• Bosskovitz
    11.7k


    Ne znam kako netko tko se smatra Dinamovcem uopće može pisati tamo, sramota je kakav su tovarski circlejerk moderatori napravili od nekad respektabilnog foruma. Samo Zona <3
  • Keyser Soze
    10k
    Bitna stvar za nas.
  • Mali Zeus
    12.7k
    Tko su uopće admini tamo sad?

    Sjećam se da je od naših bio ian wright, sjećam se i onog pedera potapenka.
  • pencilneck
    657

    Da, izgleda da bi ovoga ljeta mogli preskočiti nekoliko pretkola bez obzira koje natjecanje igrali. To bi nam bilo zlata vrijedno jer bi produljilo period da se ekipiramo i definiramo roster prije nego nam krenu euro-obveze.
  • Jaro
    7.3k
    2) Kad neki klub ispadne iz pretkola EL u pretkolo KL, u ždrijebu nižeg natjecanja će se koristiti koeficijent slabije rangiranog kluba, a ne višerangiranog kao do sada.
  • emilperska
    5.5k
    Kruze Twitterom neki screenovi razgovora o stanju u svlacionici na poluvremenu s Loksom. Vjv je tovarska patka, ali s obzirom na sve, ne iskljucujem nista..
  • Krizy
    43.2k
    Nemojte pušit takve gluposti, dječje igre paćenika.
  • Facke
    3.6k


    Tu informaciju sam dobil jucer oko pol noci. Po meni cista laz.
  • Ivdzo11
    4.2k
    Zna se kakva je naša filozofija, trener Čabraja nas je uvjerio da protiv svakoga moramo ići na pobjedu, tako smo ušli i u dvoboj s Dinamom, ali sigurno nismo očekivali da će sve tako dobro izgledati i završiti. Iznenadila me Dinamova nemoć, na travnjaku su mi Dinamovi igrači djelovali bezvoljno, u njima nije bilo nikakvog žara... Tko zna, možda su samo imali loš dan, ali i naša je dobra igra svakako utjecala na njihovo lošije izdanje.

    Goričan SN
  • rioda
    4.8k
    A to je teško sad komentirati, nakon kaj dobiješ dva gola u 7 minuta, naravno da se to odrazi na psihu i sve ostalo. Da je ostalo 0:0 pola sata pa da smo onda primili tri gola, lakše bi bilo zaključiti jesmo li bili bez volje ili ne. Iskreno mislim da nismo, ti golovi su nas presjekli, ali da puno stvari ne štima u našoj igri, to je sigurno istina. Možda je za nepopularna mišljenja, ali po meni je trenutno Petković naš problem broj 1.

    Radije bih da igramo 3-5-2 s Kulenovićem i Brodićem u napadu.
  • Mali Zeus
    12.7k
    Kruze Twitterom neki screenovi razgovora o stanju u svlacionici na poluvremenu s Loksom. Vjv je tovarska patka, ali s obzirom na sve, ne iskljucujem nista..emilperska

    Jel to ono imam frenda čija strina radi s likom čija sestra ima šogora koji radi u klubu i koji je od kolege s placa čuo za to sve?
  • Rex Ramae
    2.8k
    Ma ozbiljna ekipa se ne smije dovesti u situaciju da nakon 7. minuta gubi 0:2 od Lokomotive, ne smije si dozvoliti da Duje Čop zabija hattrick u gostima.

    Što se tiče igrača slažem se za Petkovića, hvala mu na onome od prije 3-4 godine ali jedva čekam da odleprša iz kluba.
  • BornaPŽ1986
    1k
    trener Čabraja nas je uvjerio da protiv svakoga moramo ići na pobjeduIvdzo11

    Vec sam pisao, dobili su prije nas Istru, Rudes i Slaven Belupo. Svaka cast na pobjedi ali nemojmo se da ne kazem sta, bit cu pristojan. Hoce ovako pisat u kiksu protiv Gorice i slicnih?
  • javolimtebejako
    1.5k
    neka oni daju i dalje takve izjave, mozda to trgne malo nase..
  • NORTE
    11.4k
    Naravno da je grobarska uprava kriva za nedovođenje Brekala.
    Umjesto ugovora njemu oni se bavili podrškom luzeru.

    No za Brekalov potpis za Hajduk kriv je isključivo sam Josip.

    Imao je i druge ponude i pristao je na Hajduk.
    Samo zbog odlaska na Euro u Njemačkoj.
    Koji bi izborio i u Udineseu, Olympiacosu ili dinamu.

    A mogao je doslovno doći u Zagreb i potpisati za dinamo unatoč svemu.

    Bara je tu naravno odigrao svoje i osvetio se dinamu.
    A mali je Juda.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.