• Orc123
    8.2k
    Sad ce Macak i zec iz Celja u Istru..zamisli postavu macak, zec, vuk, lisica i jos k njima Dabro i Mišić hehe
  • Juznjak
    3.8k
    Špikić: nova godina, stare navike :blush:
  • Orc123
    8.2k
    Max danas na stoperu dosta cvrst mozda dobio koju kilu heh
  • Thompson
    52


    Mi nismo i ne mozemo bit dominantna ekipa sa ovim kadrom nikada. Fali jedan stoper, fali napadač koji ne igra 20 metra od gola, koji u 1 na 1 situaciji ne ide nonsalantno driblat golmana i igraca pa izgubi loptu, fali nam jedan ofanzivni vezni koji će bit konkurencija Baturini jer Martin nije u formi već pola godine, fali jedan desni bek ako se već kani prodat Mohu jer Ristovski je vidno propao i nije više za igrat beka.
  • Time
    874
    Špikic je najbolji igrac na terenu trenutno,sve preko njega ide...ne znam zasto nepotrebni hejt prema momku,nije di maria ali nije ni zasluzio takav hejt
  • Orc123
    8.2k

    Baturina danas bio odlican, ne kuzim kaj se njega pocelo bezveze hejtati, najjaci uz Petka na lopti...danas odlicanma da ne valja ne bi vrijedio 18mil eura po TM...
  • hardek
    2.9k
    Da li je ovo najlošiji Dinamo zadnjih xy godina? Da
    Da li Dinamo u svom kadru i dalje ima dovoljno kvalitete da i dalje dominira HNLom? Da
    Da li je Jakirov stil nogometa najbolji fit za Dinamo? Nisam siguran
  • plavac173
    2.6k
    Prvo na osnovu cega si zakljucio da nam fali jos jedan stoper?
    Kule ti igra 20 metara od gola? Brodic ni ne igra toliko nisko kao Petko a za Brunu svi znamo kakva je klasa tako da njemu je "oprosteno".
    Konkurencija Baturini? Gabriel Vidovic legendo, to mu je prirodna pozicija na kojoj ne moze bit zbog istog tog Baturine plus je odigrao dobro prvo poluvrijeme.
  • Orc123
    8.2k
    Jel kaj Noa Mikic u rodu Mihaelu Mikicu?
  • Mali Zeus
    13.4k
    baš gledam, koja jadikovka majko mila.
  • marcio amoroso
    36.7k
    Mali Mikić je odličan. Baš odličan.
  • Sixthway
    484
    Mikić je odličan za svoje godine.
  • Efes Pilsen
    8.4k
    Mikic, Halilovic, ima tu materijala i bez pojacanja. Brodic mi je malo razocarenje, kao Kule inace trud mu ne mozes osporit, al to je otprilike to.
  • Orc123
    8.2k

    Meni se Halil po nocem ne istice, ali bas po nicem....
  • miro
    4.5k
    Ljubu uništavamo na beku bezveze
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.