• sport
    3.3k
    Mi moramo pobjeđivati svoje utakmice a kako će oni prolaziti nije naša briga i na to ne možemo utjecati.
  • Juznjak
    3.8k

    Nije mi drago što ću ovo napisat ali slažem se s tobom. :rofl: Međutim, stvaraju nam se problemi ako se ne ostvari ovo što si napisao. Definitivno je realno za očekivat bar jedan X u ta njihova prva dva kola drugog dijela prvenstva, ali nećemo se lagat postoji i šansa da uzmu dvije pobjede i ta je šansa puno veća nego proteklih godina. Ako ništa, uzet pobjede na euforiju uz malo sreće. Ja na prvenstvo gledam da je još uvijek sve u našim rukama. U najgorem slučaju će derbi na Poljudu odlučivat o puno toga. Mišljenja sam da se malo tko sjeća derbija u Splitu u kojem bi bilo ljepše uzet sva 3 boda. Mene je najviše strah razmišljanja naših igrača, ulaženja u utakmice sa stavom “lako ćemo” i povlačenja nakon vodstva od 1-0.
  • plavac173
    2.6k
    Taj prvi dio recenice cu preskociti :sweat:

    A naravno da ima sanse da pobjede u obe, kao sto i ima sanse da nas pobjede u derbiju ili da mi njih pobijedimo.
    Ali realno gledano Rijeku ce tesko dobit, ako pobjede to ce biti nekih 1-0. A iskreno mislim da ce jos teze dobit Osijek jer ce ih Zekic uigrati na pripremama, vidim dovode i pojacanja u vidu Enisa Cokaja iz Panathinaikosa itd... Zgazit ce Rudes prvo kolo i tu ce se napunit samopouzdanjem i onda doma igraju sa hajdukom, a pritisak tovarima sve veci, pogotovo jer mi igramo dan prije njih.
  • miro
    4.4k
    Složio bih se s Majkijem, ovo prvenstvo je 50-50 između nas i tovara, plus što ja ne bih Rijeku nikako otpisao. I neka je tako! Perišić je zvijer za HNL, ali mi je drago da je došao, nekako to sve diže još jednu razinu gore.

    Mi moramo samo sebe gledat i ne smijemo ovisit o naslovu prvaka.

    Kad pogledam postave Dinama i Hajduka, uključujući i sve igrače koji se oporavljaju, ja sam vrlo optimističan za neki naredni period od 2-3 godine i mislim da tu stojimo puno bolje od njih.

    Ali ova sezona je 50-50
  • Majki2111
    3.1k
    E točno to.... Iznenađenje bi bilo da Rijeka osvoji. Hajduk ili Dinamo ne.
  • Mali Zeus
    12.7k
    Dobri su mi komentari da će sad zabraniti Perišiću da igra za repku i da ga sad svi mrze u Rijeci i Zagrebu..
    Ne brinite nije on seljak poput Livaje.

    Uglavnom, bit će gusto.
  • plavac173
    2.6k
    Sada je i jasno da ce biti do ljeta samo

    Osim toga, Perišić će imati određene bonuse ako se Hajduk plasira u skupine europskih natjecanja te pravo odlaska u oba naredna prijelazna roka pod uvjetom da klub koji ga želi uplati novac određen zasad nepoznatom visinom klauzule.
  • db-izbjeglica
    15.3k
    Samo nek mi dobijemo dvije zaostale, Istru u Puli i Goricu doma i ja zadovoljandinamo u srcu

    ajme gorica... mrzim utakmice s njima, uvijek je neka patnja.
    oni se stisnu u bunker, dinamo promašuje sve živo, njima ulazi od kud god da puknu.

    ajd nek ovaj put bude drugačije.
    neka 2:0 pobjeda u utakmici sa pola gasa, koju ćemo sutradan svi zaboraviti.
  • Mali Zeus
    12.7k
    dogovorili su suradnju i za sljedeću sezonu. Naravno, igrat će za 1 euro olfo.
  • plavac173
    2.6k
    A dogovorili suradnju, nece sigurno rec da je tu do ljeta a vraca se zadnja 3 kola. To sto je rekao "u ljeto i u zimu,se može napraviti transfer, postoji klauzula," rekao je predsjednik." dovoljno govori.
  • Mali Zeus
    12.7k
    Jakobušić se spominjao transfere?

    Sad vidim da jest, može otići i na ljeto i na zimu za ugovorene klauzule.
  • jedan u nizu
    8.2k
    Naravno da nece igrati za 0 eura. Veliki marketinski potezi.
    Mislim, i logicni, nema Hajduk za tu placu, moze mu samo obecati bonuse neke, i to ce vjerovatno ici zaduznice od razno raznih ljudi, pola Braca, Sinjsko polje ili tako nesto.

    Svaka cast Perišiču, i Hajduku čak jer su svojim njakanjem uspjeli dovesti takvog igraca. Samo mi dobar dio tog respekta pada znajuci da je to Perišiću nacin da ude u formu i proba uloviti Euro. U nijednom drugom klubu nebi bio starter i nebi imao sanse za Euro, a ovdje ce usput biti i kralj dzungle.
    Ako ostane i sljedecu sezonu onda ce mi porast u ocima i imat cu puno veci respekt za njega.

    Ne brinem se za njih, moze njima i Messi doci, ali jedna lasta ne cini proljece. Rastu im sanse za bolje rezultate, ali to ne znaci da im je prvenstvo sigurno.

    U svakom slucaju pozitivan transfer na cijeli HNL, sto vise kvalitetnih igraca to nam je liga bolja i mozda privuce neke igrace koji se dvoume oko transfera u HNL.
    Bilo bi super kada bi bilo vise takvih transfera, pa makar i sa 35 godina i potrganim ligamentima
  • db-izbjeglica
    15.3k
    ma sve sasvim legitimno...

    u tottenhamu više ne računaju na njega, iskoristit će period u hajduku za oporavak od ozljede i vraćanje na teren, ako to bude dobra priča...možda i ostane, ako se vrati na pristojnu razinu i dođe neka dobra ponuda iz jačih klubova ili neka financijska poslastica iz egzotike, možda ode. možda se uopće ne oporavi za profi razinu nogometa i objesi kopačke o klin prije nove sezone, možda nakon par tjedana doživi novu ozljedu, nitko ne zna...

    hajduk će taj period iskoristiti za bildanje euforije, nešto će i zaraditi na prodaji dresova, majica i ostalih stvari...
  • Facke
    3.6k


    Ma ne mislim zgadil zgadil. Legenda je repke. Nek me frce v zelocu kad ga vidim v belem dresu. Ko osobe mu nemres nis reci. Uvijek fer , korekten, pameten. Vrnul se je doma. Kakuv bi te show bil da on ostane jos iducu sezonu u Hajduku, nama dojde naprimjer Modric (0% sanse)...Bile bi zanimljive.
  • db-izbjeglica
    15.3k
    nama dojde naprimjer Modric (0% sanse)...Bile bi zanimljive.Facke

    čemu?

    dinamo je takav klub prestao biti prije 15-20 godina!
    dinamu trebaju igrači na duge staze ili talentirani mladi igrači koji će se razviti i izlaznim transferom osigurati financijsku sigurnost klubu.

    koji će nam k igrač za kojeg znamo da više neće biti u klubu za sezonu ili dvije, a na njemu se 100% ne može zaraditi nikakav ozbiljniji novac. bolje uigravati mišića, sučića, bulata, vrbančića, baturinu, vidovića u kojima možemo dobiti igrače za duge staze ili novi izlazni transfer u visini olma, pjace, gvardiola i tog istog modrića.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.