• Keyser Soze
    8.7k
    Mi se nakon ovog samo možemo crvenit, Dinamo više nije najkvalitetnija ekipa u Hrvatskoj ako ćemo realno.


    Također veliki pozdrav ekipi koja je nakon 3. kola ismijavala sve nas koji smo na ovo upozoravali, očito s pravom, nadam se da vam je i sad smiješno.
  • Crni86
    1.6k
    Netko je vec u srijedu navecer na ovoj temi napisao da su se tovari javili Brekalu tako da nista iznenadujuce. Super su mi ove price o inatu, mislite da ce vlatku i ekipu bit briga za to kaj ce otic dole? A on ak je pravi dinamovac ce do kraja zivota morat zivjet sa time da je bil dole… iskreno ak ode dole pokazal je svoje pravo lice, a takvog igraca onda ni ne trebamo. Makar to znacilo da bumo slabiji. Iskreno ja ne mogu vidjet prostora u budgetu hajduka da pokrije brekalovu placu.
  • Peškaman
    3k

    Normalno da ne ali ako se ovo dogodi,ovo je level iznad
  • IstokKa96
    615
    Necemo nikad biti prvaci, raspast cemo se, 'izgubit' cemo na izborima...jos samo nedostaje slavodobitni povratnicki ulazak 'zaslužnog za sve, krivog nizašto' u Zg recimo na bijelom konju za potpunu simboliku konacnog sloma.
  • wolfgang14
    1.2k
    ja se samo nadam da će ga stari odgovorit od ovog poteza
  • Ban
    698
    Ne znam zašto napadate upravu? Ako Brekalo stvarno pređe dolje onda je izvjesno da uprava vodi otvoreni rat sa Barom i to nije za pokudu. Da bismo voljeli više usmjerenja, mišića i lucidnosti kod naše uprave, jasno da bismo voljeli, ali uprava nije kriva za ovo sa Brekalom i donijeli su ispravnu odluku.

    Polako se ocrtavaju ipak malo kompleksnije konture i na udaru smo sa svih strana. Što vrijeme više odmiče, to mi simpatije za upravu rastu. Možda nisu najsposobnija uprava, ali čini mi se da rade ono što misle da je najbolje.
  • laznjakAndrejaKramarica
    189
    nadam se da su ljudi s kvarta vec kod njegovih na razgovoru
  • rioda
    3.5k
    Ako pređe k njima bit će lijepo čitati svršavanje u komentarima ovih koji su se do prije par dana sprdali iz njega kao našeg pojačanja :grin:
  • Benito
    620
    Ako on to napravi onda je teški jazavac i jadnik...ali dobro svatko bira kako oće, samo njegove riječi očito o Dinamu ništa ne vrijede
  • badblueboy86
    23
    Kužim ja inat i sve i stvarno je bolesno to sto je uprava napravila tom dečku, ali niti jedan pravi, istinski ljubitelj Dinama, nikada ne bi otišao u Hajduk! To sve govori o njemu i njegovoj velikoj “ljubavi” prema Svetinji… Nema tog inata koji bi mene natjerao da obučem bili dres da sam na njegovom mjestu, klub kao klub nije ništa kriv, nikad ne bih okrenuo leđa klubu za koji živim, ljudi u klubu su jedna stvar, klub je nešto sasvim drugo!
  • wolfgang14
    1.2k
    ↪wolfgang14 nadam se da su ljudi s kvarta vec kod njegovih na razgovorulaznjakAndrejaKramarica

    Ja živim ulicu do njegovih :lol: znam njegovog starog, ako ga sretnem pitat ću ga koliko su ovo istine
  • Ivdzo11
    3.5k
    ja bih ga budio nocas i molio da nam ne rade jos ovo, iako smo zasluzili :sad:
  • NitkoBitan
    13.6k
    Ako prede u Hajduk teski jazavac. Mozda je Dinamo zajebo, al ovo bi bilo i gore od tog nakon izrecenog da Hajduk nikad nije opcija.
  • badblueboy86
    23
    bas sam maloprije to rekao frendu jer vec svrsavaju isti ti koji su nam se rugali jer ce nam on kao biti pojacanje… licemjeri kao i uvijek
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions