• Efes Pilsen
    8.3k
    ja vi razumio da su pitanju neke male zemlje koje jedu govna uzrokovana odlukama Brussela. Ne razumijem kome normalnom mozes prodat tu spiku iz zemalja koje kroje sve u EU..
  • Jaro
    7.3k
    a gle, onom poljoprivredniku kojem nije jasno kako je janjetina s novog zelanda jeftinija od njegove pa mu netko veli, e to ti je zbog EU, ili nekom nezaposlenom ili nekom kome je placa mala u odnosu na troskove kad netko kaze da nije on kriv nego EU zbog koje je dosla hrpa jeftine radne snage i sve to zacinis s hrpom poluinformacija - i nije takav problem... na sce dodaj da EU stvarno jest ogroman cinovnicki aparat koji u velikom broju situacija djeluje kao sam sebi svrha. Pukni jos par populistickih metoda, furaj "kontra" politiku i iako realno ne nudis nikakav sadrzaj dobit ces podrsku. Pa imamo ovdje DP, Mozemo i slicne populiste sa svih strana politickog spektra...
    A onaj farmer s pocetka price je isti te ima slicne probleme, bio on u Hr, Njemackoj ili Britaniji.
  • The Undertaker
    5.2k
    Mislim da se ovdje prije radi o namjeri da se prikrivenom ucjenom mijenja pravilo da se sve bitne odluke donose konsenzusom a ne većinom glasova pa ih jedna mala Mađarska ili Slovačka mogu blokirati. Ovako amaterski gledano, ako je netko profitirao od EU i proširio tržište onda je to Njemačka. Zašto bi Britanci sad opet nazad odnosno u ekonomsku zajednicu?
  • ZGBhoy
    1.7k
    Jel mi moze neko objasnit za sta je tocno EU kriva Britaniji i evo sad Njemackoj?Efes Pilsen

    Ovi iz AfD-a nisu bas kompetentni kaj se tice Gospodarstva, pa tko u EU najvise profitira bas od nje ako ne Nijemci? Nec njih stranci sjebat, sjebat ce se sami
  • NitkoBitan
    17.1k
    Velika Britanija je propala nakon izlaska iz EU... jos kad se sjetim slika praznih polica u trgovinama i slicnih gluposti :rofl:

    Ovakva EU je gadljiva organizacija koja gura prste tamo gdje ne treba. Ucjenjuju Poljsku promjenom vlasti da se odblokiraju neka sredstva... Demokracija moj k. Sto prije se raspadne to bolje, postoji ekonomska suradnja i mimo ideoloskog cirkusa iz Bruxellesa.

    Ursulini SMSovi davno zaboravljeni, milijarde spaljene jer je frajla dogovarala sa frendom prekomjernu isporuku cjepiva. Fino gospodicna obrisala poruke i nikom nista, bitno da se po Europi otvaraju uredi za borbu protiv korupcije. Gdje su te famozne EU institucije kad im je korupcija pred nosom?
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Muzika nek svira ja sam platio
    Zagrijavanje za tekmu sutra
    Nista transferi daj pice za sank i 4:0 sutra
    Taki ostri katanu ide tsunami
  • Majki2111
    3.1k

    Crni čaj s mlijekom u omjeru 1:1 velika preporuka. Ja sam u Dabi prije derbija to naručio. Svi su u ekipi negodovali mi.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    ne znam sta da ti kazem na to, ali hvala na komentaru
  • Doktor Kunić
    3.4k
    sigurno te malo i uvrijedio :lol:
  • Juznjak
    3.8k

    Ja sam vjerojatno 5 puta pokušao nešto odgovorit ali je jebeno preteško. @Majki2111 i ja ti zahvaljujem što si ovo podijelio sa svima nama.
  • Navijač Dinama
    8.3k
    a buraz moj.. :yikes:

    Idući put probaj pivu i medovaču, da se zabetoniraš fino
  • Majki2111
    3.1k
    Ja kažem preporuka. Blagog je okusa. Ne bih preporučio da nije fino. A i paše tijekom ovakvih sniježnih vremena i hladnih, jel.
  • Majki2111
    3.1k
    Jesam bome. Pivnica na Ravnicama. Popio sam litru lagera u par sati. Bilo je pitko. Lakše nego inače. Najviše što sam ikad popio pive. E da mogo sam mu Lager preporučit.
  • Doktor Kunić
    3.4k
    ma mora da si ti to nešto sanjao, čuj čaj s mlijekom prije derbija, bez 5 bombica ne prilazim ulazu

    Jel tak @Noel
  • Majki2111
    3.1k
    Kaj dođe bombica? Ja sam najviše popio 5 pelina kroz dva sata. I bilo mi je OK. Nisam ništa osjetio. Ne 5 boca nego 5 pića.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.