• Dalmatinec
    622
    Ma naravno, teška tjelesna ozljeda je iščašenje zadnjeg zadnjeg falanga malog prsta i to grozno zvuči u medijima, i znam da je navijače Hajduka romantizira, a Dinama demonizira i tu je dublja politička pozadina prisutna. Znali su se bojsi ispričati, doduše zaposlenicima Dinama, i buketima ruža tako da i dalje stojim kako bi bilo dobro da se očituju i sad.

    Ja to gledam ovako, djeca mogu simpatizirati Dinamo, možda poželjeti ići na utakmicu Dinama, ali roditelji će ih mahom u tome spriječiti jer se baca ljaga na cijelu navijačku skupinu i stvara se negativan sentiment ok cijelog kluba. Ovo u Grčkoj je prošlo mahom indiferentno, bojsi su ispali dobrim dijelom žrtve i dobro je da se na kraju ispostavilo da je Grka ubio još gori Grk, a tek ih mali dio smatra tu negativcima. U ultras svijetu su dobili na cijeni koliko god bila nemila ta grčka tragedija (ne ponovila se). Dok, ovo u Vukovaru zvuči grdo - nalupana praktički djeca - a pritom dolaze informacije da su djeca branitelja.

    Pametno treba postupiti.
  • NitkoBitan
    17.1k
    Pametno treba postupiti.Dalmatinec

    Slazem se, izignorirati medijske clanke i napise kao i svaki put do sada. Psi laju a karavane prolaze.

    Reagiranjem bilo kakvog tipa im se ide na mlin. Imali smo dobar naziv za takve u drustvu - mekusci.
  • miro
    4.4k
    To su klošari i huligani - apsolutno se slažem

    Slomit vilicu i jagodičnu kost teenageru od 15 godina mogu samo pičke, a ne muškarci
  • scooniepenn
    3.3k

    Ili nam to nije u interesu jer nam je to bitno za 3 do 4 utakmice u sezoni. :cool: Po toj istoj analogiji bi hrpa otočkih stadiona koji imaju 4 zasebne natkrivene tribine automatski podrazumijevala da je jedna cijela tribina rezervirana za gostujuće navijače, a znamo da nije tako.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    evo me nazad nakon zimske pauze pa kratki presjek događanja iz mog kuta,

    prevrtio sam nekoliko puta sažetke nakon derbija. I dalje mi nije jasno da su neki zadovoljni sa bodom protiv hajduka. Jasno je kao dan da su se došli braniti i uzeti bod, ajde ok prvo poluvrijeme, ali da drugo poluvrijeme nismo ušli ofanzivnije i odradili zamjene to mi neće biti jasno. Na kraju utakmice Karoglan i Jakir u zagrljaju i sa osmjehom kao lolek i bolek, valjda se čude sami sebi kako su se našli tu i sretni što su podijelili bodove, meni je ta u takmica jednaka porazu, ali ajde trener je zadovoljan iako smo stvorili jednu šansu cijelu utakmicu

    xH58Jw5.png

    zatim izvlačenje i naravno izvučemo betisa, nije mi jasno samo koji se kurac koza smije? valjda jedina priželjkivala jer je tamo dobar plastični kirurg ?

    vZvvpSo.jpg

    nema ova polusezona veze sa nesrećom iako sam i sam bio tog stava na početku sezone, koliko god smo je imali u prvom dijelu prvenstva tako nam se vratilo kasnije pobjedama protiv osijeka i lokomotove. Sve je to nogomet i usprkos svemu vjerujem u prolaz protiv Betisa. Pohvale Krizy-u za tekst, pročitao sam ga na twitteru

    Što se tiče pojačanja, odluka o vraćanju Živkovića će se pokazati ispravnom samo ako će redovito igrati, u suprotnome će to biti kiks ( i zbog razvoja u lokomotivi i zbog oslabljenja istih ) vidjet ćemo, do trenera je

    Ogiwara - ovo mi je veliki plus, ići ću toliko daleko i najaviti da će biti najbolji lijevi bek HNL-a

    Hoxha - radije bi da smo išli po Brekala ali o tome ću se izjasniti na psihijatrijskoj temi transfera i nagađanja
  • NORTE
    11.4k
    valjda jedina priželjkivala jer je tamo dobar plastični kirurg ?Gražvydas Mikulėnas
    To nije Vlatka, ako si ih zamijenio. Pitao sam na zoni valjda prije pola godine ili više zna li se tko predstavlja dinamo na ždrijebu, nitko nije napisao.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    ako sam ih zamijenio, isprike, meni je na prvu tako izgledalo i baš me jako raspizdilo
  • Mr Anderson
    7.9k
    Prije je obično Amra bila na ždrijebu, ne znam tko je sad ako nije Vlatka.
  • Mali Zeus
    12.7k
    Na kraju utakmice Karoglan i Jakir u zagrljaju i sa osmjehom kao lolek i bolek, valjda se čude sami sebi kako su se našli tu i sretni što su podijelili bodoveGražvydas Mikulėnas

    Nije da branim profu, al bili su cimeri i dobri su si.
  • dzgkt
    155

    Ako se dobro sjećam, pokraj naše delegacije je bila baš Betisova delegacija pa bih rekao da je zbog toga smiješak.
  • Peškaman
    4.2k

    Među napadnutim ima i navijač Dinama.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Nije da branim profu, al bili su cimeri i dobri su si.Mali Zeus

    znam to, zato sam napisao, lolek i bolek,

    "hehe vidi nas, treniramo 2 najveća kluba u HR hehe, još izvukao svaki bod, nema zle krvi, hehe"
  • BBB Mataa998
    1.7k
    zatim izvlačenje i naravno izvučemo betisa, nije mi jasno samo koji se kurac koza smije? valjda jedina priželjkivala jer je tamo dobar plastični kirurg ?Gražvydas Mikulėnas

    Kako se ono kaze ispeci pa reci….
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Tehnicari i Ljubo :grin: Jakire, sve ti je jasno..

    Screenshot-20240111-182104-Facebook.jpg
  • marcio amoroso
    36.4k

    U ovoj ekipi svi najbolji jbt. Baš me zanima s kim je jadni Taki tamo igrao :rofl:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.