• deda
    32.6k
    Naravno da nije u ingerenciji člana skupštine, tražit ću objašnjenje od IO.
  • Bosskovitz
    11.7k
    uz to dodajmo prodavanje Ivanušeca i Livakovića ispod cijeneGražvydas Mikulėnas

    Tko je nudio više za njih da znamo kako su prodani ispod cijene?
  • Nolifer
    8.1k


    Zato velim, ak je provizija problem nek se makne Dinamo od tog gnoma što dalje. Iako je nisu spomenuli, ali valja čitati između redaka onda...
  • Krizy
    43.2k
    760 tisuća Brekalu za pola godine
    600 tisuća Fiorentini za posudbu od 5 mjeseci.
    Bez prava otkupa.

    Ostali igrači bi sigurno bili presretni što se njemu daje puno više nego većina ima za godinu.
    Rušiš atmosferu radi jednog igrača, koji je već dva puta odbio Dinamo, čiji menadžer stalno priča negativno o Dinamu.
    Igrača koji je jedva igrao zadnje dvije godine.
    Igrača koji je kao garancija naslova, a ima gol i dvije asistencije u posljednjih 20 mjeseci.
    Pa nije jedini igrač na svijetu, ima igrača u formi koje možemo dovesti za taj novac, koji su u zadnje dvije sezone upisali 20 golova i 15 asistencija, a ušli su u zadnjih par mjeseci ugovora.
  • Orc123
    7.8k

    Potpisujem, ovo bi bilo suludo...dodas koji euro i imas za te novce nekog talentiranog klinca iz Europe i zalog za buducnost.....
  • nemapredaje
    3.2k


    Sad je počeo davati i izjave po radio stanicama. Kaže da je Dinamo zadnja dva, tri dana napravio radnje koje su zakomplicirale realizaciju transfera.

    Al pod hitno ga odjebat, pa će vidit koliko još dugo će moći prodavati igrače iz trećeligaša
  • plavac173
    2.6k
    Ako je to to od pojačanja, očekujem borbu s Rijekom za drugo mjesto, iznenadit ću se ako se u bilo kojem trenutku približimo vrhu. Očekujem dosta onih dosadnih kikseva 0:0, poraza gdje ne možeš zabit, a jeftino primiš.Mlađi referent


    Dame i gospodo, navijac Dinama iz Zagreba.
    Neki se ovdje stvarno ne trebaju rugati tovarima koje je tesko nadmasiti.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Tko je nudio više za njih da znamo kako su prodani ispod cijene?Bosskovitz

    tko je nudio za Brodića išta pri kraju ugovora, pa smo se isprsili i dali 500k za maltene besplatnog igrača

    ja uvijek gledam širu sliku, pogotovo u poslovnom svijetu, a nogomet je biznis htjeli ne htjeli, povlačite paralele unazad 6 mjeseci i gledajte odštete i plaće a ne sada isključivo Brekala koji je u cijeloj ovoj priči najmanje kriv
  • BornaPŽ1986
    1k
    760 tisuća Brekalu za pola godine
    600 tisuća Fiorentini za posudbu od 5 mjeseci.
    Bez prava otkupa.

    Ostali igrači bi sigurno bili presretni što se njemu daje puno više nego većina ima za godinu.
    Igraču koji je jedva igrao zadnje dvije godine.
    Igraču koji je kao garancija naslova, a ima gol i dvije asistencije u posljednjih 20 mjeseci.
    Krizy

    Ne znam tko nakon ovog moze reci da je gospodja u upravi kriva i sl. Da, mozda bi nam se sanse s Brekalom pojacale ali mozda, sve oko ove situacije je ispalo uzasno, pricamo o nekim ustedama od proslog ljeta a ovi nam lagano podignu posudbu sa 500 na 600 tisuca eura i sad bi to trebalo prihvatit jer si povecavamo sanse. Ako nista imamo novaca za daljnja pojacanja. Nije cak do tih 600 tisuca nego koliko do spomenutog menadzera i igrica ako u tome svemu ima istine.
  • Klenx
    5.6k

    Ovo mi se više čini “jebeš nas s Brekalom, sad ćemo mi tebe malo s Rukavinom” i odbijena ponuda.
  • Peškaman
    4.2k
    Brekalo traži sredinu gdje će ga Dalić uočit,Salernitana,Udinese,Besiktas nisu ti klubovi,jasno je i Brekalu i Bari da Dinamo tu ima ogromnu prednost.
    Ovi Barini medijski istupi su samo potvrda toga,u 48h on daje 3 intervjua gdje izjavljuje dvije suprotne tvrdnje te se odjednom u medije plasira da je stigla 'bombastična' ponuda za Barinog pulena.
    Malo čitanja između redova i sve je jasno.
    Podrška za upravu što je odbila ponudu i što je jasno Fio rekla šta i kako.
  • Izet Hajrović
    2k
    upravo to, nema potrebe napadati Brekala. Dečko je svoje brzo dogovorio, a Fiorentina je ta kojoj su porasli apetiti kad je dobila bolje ponude.
  • deda
    32.6k
    Velim očigledno je ta situacija s Barom vrlo kompleksna. Ali Dinamo kao klub si ne može dozvoliti da se taj mufljuz svakih par dana otresa i izdrkava preko svetinje.
  • Mlađi referent
    12.3k


    Mea culpa, usprkos svim deficitima očekujem 19/19 pobjeda u hendikepu. Nadam se da sam sad veći navijač Dinama iz Zagreba, jer moj dosadašnji navijački put očito nije dovoljno dobar!
  • Ivdzo11
    4.2k
    U četvrtak je manadžer Josipa Brekala, uspješni :lol: (tog tepanja) Andy Bara bio u Istanbulu. Javio se na naš poziv i na konkretno pitanje je li moguće da Brekalo završi u Bešiktašu, samo je kazao...

    - Morate me razumjeti, to ne mogu komentirati...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions