• marcio amoroso
    36.7k
    Kule sigurno može pomoći kad lovimo rezultat jer stvarno grize, ali za bilo što više jednostavno nije. Koliko god voljni momenat bio na sjajnom levelu sve ostalo je baš loše. Tehnika baš užasna.
  • din
    448
    Ljubicic izgubi loptu na centru, stane i okreće se oko sebe, dok svi trče sprint da se vrate u obranu.. I on lagano gubi svoje mjesto s novim igračima
  • Ban
    698
    Mikić treba igrati ispred Rileta. Ne zanima me koliko godina ima. Uvijek je igrao zrelo za svoje godine tako da glava nije bila u pitanju, a ove pripreme su pokazale da se već polako može nositi sa seniorskim nogometom.
  • austrijanac
    4.2k
    Mikić mora dobit već sad seniorske minute.

    Možemo i dalje plakat jer nema drugih momčadi, ali moramo se snać. Ili kod nas ili negdje.
  • din
    448
    Treba se prvo Mohe riješit, pa onda uključiti Mikića
  • Thompson
    52


    Ovako, Kulenović neće nikad bit prvi izbor u Dinamu pored petka koji igra 20m od gola i vrlo vjerojatno da će i Brodić bit ispred njega.. Tako da nam treba napadac koji ce bit spreman uskocit u Petkove kopacke na ljeto ali da ne bude opet isti profil igrača. Što se tiče stopera fali nam stoper kao što je bio Šutalo, kad u situaciji pod pritiskom u 99% slucajeva nece izbit loptu nego ce trazit rijesenje ili uci u uspjesni dribling, takvog jednog moramo imat da možemo gradit igru od nule. Osobno moje mišljenje da od Vidovića nikad nece biti igraca jer je previse mlak i u duel igra ne ide do kraja nego u vecini slucajeva ide na iznudu faula, nema bas nekih karakteristika osim dobrog udarca, stoga smatram da on nije konkurencija Baturini niti moze biti da se ovaj osjeća da bi ga netko mogao posjesti na klupu.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Mihaelu MikicuOrc123

    Miki ima 3 kcerke ako se dobro sjecam
  • Ludovic IX
    7.3k
    Simicevog sina smo propustili.. izgleda da mikicevog nećemo.. s time da mikicev sin igra poziciju koja ja starom bila nametnuta..
  • Ban
    698
    Moha prvi bek, Mikić drugi. Rile neka se snalazi, on je gotov.
  • Captain America
    17.8k
    Ko će izdržat sad 10 dana bez Dinamove utakmice :sweat:

    Srećom da postoji dotični topic koji će goriti pa će se tu dobit dnevna doza Dinama :cool:
  • din
    448
    misliš? Rile uvijek grize kad je najteže, vratit će se on još jači, pogodilo ga ovo s majkom
  • Sixthway
    484
    mali je iz Varaždina nema veze s Mihaelom Mikićem
  • Efes Pilsen
    8.4k
    Ne treba trcat pred rudo, bar smo se mi nagledali pizdarija zbog ciscenja kadra bez spremnih pojacanja.
    Mali je ocigledno talentiran i trebao bit dobit priliku kad je to moguce, a s obzirom da nam je svaki bod na proljece zivotno bitan to jednostavno nije realno.
  • Ludovic IX
    7.3k
    Šteta, bilo bi zanimljivije.
  • bbb medimurje
    3.2k
    Ljubo mi djeluje bas nezainteresirano
    Ko drmic
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.