• Ivdzo11
    4.2k
    Dakle, prema sadašnjim prognozama, njegov oporavak teče jako dobro, prođe li sve bez nekih novih komplikacija, dragulja s Kalzerice mogli bismo na travnjaku vidjeti već u ožujku. Doduše, tada bi se trebao vratiti u momčadski trening, krenuti punom snagom, vjerojatno neće odmah u vatru i punu minutažu. Ali, u završnici sezone Sergej Jakirović mogao bi dobiti još jedan jaki adut u borbi za naslov. Dakako, uvijek je pitanje nakon ovakvih ozljeda, koliko će igraču trebati da se vrati u punu formu i fizičku spremu, koliko će ozljeda ostaviti traga na psihi. Međutim, gledajući Stojkovića u Rovinju, dojam je kako bi uistinu vrlo brzo mogao 'prebroditi krizu' i vratiti se u kadar kao ozbiljno oružje.

    Kacevenda je out do kraja sezone, a njegova posudba je produzena do siječnja 2025. I tada ce se odlučivati hoce li ga otkupiti
  • NitkoBitan
    17.1k
    Oni klinci nisu nevinasca kakvim ih predstavljaju roditeljiNitkoBitan

    Oglasili se BBB Vukovar, kao sto sam rekao...
  • San Lorenzo
    15.4k

    Ima na jednom od onih highlightsa gdje ga baš Takuro dva puta pokušava pretrčati, ali nije ni blizu...nek bude kao Etto u najboljim danima i bit će veselo. :smile:
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Rile is back
    FB-IMG-1705091211835.jpg
  • Ludovic IX
    7.2k
    etto je u debiju zabio i to 1000. gol dinama u hnlu. Nek ogi zabije dva u debiju
  • Rakovica1986
    632
    Malo pomalo sve nekako sjeda na svoje. Rujanska skupština potvrđena, uskoro će i prosinačka, pa će i naši toliko čekani izbori. Sa sportske strane prijelazni rok koji još traje ide u pravom smjeru i u Dinamo dolaze igrači koji su to uistinu željeli, dok se usput razmišlja u budućnost laganim korakom vraćajući našu nogometnu školu tamo gdje i zaslužuje biti. Nisam stručnjak za marketing, ali uživam u onome što se događa sada već svakodnevno u vidu promocija na mrežama i vlastitim kanalima.
    S druge strane vrlo je jasno da to velikom broju raznih interesnih skupina smeta te na dnevnoj bazi počevši od imenovanja Šimića, Grčke pa i nedavnih događaja se radi na rušenju ugleda i huškanju SVIH protiv Bad Blue Boysa i Dinama.

    Posljednji korak smo upravo mi, Boysi i svi ostali navijači Dinama koji čitaju između redaka da popunimo te tribine prvo i osnovno zbog nas da pokažemo tko smo i što smo danas i što smo otkad je osnovan Građanski.
    Iako razumijem komentare kolega sa Zone iz prijašnjih postova da bi najpametnije bilo ignorirati medijske napise i smrdljive agenture, ne mogu se oteti dojmu da bi pun sjever na prvoj domaćoj i dobro smišljena poruka svim gadovima i izdajnicima u našoj domovini objasnila da na koljena nikad nismo i nikad nećemo.
  • Peškaman
    4.2k
    Zanima me je li postoji tema na forumu za Photoshop radove,ilustracije, animacije?
  • Georg Koch
    4.5k
    Screenshot-20240113-081402-Samsung-Internet.jpg

    Sve u svemu moja neka zelja za prvim sastavom u proljetnom dijelu sezone. Naravno da ce tu jos biti promjena, uigravanja i rosada, pogotovo jer imamo dosta sirok roster na odredjenim pozicijama, a slicne kvalitete.
    Kako god, siguran sam da ce ova ekipa odraditi svoje u nastavku prvenstva. Gledajuci i pripreme, a i profile novih igraca, bit ce to dosta brze, okomitije, konkretnije. U to sam siguran.
    Nase je da cekamo kiks ostatka konkurencije (citaj:tovara) a on ce doci jer su se previse i provlacili na li-la utakmicama.
    Plavi stroj pali sve pogone :heart:
  • Olmic
    3.6k
    i meni je ovo nas prvi sastav eventualno Vidovic/Hoxha
  • mali M
    5.1k
    ma kakav Vidović, Vidović mora raditi presing u rotaciji s Baturinom, isto Ademi i Ljubo da ulaze da drže tempo u rotaciji sa Mišićem i Sučićem, ovisno o protivniku i Halil. Nama sad netreba prvih jedanaest nego prvih 16. To trebaju biti u svakom trenutku igrači spremni za prvih jedanaest, opet kažem, ovisi o protivniku, ozljedama, kartonima. Isto napad treba rotirati ovisno o protivniku. I imat uigrano b plan, tj, 442 kada treba dva napadača. Petko će ti se i tako malo povuć i igrat neku poludesetku.. ma bit će ovo top samo pametno dalje
  • Teofil Kateran
    1.4k
    Potpisujem, a moglo bi biti i mijenjanja u prvih 11 pošto igrači s klupe na pripremama zasad djeluju prilično motivirano i vidi se da se žele izboriti za prvu postavu. Konkurencija u sredini je velika, 3 su mjesta, 8 je igrača, a svi su jako motivirani da se izbore, to može biti samo dobro.
  • BornaPŽ1986
    1k
    i meni je ovo nas prvi sastav eventualno Vidovic/HoxhaOlmic

    Perkovic? Najbolji igrac skoro zadnja 2 mjeseca, ne mozemo ga nagradit klupom.
  • Izet Hajrović
    2k
    nikad ne bih gurao desnog stopera na lijevog ako baš nije nužda. KTC je dešnjak i dosta mu je teže igrati na lijevom stoperu nego desnom, tu bi uvijek prednost trebao imati ljevak pa bih se ja tu odlučio za Perića ili Perkovića.
  • NitkoBitan
    17.1k
    Da je situacija na tablici komotnija mislim da bismo gledali stoperski par Zivkovic-Perkovic. Izgleda da je Zivkovic projekt koji ce se gurat pod svaku cijenu a Perkovic bi nazalost mogao zavrsit na klupi dolaskom Japanca. U trenutnoj situaciji je svakako potreban barem jedan stoper sa iskustvom.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.