• dinon7
    849
    -7 stoji, slažem se. Vjerujem nakon utorka -4. Hajduk ima poprilično vatreno otvaranje sezone, Rijeka doma Osijek vani. Očekujem barem 1 kiks u ta dva kola. Moja predviđanja idu u smjeru +2 za nas do 18.02
  • Doktor Kunić
    3.4k
    plavo valentinovo :heart:
  • Jurki
    11.7k
    Moja predviđanja idu u smjeru +2 za nas do 18.02dinon7

    Uz to da ce izgorjet pod pritiskom, znamo kak je Karoglan izmajstoriral Istru sa pripremama.
    Bit ce to sve dobro siguran sam.
  • dinon7
    849

    Apsolutno se slažem.
    Po meni na papiru izgledamo bitno jači. Živković izgleda bitno jači od svih dosadašnjih opcija na stoperu (izuzev KTC-a) a o Hoxhi neću niti pričati. Krila su nam bila koma do otkrića kamikaze, kada smo većinu napada završavali preko desne strane. Većini je bilo lako citati kako ćemo igrati. Sada kada smo vjerujem opasni s obje strane, uz po svemu sudeći odličnog lijevog beka, nemam razloga za ista drugo nego biti optimističan.
  • emilperska
    5.4k
    Prva dva kola s njihove strane ce odredit smjer kretanja..ako osvoje manje od 4 boda, slijedi repriza 82'.

    "jugoslavenima je Hajduk zadnja šansa"
  • Rex Ramae
    2.8k
    Napokon jedna tema koja je zasjenila transfere :heart:
  • Tom Hanks
    3k
    "Hajdukova titula ove sezone djeluje kao realnost.

    Hajduk 2024. godinu dočekuje kao jesenski prvak HNL-a. Ta "titula" sama po sebi ne znači mnogo, jer ne donosi apsolutno ništa osim dobrog raspoloženja za blagdane, ali ako je suditi po prošlosti, onaj koji na zimsku stanku otiđe s prvog mjesta ljestvice, u pravilu osvaja naslov.

    To pogotovo vrijedi za period otkad se igra "liga 10", odnosno posljednjih deset godina. U tom razdoblju nije se dogodio nijedan slučaj da je ekipa koja je vodila na kraju prve polusezone ostala bez titule. Devet puta Dinamo i jednom Rijeka, vrh prvenstvene ljestvice za Božić značio je naslov prvaka na proljeće."
  • Purger
    360


    Evo barem će po nečemu biti prvi
  • Jurki
    11.7k
    "Hajdukova titula ove sezone djeluje kao realnost.Tom Hanks

    Isto kao i meni da kresnem Mirtu Šurjak.
  • Majki2111
    3.1k
    Hadjuk je realan kandidat za naslov. Po meni 50-50 je ovo prvenstvo. Nebi bilo iznenađenje da oni osvoje, a nebi ni da mi. Bit će borba do samog kraja. Ali neka, treba toga malo, veselim se. Definitivno kreće psihička priprema već sad da se čestita ruka ako budu bolji na proljeće.
  • plavac173
    2.6k
    Sta se palite, titula je nasa.
    Dinamo ce sad u utorak smanjiti zaostatak za hajdukom i vec ih krece mala nervoza. Poslije toga igramo sa Istrom i pobjedom tu im stvaramo ogroman pritisak za utakmicu s Rijekom koju igraju dan poslije nas jer znaju da sa kiksom preuzimamo malte ne prvo mjesto, kiksom protiv Rijeke im tek tada krece pritisak za utakmicu s Osijekom na Opus Areni jer znaju da moraju dobit inace ce ih u splitu docekat nadgrobni spomenici a mi igramo protiv Gorice doma.
    Sve ovo oko perisica je pozitivno, ali i stvara ogroman pritisak 'must have' pobjede jer ce im u glavama bit samo da ne smiju pogrijesit ili nedaj Boze kiksat, a u to vrijeme cemo se mi stabilizirati i uigrati i do derbija bit na +8. Lp
  • Nolifer
    8.1k
    Dajem ruku u vatru, da ih stižemo i da ćemo bit šampioni....
  • rioda
    4.8k
    Ja sam isto baš optimist, pogotovo jer nam raspored do derbija ide na ruku. Čekaju ih teški izazovi na početku, nama je početak taman za "zagrijavanje" i uigravanje za teže tekme.
  • scooniepenn
    3.3k

    Ogiwara možda zato što nismo imali lijevog beka i zamolio bih te da ne izmišljaš jer sam za tu poziciju napisao da očekujem kako će Ogiwara biti bolji od Melnjaka, ali da predstoji vidjeti. Ista stvar je bila za lijevo krilo jer smo i tu bili deficitarni. I da, napisao sam kako su upravo Hoxha, Petko, Batko, Taki, Miš, Risto i Teo bolji od svojih parnjaka kod Tovara, da su Zagi i Nevista najmanje al pari Lučiću.
  • dinamo u srcu
    1.6k
    Samo nek mi dobijemo dvije zaostale, Istru u Puli i Goricu doma i ja zadovoljan
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.