• Mikan86
    5
    Bilo bi dobro jos neko stopera dovest.. i uz to krenit svim silama na Kenta ili Brekala! Cak mozda i na obojicu jer je Kent igrao desno krilo nekad tako da bi nam dobro dosli ali tesko to Dinamo moze financijski podnijet.. I golman naravno treba neki pod hitno jer Zagorac je vec u godinama i treba nam neki kao sto je livi mlad ali dobar.. A realnije je da se od ovog svega ne dogodi bas nista haha
  • Ludovic IX
    6k
    99% sam siguran da naši rade na tome da odgovore na perišića. samo ja se nadam igraču..ne imenu
  • Crni86
    1.4k
    ja se toplo nadam da to nije razlog da se ikog dovede. A pogotovo jer trazimo neko zvucnije krilo ala Brekalo/Kent vec mjesec dana. Suludo je povezivat nasu transfernu politiku sa ikim iz HNL-a jer i dalje imamo uvjerljivo najbolji kadar kratkorocno i dugorocno. Kome mi sta imamo odgovarat…..
  • rioda
    3.3k
    Pa ganjali smo Brekala i prije nego su doveli ovog, pojavila se i priča oko ovog Kenta, tako da sigurno da se radi na nekom jačem pojačanju bez obzira na ostale klubove. To je i dobar put za naslov ove sezone, nakon ljetnog prijelaznog roka izgubili smo sve klase osim Petka, fali nam takav profil igrača u momčadi, koja je vrlo dobra, ali nitko ne iskače posebno.

    Podržavam čak da to bude i npr samo posudba Brekala, Kenta ili nekog do ljeta jer nas tako i tako čeka remont na ljeto, u odnosu na trenutno očekivanih prvih 11, nakon ljeta očekujem najmanje četiri promjene (golman, stoper, desni bek, napadač), a vjerojatno će biti i peta zbog odlaska Baturine.
  • Ban
    698

    S kim bi uopće mogli odgovoriti na to?
  • Dinaminjo
    599


    Iz svo duzno postovanje Periji, sa nekim zdravim
  • Krizy
    38.4k
    Benjamin Verbič
  • rioda
    3.3k
    U ovom trenu eventualno Lovren? A da je koliko-toliko moguće da se ostvari... Bilo je priče o Kramariću, ali mislim da je za njega još uvijek rano. Treću opciju ni ne vidim baš, Modrića ni ne računam jer se on sigurno neće vraćati na naše pašnjake iz Madrida.

    Možda nije tema, ali mi imamo baš enormno puno potencijala na svim poljima, npr. tek sad kad se marketing malo pokreće vidimo kako sve može biti puno bolje.

    Uz naslov, najveća želja mi je da se ove godine, nakon izbora, klub stabilizira sa sposobnom i transparentnom upravom. Kad atmosfera konačno bude zdrava, broj članova nam se lako može poduplati, kao i broj gledatelja, a tad će nam biti i puno lakše dogovarati takve transfere-povratke poput Kramarića recimo.
  • BBB Sibenik
    4.1k
    Kent povedi nas
  • Mali Zeus
    10.4k
    Nema smisla nikog dovodit, pripreme su gotove. Nema smisla.
  • Izet Hajrović
    1.5k
    ako se dovede klasa, onda se takav igrač prilagodi i bez priprema, uđe 1-2 utakmice s klupe i dalje je standardan.
  • Orc123
    5.9k
    Kako onda u ovim ligama gdje nema zimske stanke ni priprema!? Ako je igrac u ritmu utakmica i ako ima kvalitetu njemu vise od tjedan-dva nece trebati da pohvata konceni da pokaze svoju kvalitetu....jedno je to da ce morat se uigrat sa momcadi a drugo je da ce on ako ima kvalitete ugradit tu kvalitetu u momcad, s pocetka nekim infividualnim potezom...
  • din
    253
    kad smo mi zadnji put doveli klasu da su ljudi bili zadovoljni?
  • cibona
    1.8k
    Onda nismo trebali dovesti niti kaneka, ipak nije prosao pripreme :wink: ...

    Sto se tice priprema, one jesu bitne, ali mislim da nekolicina forumasa ovdje precjenjuje vaznost desetodnevnih priprema i ocekuje da ce nam se igra drastricno promijeniti nakon 10ak treninga.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions