• plavac173
    2.6k
    Nije stvar samo 10ak treninga vec stvaranje kohezije u ekipi, odlicne atmosfere, kreces na neki nacin 'od nule', a svi znamo da nam nitko nista ne moze kad smo na svom maksimumu tako da to Dinamo puno znaci.
  • Izet Hajrović
    1.5k
    istina, ne sjećam se, gotovo svi su bili ok igrači kad su došli pa tek u Dinamu postali klase, ali isto tako se ne sjećam da smo u jednoj godini izgubili toliko nositelja igre i da smo tako visili u borbi za naslov te imali ozbiljnu konkurenciju za naslov, složili se neki ili ne. Ako sad nije vrijeme za dovođenje jednog ili dva jaka imena, onda ne znam kad će biti.
  • dZg1986
    403
    Nisam dugo pratio tračeve i nagađanja oko novih transfera jer mi je trebalo malo odmora, a vidim da se spominje Kent. Koliko je to realno zasad, a koliko su to samo priče i želje na forumu bez nečeg konkretnog? U stilu Despodova i Tekpeteya? I što je na kraju s Brekalom? Hoće opet bit ko na ljeto, puno nagađanja na kraju ništa?
  • miro
    3.5k
    rekao sam svoje mišljenje temeljem onoga što sam od Brekala vidio u zadnjih valjda 10ak utakmica koje sam ga gledao (u zadnje 2 godine) i stojim kraj toga. Ako je atmosfera u ekipi sada dobra, a čini se da je, dovođenje Brekala ju može samo razjebat. Valjda i karakter nešto znači u cijeloj priči
  • Dinaminjo
    599
    Igracu trebaju pripreme ako dode unfit / sa godisnjeg..

    Igrac koji dolazi iz pogona ce se brze uklopiti
  • Joza
    367
    Miro, Sanjine tuzni smo bez vas.
  • Doktor Kunić
    2.9k
    Kao najbolji odgovor, psihološki, taktički kako god. Dejan Lovren bi bio vrhunski potez.
  • Ivdzo11
    3.3k
    Pedullà najavljuje: Brekalo se želi vratiti u zagrebački Dinamo, sada može zatvoriti Fiorentinu Josip Brekalo koji odlazi iz Firence vjerojatno neće završiti sezonu u ljubičastom dresu. Ofenzivni krilni igrač rođen 1998. procjenjuje neke ponude, no prioritet mu je povratak u Zagreb, a Dinamo je u posljednjih nekoliko sati poboljšao ponudu. Brekalo je čekao samo Dinamo, zasjenivši sve ostale prijedloge, pa tako i onaj Salernitane. I sada postoje uvjeti da se postigne dogovor, uz totalno otvaranje Fiorentine. Alfredo Pedullà to piše.
  • emilperska
    4.1k
    Ja i dalje mislim da ce J.B. doć..

    Pišem J.B. da sjebem algoritam :rofl:
  • Kaktus Car
    384


    Kakav Lovren?! Nakon svega?! Da badava na koljenima hoće doći taj nema što tražiti u Dinamu, čak i da nije washed up has-been.

    Taman jedan takav treba da donese nemir i nered. Kikser upitnog karaktera i motiva. Kak da ne.
  • blue heart 72
    1.5k
    Mislim da digići spinaju. Ne vjerujem da smo mi pojačali ponudu, jednostavno smo ih angažiranjem Hoxhe malo stisnuli u kut, tako da ili će pristati na naše uvjete ili će i dalje plaćati u punom iznosu Brekala, na kojeg ionako više ne računaju, pošto Josip i dalje želi samo kod nas
  • Nogo
    1.6k
    Isto se slažem da bi Lovren bio korak nazad.
    Ja bih doveo samo ako je moguće radi godina Kramarića i Broza. Broz mi se čini da bi se mogao prvi vratiti kada nešto zaradi i evo ga kod nas
  • Vučko53
    191
    Vratar Moldovan koji se kratko spominjao kao novi golman Dinama, potpisao za Atletico Madrid kao zamjena za Ivu Grbica - otkupna klauzula od 800k aktivirana.
  • Mr Anderson
    5.9k
    Mislim da za Broza vrijesi ona Johnnyeva:
    Što zaradim potrošim
    što dobijem izgubim
    skroz sam bankrot mama
    :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions