• plavac173
    2.6k
    Naravno, kazes po tebi je los i to je to, bez "vrijeđanja". Ja ne mislim zbog svih okolnosti u koje je upao, ti mislis i to je to.
  • plavac173
    2.6k
    Kakvim izjavama? Pola foruma ga pohvalilo zbog pressice prije Rovinja :rofl: ?
    Pa dobro, ti gledas rezultatski a ja malo sire, poslije cemo vidjeti tko je bio u pravu.
  • cibona
    1.4k
    Kakvim izjavama?plavac173

    Populistickim izjavama.
  • Zagi
    5.1k
    Pa on je imao podrsku i kod mene i kod svih ostalih navijacacibona
    Ovaj dio definitivno nije točan. Nemojmo se lagati.
  • Brusa
    720
    prvih tjedan dana je imao... :grin:
  • Mali Zeus
    9.7k
    ↪Mali Zeus Naravno, kazes po tebi je los i to je to, bez "vrijeđanja". Ja ne mislim zbog svih okolnosti u koje je upao, ti mislis i to je to.plavac173

    Naravno, zašto bi bilo vrijeđanja. :)
  • mali M
    3.5k
    al Zagi, ja bi volio da je Bišćan imao ovakvu podršku kakvu ima Jakir, ali kad su smjenili Bišćana, nisam vidio neke baš opcije i Jakir mi se činio okej... Ja mislim iskreno da je imao podršku 98% ljudi.. ovih 2% sam napisao da kažem da je samo 1% bilo protiv...
    Mene je jako brzo demantirao i izgubio moju vjeru da može bolje jer se jako puno skriva iza svega, sve je prije krivo nego on i samo da dobi mini pripreme, pa druge mini pripreme, pa eto i cijele pripreme i pojačanja... to mi je malo demagogija i tako može bilo tko biti trener... dajte mi pojačanja i osvojit ću sve... mene uvijek čudi da ima ekipe koja smatra da se ništa ne radi cijelu godinu osim na pripremama...
  • Zagi
    5.1k
    Bišćan je prošlost. Prezentacijama na terenu nije zaslužio podršku.

    Ono kako smo mi izgledali se jednostavno moralo presječi, hitno.


    Manjina ali puno više nego 2%.
  • mali M
    3.5k
    Ono kako smo mi izgledali se jednostavno moralo presječi, hitno.Zagi

    za razliku od ovoga sada? Jakiru smo dali benefit da dobi pojačanja prije nego ga kritiziramo, a Bišćana samo radi toga otpustili... Ali dobro, ja sam Bišćan-čovjek pa sam subjektivan kao i Plavac za Jakira
  • Nino Bule
    11.5k

    Ovo sad nije dobro al dobio je pripreme da priredi nesto, biscan je preuzeo klub u travnju ja mislim, odradio citave pripreme i momcad mu je izgledala kako je izgledala, ako jakir nakon priprema ne krene sa pobjednickim nizom treba bit bivsi
  • Tom Hanks
    2.6k
    Smiješni su ovi jakirovi apolgeti, kakvo mazanje očiju
  • Nino Bule
    11.5k
    Ja sam daleko od jakirovog apologeta ali jednostavno ne vidim smisao u spominjanju biscana svaki put kao da nas je vodio u dobrom smjeru
  • mali M
    3.5k
    ne vidim smisao u spominjanju biscana svaki putNino Bule

    a dobro malo pretjeruješ, tko ga spominje svaki put? tu i tamo se spomene i okej.. čisto jer se povuće rezultatska paralela sa sadašnjim trenerom.. Mislim da je Bišćan bio žrtva potresa u klubu gdje nitko nije htio preuzet odgovornost za ništa... nadam se da će se jednom vratiti
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.