• mlinchica
    1.8k
    Koja ludiona je ovdje, vidi se da je godišnji završio. :lol:
    Ne zamjerite ali moram malo komentirati sve skupa, a di je bolje nego na šanku.

    Moderatori na konopcima već danima - krenulo s upozorenjima, boldanjima upozorenja, ponekim banom (ponekim i krivim :joke: ) ali izgleda da su se i oni predali.
    Neki isfrustriran do mjere da je baniran zbog psovke :scream:
    S Majkijem nitko neće razmjenjivati dupliće sličica :fear:
    Deda je u moodu izazivanja frke, da je slučajno kakav termin skupštine ubrzo, bilo bi svega (a gdje su oni dani kad su se samo brojale ulaznice :blush: ).
    Orc je definitivno budući najveći fan Ogija jer toliko iščekivanje objave potpisa :grin: izdrži još malo!
    Facke se dopisuje s talijanom, samo on zna na kojem dijalektu..jel može jače od tog? :lol:
    Sve je više prekriženih glava na profilnim, više insajdera, financijskih stručnjaka, menaĐera, boraca za pravo i pravdu…
    I šećer na kraju… vrati se Graž, napokon i digne temperaturu na 200! Comeback sa stilom! :halo:

    Ma obožavam ovu Zonu!
    :heart:
    Dinamo ima NAJBOLJE i najposebnije navijače na svijetu!
  • Brusa
    1.5k
    Već vidim kako redoviti komentatori po portalima povezuju zlostavljanje u Ludbregu s događajima u Vukovaru.Kepec
    Jer im je upravo to i cilj.

    Ja za sebe mogu reći da mi se kvaliteta života poboljšala od kad sam prestao otvarati index
  • Deleted User
    3
    https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/zbog-ovog-se-murala-danas-prosvjedovalo-u-zadru-stigao-i-skejo-ne-smeta-im-kokarda-a-smeta-im-ovo-15414414
    BTJ sljednici komunisitčke partije u zadarskom vijeću uvjetuju brisanjee ovog murala za podršku u vijeću za šta ja znam koju točku. nakon ovog možda da traže rušenje krov a crkve SV Marka u Zagrebu jer sam i tamo vidio prvo bijelo polje. stvarno je retardacija naših političara na zavidnoj razini. inače, ako neko ima problema s brisačima na -11 ujutro neka malo komovice ili alkohola baci na šajbu. to s problem i a ne ove pizdarije.
  • Ludovic IX
    7.2k
    Ako ovaj mural predstavlja ustasu, onda je isto ko da je i četnik na njemu. Mogli su ih i zajedno nacrtati. Zajedno su pili i klali.

    Nisam mislio da si ljubitelj četnika ali očito sam pogriješio.
  • Dinamosaur
    1.5k
    S Majkijem nitko neće razmjenjivati dupliće sličicamlinchica

    Nije tak.
    S Majkijem je dogovor oko razmjene prosao kak smo se i dogovorili, razmjena obavljena
  • seljak86
    2.5k
    Ti si stvarno poremećen u glavu.
  • Droljo
    8k
    S Majkijem je dogovor oko razmjene prosao kak smo se i dogovoriliDinamosaur

    Kak?
  • Somport
    570
    Dobro jutro svimaGražvydas Mikulėnas

    bFhiu.gif
  • bongo
    842
    Dinamo Zagreb, Dinamo Zagreb
    činiš me sretnim kad hladno je!
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Baš nigdje nisam naletio da je sutra koncert

  • Nolifer
    8.1k


    Točno, bitno da su neke po masu puta reklamirali i bombardirali nas kaj rade u slobodno vrijeme...

    Nema Thompsona sutra, vjerojatno jer je sin još bolestan
  • Doktor Kunić
    3.4k
    S obzirom da su svi mediji pod srpskim vlasništvom nije ni čudno.
  • Rex Ramae
    2.8k
    Po gradu su plakati od 10.mjeseca, bilboardi na Branimirovoj a i mediji bi prenijeli da im organizator plati promociju eventa.
  • miro
    4.4k
    "Ličke drvosječe", e to je ime za bend!
  • Jaro
    7.3k
    nije vama jasno kak funkcionira promidzba ocito...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.