• Tongo Doumbia
    4k
    Nisam pisao ništa par dana, jednostavno mišljenje držim za sebe i u sebi, to mi je modus operandi kada dođu teža vremena u životu, pa tako i za naš Dinamo.

    I došla su "ta" vremena, takvi dani. Teški. Beznadni. Puni gorčine. I sve izgleda teže, puno teže nego prije.

    Iskreno, prije početka sezone sam mislio, ako Hajduk bude prvak, neću to prihvatiti. Neću moć izdržat pritisak medija "ofarbanih" njihovim bojama, neću prihvatit izdrkavanja Jurišića, Holiga, Dežulovića, priča i basni o " ludon gradu" , maslinama, škurama, bonaci, fjaki.

    Ali sada kad je jezičac na vagi prevaljen u njihovu korist, upravo sada kad je dojam da povratka više nema i da su nam snovi o toliko željenom naslovu ove sezone ugašeni i zatrti, sada treba pokazat tko je Dinamo i Zagreb. Tko smo mi!

    Uspavljivali su nas svih ovih godina, tvrdili da igramo na "Praznimiru" i "Mordoru", da smo državni agregat, naše uspjehe su umanjivali a naslijeđe najvećeg i najsnažnijeg hrvatskog kluba pokušavali zaključati u ropotarnicu povijesti. Tvrdili su da smo dio Mafije, hobotnice i močvare koja je tobože zauzela cijeli hrvatski nogomet.

    A mi smo egzistirali, postojali i ostali. Kao i u vrijeme najveće represije. Kao i u vrijeme kada su naši očevi ispod plavih košulja čuvali dres Svetinje.
    Svetinje koje se ne odričemo i od koje ne odustajemo!

    Dragi prijatelji, suborci, Dinamovci.Sada je trenutak! Učlanimo se, pružimo podršku našem voljenom klubu, dečkima na terenu, kako god se zvali.
    Od Pule, Oriovca, preko Seville do Splita. Pokažimo tko su navijači najvećeg hrvatskog kluba, a Antifa hodajućem cirkusu, kako su ga Boysi savršeno nazvali, gdje mu je mjesto!

    USTANITE PURGERI!
  • Jurki
    11.7k
    kratko i jasno. Glup si.
    Registriral si se prije pola sata.
    I prvi post ti je pljuvacki nastrojen prema ljudima koji su klub spasili od upravljacke blokade. Smece jedno
  • Captain America
    17.7k
    Ovo je jedan od najbolnijih dana za navijače Dinama u zadnjih 20 godina. Svašta smo prošli, ali ovo je baš knock-out. Mjesec dana natezanja s "Dinamovim dijetetom" da bi ošo u Hajduk za manje love nego što je nas tražio. Ne znam ko je kriv, bara ili peras, ali ovo je baš bolno. Bolnije nego kad je Niko odlazio jer ovo je grom iz vedra neba.

    Najgore od svega je da smo mislili nakon Lokomotive da smo dotaknuli dno i za 4 dana nam se ovo dogodi.

    Možemo molit Svevišnjeg da se Zvone odluči nekim čudom vratiti i napraviti reda.

    Zadnjih 15 sati se osjećam grozno. Loše sam spavao znajući što se događa. Do okončanja izbora i nadam se boljih dana, Cap out.
  • Droljo
    8k
    Rasturili su me totalno! Pa jel mogu toliko pucati sebi u nogu? Šta u nogu - u glavu!
    Vlatka i Mumija su uspjeli razjebat nerazjebivo. Strašno. Imam osjećaj kao da sam se usrao u gaće i sad tak sjedim u fotelji. Hvala svima što su mi omogućili ovo predivno iskustvo. Nemam riječi više :rage:
  • Keyser Soze
    10k
    Jako, jako dugo nisam bio ovako tužan i razočaran radi Dinama. Jebe mi se i za Brekala i za titulu, samo sam tužan što Dinamo vođen grobarima velikom brzinom ide prema dolje, a da svi to samo gledaju i ne reagiraju. Ne znam što nas čeka nakon ove sezone i to je najveća bol.
  • GM98
    17
    Sramota je tko nam vodi klub. Svi oni koji su ovu sramotu dopustili prokleti bili i gorili u paklu.
  • Markelo
    2.6k
    Znate kako bi izgledao Brekalo kod Jakirovića. Solirao bi na krilu, pucao iz daljine po golu i možda nam koji put "kupio" utakmicu svojim golovima. Onda bi se utopio u teško sivilo od nogometa koji igra Dinama i nestao kao i Vidović.

    Da je Brekalo nama bio "cherry on top" bio bi bjesan što ga nisu uspjeli dovest, no ova ekipa s ovim trenerom ima toliko problema da nam ni on ne bi bio od velike pomoći
  • kajsitilud
    370
    ja se gore sad osjecam nego nakon Shaktara
  • Danko
    1.1k
    Imam pitanje, vezano za aktualna događanja, jesmo li dodirnuli dno ili možemo još niže?
  • Facke
    3.6k


    Mozemo jos nize.
  • NORTE
    11.4k
    jesmo li dodirnuli dno ili možemo još niže?Danko
    Danas kiks u Puli i lagano 3. mjesto na kraju.
  • striko
    1.5k
    Očitana nam je lekcija u svim segmentima. Kako od hajduka tako i od rijeke. Još da nas osijek pretekne i to je to
  • Facke
    3.6k
    Ovo je za plakati.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Mali je Juda, nije djete, zna u kakvoj situaciji je klub i da nam treba naslov i ako vec nece pomoc za koji kurac ima ic dolje? Nasi su nesposobni, ali mene kao navijaca vise boli odnos tj. nepostojanje istog od bivsih igraca, a dobili su sve pare, cajke, karijeru, kurvetine..
    Mrs.
  • Mentalni Gimnastičar
    885


    Moraš biti spreman na najgore, uvijek!

bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.