• Droljo
    8k
    Da li moze posluziti kao solidan back up. 19 godina ima, nije ni on vise pravi junior.emilperska
    On sa 19 nije uopće junior nego senior. Ako sad nemre bit backup (tipa treća opcija) za svoju poziciju onda nema šta tražiti u dinamu. Ništa konkretno za ili protiv dečka nego općenito velim. Ja bih uvijek takvoga bacio u vatru jer je naš i već je tu nego kupio štefulja za 2-3 milijuna i napravio klubocid i lijevobekocid.
  • Orc123
    7.8k
    ono sto sam gledao za mene nije pokazao nista i ostao je na pripremama samo iz razloga sto Ogiwara nije bio spreman. Mikic s druge strane iskoristio priliku, a Graonic ne...dal ce biti kaj dugorocno s njega ostaje za vidjeti kroz neke posudbe....
  • Jurki
    11.7k
    klubocid i lijevobekocidDroljo

    Novi termini u nogometnom rijecniku. Placem.. hahahaha
  • emilperska
    5.4k
    Meni je Ljubo najgori lijevi bek (necu ulazit u raspravu da nije bek jer je 95% minuta odradio kao bek) kojeg smo imali od 2010., a da je imao ozb.minutazu . Sad da li je taj Graonić toliko loš da nemre protiv tipa Slavena mijenjat Ogiwaru zajedno s Perkovicem, to mi nije jasno. Mislim isto sam tvrdio za Stefulja, kao nemre bit toliko los, pa fakat je los..
  • Zagi
    7.6k
    Prvi je LB reprezentativnog uzrasta.
    Na pripremama je odigrao jedno poluvrijeme koje smo vidjeli. Možda rano za nekakve zaključke?
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Najgori bek je asistirao za preokret protiv Lokomotive, odigrao bez greske protiv Chelsea.. Meh, nastavite..
  • San Lorenzo
    15.4k

    Nije najgori ali nije ni daleko, ja bi gubio volju za gledanjem utakmice kad bih ga sat vremena prije utakmice vidio u zapisniku i da ide na beka.
  • Crni86
    3.5k
    predasist protiv osijeka i rudesa…
  • Efes Pilsen
    8.3k
    ma imao je i golova, al dobro, nije Polovanec pa jebiga.
  • Crni86
    3.5k
    ma znam, ocu rec da je dao jako velik doprinos u polusezoni i sudjelovao u nekim kljucnim golovima te svojim potezima donio 7 bodova.
  • mali M
    5.1k
    Ma meni je Ljubo jedan od dražih igrača koji je došao, ali se i meni već rigalo kad bi ga vidio u zaspisniku. Još je najbolje kad vidiš j njegovu bezvoljnu facu i da to ne želi....
  • emilperska
    5.4k

    Tekma protiv Chelsea ga i je sjebala. Cijela ekipa je odigrala iznadprosjecno i mozda svoje tekme zivota. Na tom valu je i Cacke zabrijao da je on bek i sve ostalo je povijest..
  • mali M
    5.1k
    Al bez obzira na sve i na tu i tamo koju pogrešku (kao i svi ostali) mislim da je jako koristan i da mu se da konstanta u vezi (ne nužno 90min svaku tekmu) mislim da bi se iznenadili učinku
  • Sunja86
    1.2k
    Svima nama je jasno da je Ljubičić loš bek, on jednostavno mora dobivati priliku u veznom redu pa taman zadnjih 20 min barem 10-ak utakmica u kontinuitetu da bi dali konači sud o njemu da li bi nam mogao biti značajnije koristan u budućnosti.
  • Jurki
    11.7k
    i to je minimum koliko smo mu duzni jer smo mu sjebali 2 i pol godine karijere mrcvarenjem na beku.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.