• Doktor Kunić
    3.4k
    postavke -> račun -> provjera u dva koraka

    Na neki način vam ukradu wapp, i nemate pristup wapu više, pa radi sigurnosti dobro je ovo aktivirat
  • Bernard
    521
    odrađeno,hvala na info
  • Mr Blue
    4k
    Dvostruku provjeru ili Two Factor Authentication (2FA) uključite gdje god možete... mail, društvene mreže, aplikacije za dopisivanje... to je najbolja stvar koju možete sami učiniti glede zaštite podataka i online sigurnosti i u velikoj većini slučajeva će vam pomoći.
  • BornaPŽ1986
    1k
    Dobro jutro svima osim južini
  • Sajla
    5.1k
    @Neki tip "da ne spamam na temi o transferima" ;)

    svaka čast na trudu i brojanju spominjanja igrača na toj temi. a još da si uključio izraze poput Brex ili Breks koje sam viđao, otišli bi Brekali valjda na preko 2000 spominjanja :) mogli bi Brekala uzeti kao jedinicu za trending na transfer temi, pa Despodov ispadne 0,1 Bro (Brekalo), a Ojeda 0,18 Bro itd. ;)
  • Nolifer
    8.1k
    Kopenhagen potpisao sa Adidasom do 2028

    https://www.footyheadlines.com/2024/01/copenhagen-x-adidas-kit-deal.html

    I ulazi u B premium klubove, dobivat će Originals seriju i bespoke kits...

    "Copenhagen's kits will no longer be based on the Adidas teamwear template but will be a bespoke kits, making them an Adidas B-Premium team."

    A to smo mogli biti mi... Netko je gadno zajebao....
  • The Undertaker
    5.2k
    A to smo mogli biti mi... Netko je gadno zajebao...Nolifer

    Pretpostavljam da onda znaš što je nudio Adidas a što Castore? Daj podijeli sa nama.
  • mali M
    5.1k
    slažem se. ma meni se neda oko toga nešto sad dramiti.. u najgorem slučaju nosimo ih tri sezone, nakon toga potpišemo nešto što je više po našem šmeku i to je to. Mene naravno kao i ostale više zanima što će od dodatnog asortimana imati Castore.. Mada iskreno, kad vidim da mi Castore stavlja cijenu kao i Adidas i Nike, dođe mi lagani podsmjeh na lice, ali okej.. vidjet ćemo šta će od svega biti
  • Nolifer
    8.1k


    Znam isto kaj iz medija kao i svi. Nemam kaj podijelit. Trebalo je to na višu razinu, samo je trebalo volje, a ne dopustit, da budemo zadnja rupa na svirali. Znači Kopenhagen je samo dobar primjer da se moglo...

    Nemaju nešto veći budžet oni, sličan kao i mi koliko mogu vidjet na TM
  • Nino Bule
    13.6k
    Trebalo je to na višu razinu, samo je trebalo volje, a ne dopustit, da budemo zadnja rupa na svirali.Nolifer

    Divno zvuci, samo to tako u stvarnom zivotu ne fukcionira

    Nemaju nešto veći budžet oni, sličan kao i mi koliko mogu vidjet na TMNolifer

    Kakve pobogu budzet ima veze sa icim
  • nemapredaje
    3.2k


    Adidas zanima samo broj prodanih artikala s oznakama kluba. Vjeruj mi da tu nismo ni blizu Copenhagenu
  • The Undertaker
    5.2k
    Za bilo koji smisleno uspoređivanje bi trebali znati barem osnovne parametre ponuda Adidasa i Castorea Dinamu i Kopenhagenu. Unikatni dres je samo jedan mali dio kompletnog ugovora. Ocjenjivati da li je netko pogriješio ili nije na osnovu aktivirane opcije unikatnog dresa je pretjerivanje.
  • Mr Anderson
    7.9k
    Mislim da to u koji ćemo razred kod Adidasa ući ovisi o broju prodanih dresova i ostalog, tak da priča kako smo mogli biti na mjestu Kopenhagena da je bilo volje ne drži vodu.
  • mali M
    5.1k
    Meni je nemoguće da padnemo u bilo koju kvalitetniju ciljanu skupinu adidasu zato što je kod nas životni standard loš i ljudi ne kupuju toliko te stvari. Ne da je nekome preskupo odvojiti 5% plaće za dres svog kluba, nego je cijena tolika da ćeš ga staviti pred kraj na listu prioriteta.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.