• Nolifer
    8.1k
    O broju prodanih dresova je meni jasan taj dio priče i nisam mislil da o tome moram pisat, već su me zanimale te neke druge stvari. I zato mi se čini da priča sa Adidasom ima nesretni završetak, nažalost po nas...

    I zbog toga je bilo u kontekstu, a to smo mogli biti mi.. Dal će Castore biti bolji kao kaj obećava, vidjet ćemo...

    Baš šteta...
  • Nolifer
    8.1k
    Dobro jutro, osim kaosu od vremena vani
  • Sajla
    5.1k
    dobro jutro svima osim indijskim taksistima u autima s ljetnim gumama koji se pokušavaju popesti do bolnica na zagrebačkim bregima (žao mi je njih, ali još više mene u koloni iza :grin: )
  • Jurki
    11.7k
    svima osim indijskim taksistima u autima s ljetnim gumamaSajla

    Ocito zakonska obveza o zimskim gumama ne vrijedi za sve..
  • Sajla
    5.1k
    ma katastrofa... jadnik zapne na pol brega do Svetog Duha, kotači se vrte, hitna iza tuli i na kraju se polukružno okrene i ide drugim putem... a ovaj možda prvi put vidio snijeg, ne zna kaj ga je snašlo. putnici izašli i onda se i on polukružno ali i potpunoklizno okrenuo i krenuo sanjkaškim stilom nizbrdo. mi koji smo presvukli gume ubacili u prvu i prošli normalno tam gdje on nije. pitam se samo koliko bude još takvih sranja danas
  • Jurki
    11.7k
    opet je sve iznenadil snijeg. Ni prvi ni zadnji put.
    Dobro je samo kaj nije v kolovozu opal jer ki bi vrag ga odmetal po toj vrucini.
  • jedan u nizu
    8.3k

    Ne postoji zakonska obaveza za zimske gume tijekom zime. Postoji za vrijeme zimskih uvjeta, a to je kada padne snijeg ili led.
    Zakonski mozes voziti ljetne gume cijelu zimu ali ne smijes na cestu dok pada snijeg.

    Zakonska obaveza vrijedi samo za zimske dionice u RH, a to su ,osim cesta u G.Kotaru i Lici, autoceste (mislim da sve ali nisam siguran), i koliko znam, u zgu jedina cesta za koju vrijede zimski uvjeti kroz cijelu zimu je sljemenska cesta.

    Sad bi se trebali naplacari kazni i kazni, stavio bi sve moguce policajce na cestu pa nek zaustavljaju apsolutno sve i naplacuju kazne
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Večer svima osim tovarima, poštovanje, nismo se dugo vidjeli, živjeli
    stdYyP8.jpg
  • Jurki
    11.7k
    kaj je to pelin? Živeli
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    drugi tjedan nakon g.o. odrzavamo formu, dinamo pripada onima koji ga vole bez interesa
  • NitkoBitan
    17.1k
    Dobro jutro svima, a pogotovo nama koji radimo vani po ovoj mrmi...

    Btw. nisam jucer po snijegu i hladnoci vidio garave dostavljave, znaci da se prezivjet i bez njih. :smile:
  • Nolifer
    8.1k
    Dobro jutro svima, osim poledici na putu prema poslu. Tak nisam smješno hodal ni kad sam se napioi bil pijan. Baš sklisko :scream:
  • Matus
    129
    Dobro jutro svima, a posebno proizvođačima Diadora radnih tenisica.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Jel mi moze neko objasnit za sta je tocno EU kriva Britaniji i evo sad Njemackoj?
    https://www.index.hr/mobile/vijesti/clanak/sefica-afda-ako-pobijedimo-njemacka-ide-na-referendum-o-napustanju-eu/2531448.aspx?index_ref=naslovnica_vijesti_prva_m

    Znaci zemlje koje kroje pravila.. Koje su EU sa svojom politikom prema ilegalnim migratnima doveli do neizdrzivog stanja. Mislim, koja je logika? Britanija ima manje migranata, bolju trgovinu? Sta? Sad se znoje tamo i pozivaju vlast da ude u "carinsku uniju" :rofl: Nije govno nego se pas posrao...
  • Jaro
    7.3k
    A Britancima su prodali spiku kako bez EU nece morati imati hrpu useljenika koja im je otela poslove, ali im nisu prezentirali sto sve gube kad izadju iz EU. Na kraju su ostali sokirani kad Brexit nije donio vece place vec manjak radne snage u nekim sektorima, povecala im se imigracija iz neEU drzava (potaknuta drugim dogadjanjima), usporeni rast i slicno...
    A Svabe - jbg, AfD koristi istu retoriku ko u Brexitu - nevezano za cinjenice... I jedno i drugo pada na plodno tlo - kad su napravili i jedni i drugi neselektivan uvoz ljudi tijekom godina...
    S tim da Britanci ionako u EU nikad nisu ni usli bez fige u dzepu :rofl:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.