• Gradinamo
    23
    Nije da me se išta pita (ne samo u klubu nego i ovdje na forumu jer sam ga tek otkrio), ali ja bih, kao navijač, nekakav ovakav Dinamov grb kako bi se još više naglasila povezanost s Građanskim pzjgjljr31vjyfa4.png
  • maddaddam
    2.9k
    Još od ovog Frankensteina imam noćne more

    xhwp6wbytxr0z216.png
  • vjeko1701
    5.9k
    Grb kao klupski simbol nikad ne bi dirao. Po svojoj jednistvenosti i jednostavnosti je bio daleko ispred svog vremena i dan danas je odličan.
  • xavier
    11.1k


    Htio sam nešto napisati, ali @maddaddam je već sve rekao. Imaš grb koji je odličan. Stavljanje grba na drugi grb jednostavno nema smisla.
  • LovroZG
    1.3k
    Grb nam već naglašava povezanost s Građanskim. Ne trebamo to preforsirat.
  • Crle
    350
    Grb nam je vrh. A i sam po sebi to je grb Građanskog. Ne dirat ga nikada!

    Ovo gore (grb građanskog u malom d) i takvi primjeri su neupotrebljivi jer ga ne možeš smanjit niti bi se dao šivati a da se ne izgube ti sitni detalji.

    Naše malo "d" i legijino veliko "L" su valjda dva najbolja detalja iz grbova nogometnih klubova. S tim da je naše malo "d" valjda nešto najprepoznatljivije a toliko jednostavno.
  • Matus
    129
    Malo mi dosadno, pa da uputim pitanje.
    Treba li izbaciti slovo G iz naziva GNK Dinamo?
    Kužim poveznicu s Građanskim, ali s druge strane me to podsjeća na vrijeme Mamićevog orgijanja nad klubom.
  • Jaro
    5.4k
    osim toga, meni je to onak, ko neko izbijanje kompleksa pa pokusavas dokazati da si gradjanski (kao neki klubovi koji imaju "H" kako bi valjda uvjerili okolinu da su hrvatski)...
  • Matus
    129
    Uostalom, ljepše izgleda NKDZ, nego GNK.
  • Jurki
    8.4k
    Uostalom, ljepše izgleda NKDZMatus

    Slazem se, ali mi se okrece zeludac od samog spomena promjene imena.
  • Neki tip
    19k


    Prolistaj malo ovu temu, evo moderatori tu i prebaciše prepisku.

    Na njoj smo prvenstveno raspravljali o kontinuitetu Građanski-Dinamo, tj. ima li ga, ali dosta je riječi bilo i o samom prefiksu G u sadašnjem imenu kluba.

    Čisto da prođeš kroz jedne i druge argumente, jer ih se dosta navodilo s obje strane.
  • Mali dioničar
    14k
    ko neko izbijanje kompleksa pa pokusavas dokazati da si gradjanski (kao neki klubovi koji imaju "H" kako bi valjda uvjerili okolinu da su hrvatski)...Jaro

    Ili recimo korištenje naziva Purgeri.

    Pokušavaš dokazati da si Zagrepčanin nekoliko naraštaja unazad, a svi znamo da nitko od nas nije.

    I to izbaciti kad već izbacujemo iz dosade.
  • superhik
    10.2k
    osim toga, meni je to onak, ko neko izbijanje kompleksa pa pokusavas dokazati da si gradjanskiJaro

    Vidim ja da ti nemaš pojma od kuda potiče naziv Gradjanski, pa prije nego lupiš ovako nešto, knjigu u ruke
  • dumitrumitu
    502
    Mislim da je Gnk odličan način povezivanja sa povijesti građanskog bez da se mijenja ime. Jedini problem je što je to Mamić napravio.
  • Mali dioničar
    14k
    Jedini problem je što je to Mamić napravio.dumitrumitu

    Po deseti put dokument iz Dinamove revije. Da se razumijemo, siguran sam da nije ni Cicina ideja, uvjeren sam da je bio nečiji glasnogovornik.

    Ako je zbilja Cicina ideja, ispričavam se obitelji.

    skrlr2eb0cri45hf.jpeg
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.