• Armagedon13
    959
    "Svi su protiv nas"
    Dosta kukanja idemo im svima j.... ...
  • Olmic
    3.6k
    Najvise me “boli” kad se netko kune u Dinamo i ode u Hajduk..ne ide zbog love ocito, otisao je samo jer je propalo s Dinamom i kao on je izigran..

    Meni da drze pistolj na glavi ne bi otisao dolje, ali ocito nasa ljubav prema klubu ( navijaca ) i igraca nije ista…

    I jos nesto ovima dolje priznajem, uvjeren sam da ne postoji igrac trenutno koji bi se odrekao love da dode u Dinamo, znaci iz neke ljubavi ajmo rec…
  • Jurki
    11.7k


    Jedino je ovo istina.
    Izdajnicima i upravi.. ko VAM jebe mater. VI NISTE DINAMO.
  • Oluja
    4.3k
    Valjda jedini ja nisam razočaran Brekalovim odlaskom u Hajduk jer za mene nikada nije ni bio dinamovac kakav se predstavlja.
  • emilperska
    5.5k
    Ako danas ne dobijemo, nastat ce totalni kaos, epskih razmjera, neviđen od 2005..
    Ako dobijemo, S.J. ce ostat trener i šanse za preokret su minimalne..
    Ovo je lose - lose situacija.

    Osim ako ne proradi inat u svima, ispadne da je utorak bio samo los dan, a S.J. u sebi nađe Ćiru Blaževića..
  • Sibirski plavac
    1.7k
    Nedjelja je 4. veljače,tamo negdje oko 19:15h, Dinamo nakon pobjede u Puli,Hajdukovih poraza protiv Rijeke i Osijeka, i pobjedom protiv Gorice je na -1 od prvog mjesta i iduće kolo igra prije Hajduka i to protiv lokosa na Kranjčevićevoj za koju se očekuje da bude dupkom puna.
    Uff,kad bi se ovaj scenarij ostvario. Djeluje pomalo nestvarno pogotovo nakon tekme u srijedu. Iako,miriši mi na sudbinu rukometaša,poklopit će nam se porazi drugih (Hajduka), a mi ćemo sjebat ili protiv Istre ili Gorice. Daj Bože da sam u krivu.
  • diebalo77
    184
    Možda se treba desiti Šibenik da se neke stvari promjene
  • javolimtebejako
    1.5k
    cak i na stranu to sto je ko fol "dinamovac" cinjenica je da je igrac koji bi nam bio od velike pomoci u borbi za titulu, imali smo ga u dzepu i ne da su nasi kreteni sjebali transfer nego sad ide u istog tog rivala protiv kojeg nam je trebao pomoci. bruka
  • Ero
    961
    dogodilo je se nama ove sezone puno šibenika
  • NORTE
    11.4k
    Dakle dinamo će uz izgubljen naslov prvaka još tko zna koliko godina gledati u leđa Hajduka.

    Prvaci će s napadom Perišić-Livaja-Brekalo i s još ljetnih pojačanja ući u nikad jaču Ligu prvaka i tamo igrati do ožujka i uzeti ogromne pare.

    Bravo grobari.
  • dinamozivivjecno
    2k
    daj budi realan, cak i da tovari osvoje naslov u Ligu Prvaka 99% nece uci, ako ce imat srece mozdaa udu u Konferencijsku ligu.
  • mali M
    5.1k
    Šta tu sve neću pročitati... Dosta je šta moramo čitati ove svježe registrirane jazavce, al da će ekipa koja godinama navija za Dinamo ovdje skidati gaće i plakati.... Dajte se uozbiljite :roll:
  • Bosskovitz
    11.7k
    Kome ovo sranje koje fah idioti iz vrhuške kluba smještaju samom klubu uništavajući ga iznutra nije motivacija da svaku osobu koja je bila prošle godine član triput povuče za rukav da produlji članstvo i izađe na izbore, ne znam kakva bi mu kampanja morala pomoći.

    Pustite Brekala, tko ga jebe. Nemojte trošiti energiju na njega jer on je samo posljedica problema, uzrok je puno bliže i nosi naše boje.
  • Muka
    357


    Bravo, koji maslačci sve ovdje pišu dobro ikako postojimo.

    Još ima utakmica, sve je moguce. Koji pesimisam, svi ljuti, nadrkani. A nije im problem kad im tovari kupuja karte usred bijela dana u Zagrebu. Bravo. Nije problem kad se ne dođe na utakmicu. Bravo. Nije problem kada se krade klub na svim razinama i vodi u nestabilnost. Bravo.
  • Mandelinho
    376
    Ja vjerujem i Sergeja i momke, ništa se ovim transferom nije promjenilo osim što tovarčići mogu likovati, a JB će na kraju sezone biti taj koji će žaliti.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.