ode bas dolje. Znal je on jako dobro kaj radi. Nije dijete od 3 godine pa da ne zna kaj radi.
    To je isti kurac kao da Hrvat obuce dres Srbije i igra za njihovu reprezentaciju. Sve ima svoju granicu pa tak i to.
    Nek se smece jebe dolje sa tovarima.
    Kaj se nase uprave tice, to su pokvarenjaci koji nisu zasluzili niti da cipele na kojima je govno da obrisem o njih.
    I uprava i govnarek su zasluzili da ih se mlati smrdljivim kolcem.
  • Brusa
    1.5k
    Pišu da je Livaja 3 tjedna out, propušta Osijek, slaven i Rudeš
  • Infinity
    16.3k
    Bit ce zanimljivo vidjeti kako izgledaju kada ga nema u seriji. Do sad je pripustio deset utakmica ako se ne varam, uspjeli su dobiti samo Tehnicar u kupu i Rudes u ligi. Ostalo porazi i remiji.
  • Mrvica
    3.9k
    Govna su i uprava i Čmarkalo.. Ko još puši priču da je stajao ko siroče sa spakiranim kuferima na aerodromu? Daj me nemoj j. Teško izigravanje, pumpanje cijene preko Dinama, pokušaj iskorištavanja i iživljavanja nad klubom od strane njegovog menadžera. Ruganje dnovinarske mašinerije sa klubom, dvoličnost i nadrkavanje da Dinamo ispadne još veće zlo nego što su ga prikazivali do sad. Želja mu se ostvarila, vratio se u HNL i imat će priliku za repku ako je ciljao na to... Samo su maske pale i dokazao je da je spreman zgazit ponos, uprljat obraz, odreći se ideala zbog nekih svojih ciljeva. Neka ga tamo gdje je..
  • Neron53
    592
    A sta ste od njega ocekivali?
    Zasto bi uopce Brekalo bio izdajica?
    Koga je on ti izdao? Navijace Dinama?
    Nase ideale?
    Pa kad je on to bio nas? Stajao na tribini s nama? Stajao uz nasu borbu protiv uprave, maminja?
    Kakav jebeni partizan ili zvezda da su u rangu sa tovarima
  • Ludovic IX
    7.2k
    Tovari su još i gori.. kao tvoji zemljaci a toliko odvratnosti prema nama je išlo godinama..i još ide..

    Brekalo je govno ispo i gotovo. Znači, frajla se uvrijedila iako je jakir ga zvao dan poslije, on je rekao da on više ne želi u dinamo. toliko o onome što je godinama pričao.
  • Jurki
    11.7k
    onda je ocito u redu da oni pjevaju pogrdno o tvojem gradu, klubu iz kojega si ti potekao. A ti potpises za njih?
    Jebiga ako te ne definira grad, mjesto u kojem si rođen onda u kurac. Vrijeđanjem mojeg mjesta rođenja, vrijeđaš mene.
    Uzmi selo, mjesto, grad ili drzavu. To je sve isto.
  • Neron53
    592

    Da si slucajno bio u ratu, da su ti cetnici unistili, spalili, pobili...ovakve idiotarije ti nebi pale na pamet.
  • NitkoBitan
    17.1k
    Pa kad je on to bio nas? Stajao na tribini s nama?Neron53

    Na futsalu.
  • Neron53
    592

    Tko je opravdao njegov odlazak dolje, tko je napisao da je to u redu?
    Samo se ne slazem s tvrdnjom da je on izdao neke ideale?
    Pa koje je on ideale dijelio s nama ikada?
    Tko je od aktivnih nogometasa dinama (sadasnjih ili bivsih) dijelio nase ideale?
    Koliko se sjecam samo brodic i moric.
    Ili cemo pri nabrajanju ideala biti selektivni i borbu protiv maminja zaboraviti?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.