• Ivdzo11
    2.9k
    Fino predstavljanje, nadam se da cemo i mi imati fino predstavljanje Ogiware
  • wolfgang14
    1.1k
    Hajduk radi na tome da dovedu krilnog igrača od 2.5 milijuna za besplatno. U zadnjih 6 mjeseci ugovora je.
    I šarliju su doveli za đabe i Uremovića, sad ak još i ovog... Eh da mi imamo tako nekog sportskog direkotra koji prati tržiste....

    https://www.transfermarkt.com/oleksiy-kashchuk/profil/spieler/404849

    https://www.index.hr/sport/clanak/video-unistio-je-hrvatsku-na-euru-mladih-hajduk-ga-sada-pokusava-dovesti/2528187.aspx
  • IstinaZaDinamo
    1.2k
    A odjidju, dialla i mufija si izostavio kao uspjesne poslove sportskog direktora?
  • wolfgang14
    1.1k
    A odjidju, dialla i mufija si izostavio kao uspjesne poslove sportskog direktora?IstinaZaDinamo

    svi ti igrači su također došli besplatno. Ne znam na šta ciljaš? Nisam ja rekao da im SD pogodi svaki transfer, nego da zna jebeno ubost za đabe

    a i ođiđa je bio Lekina želja a ne od SD
  • Mihaljević
    7.9k
    Dajte ljudi kakav Mindas Mikrokurčijus... Da livaja nije došao u hajduk , njegov mandat bi trajao 2 mjeseca i gotovo, svi oni poluproizvodi nemaju gdje - dođu u hajduk, smiješan SD... Ovaj hajduk je zasluga livaje, ne Jakobušića itd... Napravite tablicu hajduka u zadnje 3-4 sezone bez livajinih golova , ja sam siguran da bi bili u borbi za opstanak... Da se livaja sam nije ponudio u hajduk, nitko ne bi znao za ta dva jebivjetra.
  • Georg Koch
    3.3k
    da nama ove sezone nema Petka, ne bi bili u top 4. Inace postujem bas tvoje misljenje, postove, dosta slicno razmisljamo. Ali ovo mi nema smisla.
    Da se livaja nije ponudio, sta bi bilo kad bi bilo? Tko to zna.
    Oni imaju transfere, s obzirom na velicinu kluba, financijsku moc i sve zajedno, puno bolje od nas, reciprocno gledajuci koliko mi zaradimo od transfera, europe, klub smo sa uglednim imenom na nogometnoj karti svijeta itd.
    Budimo realni bar malo...
  • Mihaljević
    7.9k
    Da istina je, mi bi ove sezone bez Petka bili niko i ništa, što se svi slažu, samo što se oni ne slažu sa ovom gore mojom tvrdnjom i to ne priznaju. livaja = hajduk zadnje 3 sezone.
  • Mali dioničar
    14k
    Mogao je i Gabrijel kojeg zabiti.

    ovavgsc7yfj2dh0h.jpeg
  • Zagi
    4.9k
    Dobar posao radi litavski tovar.
    Sustavno pojačava momčad u skladu s mogućnostima.
    Još da ga ne zajebava trubadur populist sa guglanjem i Kalinićima. radio bi još bolje.
  • Jurki
    8.4k
    Dobar posao radi litavski tovar.
    Sustavno pojačava momčad u skladu s mogućnostima
    Zagi

    Samo kaj nakon ovogodisnjeg brodoloma nebu ni za biber..
    Nakrcal svlacionicu sa starim igracima. Nema koga za unovciti.. kad ode blefer.. bit ce lagano puške v kuruzu.
    To kolko radi dobar posao.. je jako diskutabilno.
  • marcio amoroso
    31.9k

    Imaju Pukstasa i Sigura kao jako dobre mlade igrače plus ovih par kao Sahiti.

    A gle, otkad je on došao udvostručio je vrijednost momčadi, uzeo dva kupa i dva puta bio drugi.
    Sve to prije njega je bila znanstvena fantastika za njih. Ja bi rekao da sigurno radi ok posao.
  • Ban
    698
    Rezultatski odličan posao, ali pitanje je kako će se takva politika odraziti na dugoročno stanje kluba. Oni sustavno prodaju najperspektivnije klince da bi dovodili polovnjake, to dugoročno ne može izaći na dobro ako ne osvoje prvenstvo i ne kvalificiraju se u CL unutar dvije godine.
  • Georg Koch
    3.3k
    idu all in. To se vidi i jasno je.
  • Jurki
    8.4k
    s takvom masinerijom iza sebe (mediji, klubski PR) su to prosjecni rezultati. Ono kaj zapravo donosi novac u klub a to je Europa je teski podbacaj.
    Pravi SD ce sad u zimi slagat momcad za proboj u Europu. Da se pridosli igraci uklope u sustav ili se selektiraju koji je dobar a koji ne.
    Tak bi trebali svi nasli klubovi raditi ali ne rade.
  • Zagi
    4.9k
    Nikada oni nisu niti planirali dugoročno.
    Sada su za razliku od prijašnih neuspjeha koliko-toliko blizu.

    Ima zadatak složiti momčad za napad na kantu i dovodi igrače koji su im trenutno pojačanje na pozicijama. Da mogu platiti više od 0 eura, doveo bi bolje.

    Da je SD dinama, dovodio bi vjerujem i bolje igrače i drugačije profile jer je zadatak drugačiji

    A te priče o propasti slušam svake sezone pa nikada ništa. Ne znam kako se financiraju niti me briga ali održavaju se iznad vode. Do kada? Nemam pojma..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.