• Nogo
    3.8k
    Kažu do kraja godine, a ne sezone, jbt ja ne znam tko će se boriti protiv toga.

    @Gražvydas Mikulėnas možeš li provjeriti ima li istine u ovome jer večeras neće biti spavanja.
  • eol12
    613
    Moćniji su i sposobnije ljude imaju trenutno od nas, naviknite se.
  • IstokKa96
    699
    @Captain America Gorican je u 'niagari', dakle ili Kustosija ili jug... :wink:
  • miro
    4.5k
    Ma nek potpišu sve njih, to me uopće ne boli. Mene boli kad vidim koga mi imamo u kancelarijama i tko nam je trener. Ovi izbori će doć mjesec dana prekasno, ali jebiga takva nam je sudbina ove sezone, iz lošeg u gore.

    Nema predaje
  • Keyser Soze
    10.1k
    Napisao sam (ne)davno, oni su doveli bolje igrače bez ugovora nego mi koji smo svoje platili. Ljudi su besplatno doveli Šarliju i Uremovića dok smo mi doveli Bernauera iz 2. francuske za više od milijun eura, Živkovića smo vratili s posudbe, golman nam ima 37 godina. Platili su Kleinheislera 500k eura, mi smo doveli Tibora Halilovića i Ademija van forme. Oni će na lijevom krilu imati Perišića i Brekala, mi Hoxhu i Špikića.
  • Peškaman
    4.5k
    Ovo ako se desi treba čitavu upravu stavit na stub srama.
    Nevjerujem da ce Josip pristat ali eto
  • Mlađi referent
    12.3k
    S ovakvom upravom, Bara je doslovno sam jači od Dinama, kakva žalost za izgovorit

    Šamara ove panjeve u upravi, piša po njima i ne planira stat
  • dzis
    820
    Ako ode ovima dolje,to sve govori o njemu..od svih ponuda za posubnu on ce tovarima i jos im dati popust?

    Ovo i nama mora biti motiv..ristovski u kost sa njime molim te na sami Usrks!!!!
  • Juznjak
    3.8k

    Ništa bolje oni nisu ni zaslužili. Ali svejedno, njih nije sram nimalo, to je srž svakog problema u Dinamu. Problem će im bit ako ih navijači krenu šamarat, a nisu daleko od toga.
  • Captain America
    17.8k
    ne znam tko će se boriti protiv togaNogo

    Boriti se protiv čega točno? S obzirom na Osijekove ambicije dovođenjem Bota i Rijekinu konstantu, mi smo iduće sezone izvjesno četvrti. Bilo je lijepo dok je trajalo, ali sad kreće dominacija nekih drugih.
  • Jaro
    7.5k
    Kažu do kraja godine, a ne sezone,Nogo

    Pa posto je i u opciji da dodje u dinamo bila klauzula o 200k za kvalifikaciju u LP i tu je bila posudba do kraja godine jer se ove sezone nemremo kvalificirati i LP...

    Dok postoji cistacica iz doba gamadi ovaj klub nece biti oslobodjen...
  • Mlađi referent
    12.3k


    Kasno je sad i za šamaranja, popravljat će se ovo godinama, dok se drugi ne samounište kako smo mi sebe
  • Peškaman
    4.5k
    Ako se ovo desi,laku noć!
    Kakva nesposobna uprava,počinje mi se sve gaditi.
  • Jaro
    7.5k
    ,počinje mi se sve gaditi.Peškaman

    Do sad su ti bili OK?
  • Captain America
    17.8k
    popravljat će se ovo godinama, dok se drugi ne samounište kako smo mi sebeMlađi referent

    Uz bitnu razliku da su u pitanju 2 privatna kluba i klub koji je nakon 10 godina traženja našao predsjednika i sigurno ga neće sada pustiti. Mi imamo likove u upravi koji ne bi smjeli biti predsjednici razreda. U ovom desetljeću nećemo sigurno vidjeti naslov.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions