• Crni86
    3.5k
    pisu 24h da ce predstavljanje biti sutra.
  • Crni86
    3.5k
    kako je netko vec naveo ovdje Ademi je jako razuman i zna jako dobro koja je njegova uloga. Vrijeme je da aki pocne preuzimate neke druge stvari u klubu postepeno.

    A sta se tice Bulata, mozda je i vrijeme za prodaju mislim da je on dotaknuo svoj vrhunac i da vise od ovog ne moze dat dinamu, a sa tim ga ne vidim u udarnih 11. Potrebniji su nam energicniji i motoricniji igraci u vezi. Iz tog razloga jedan od dvojca ljubo/sucic moraju bit u prvih 11.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Uprava Dinama mora ozbiljno razgovarati s tim Barom.deda

    Deda, u upravi su ti potrebne rakete isto kao što su ti potrebne na terenu

    na nekim mjestima su ti potrebni dobri pregovarači, kao što su ti potrebni bekovi i špice

    tko tamo ima ikakvog menadžerskog, voditeljskog, svjetskog iskustva da može Baru otresti kao šrmklja?
    Jel on kriv što nas ucjenjuje? Čovjek radi za sebe najbolje što može kao što bi svatko od vas tu, naš grijeh je što imamo nesposobne ljude koji ne znaju bolje jer nisu kapacitet niti bi trebali biti gdje jesu.
  • Captain America
    17.6k
    Morate me razumjeti, to ne mogu komentirati...Ivdzo11

    Bitno da je međica vjerojatno komentirala Brekalov dolazak u Dinamo i za Cosmopolitan.

    8bzt17.jpg
  • Nolifer
    8.1k


    Frizura mu je kaj da ga je neka krava polizala
  • Dinaminjo
    929
    Ma lik si je platio let u Tursku da fingira interes..
  • blue heart 72
    1.7k
    Kaj se samog Brexa tiče i dalje smatram da bi nam on bil top pojačanje, ali se definitivno nebi dal ovom smradu Bari da me vuće za nos. Kak sam već neki dan napisal imate cajta do petka, ak hoćete super, ako ne sretno vam dalje bilo. Isto tak za malog Gabrijela 5 milijuna NETTO, bez ikakvih provizija postotaka ovoga, onoga i vozi ga kam god hoćeš. Da li je to Kustošija, Real, City, svemirska postaja, boli me ona stvar. Ako ne pristaje na to ima da šuti u javnosti kaj se Rukavine tiče. Čim se oglasi da nije zadovoljan statusom ili kaj ja znam čime, odmah degradacija Rukavine za jednu štengu.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    i zna jako dobro koja je njegova uloga.Crni86

    da li zna trener pošto mu je odigrao svih 90 minuta u derbiju iako nije mogao disati u drugom poluvremenu? Upropastili smo Ljubičića, nadam se da nećemo i Sučića, Rukavinu ako ne prodaju sada, na ljeto ćemo dobiti još manje
  • Facke
    3.6k
    Bil sam napisal onumu Lorenzu Leporeu poruku na twitteru el ima ikakvih informacija. Al nece nis reci same je odgovoril "when i will have those i will post those".
    Ajd valjale je probati :lol:
  • Sajla
    5.1k
    760 tisuća Brekalu za pola godine
    600 tisuća Fiorentini za posudbu od 5 mjeseci.
    Krizy

    Brekalo se odrekne 700k plaće, preusmjeri se to Fiorentini i Bari, njemu ostane 60k za pol godine i u Dinamu se bori za mjesto u reprezentaciji.
    Ne kažem da on to treba napraviti, niti da bih ja to napravio na njegovom mjestu ili nešto slično, samo dajem alternativu onima koji pišu da je napravio baš sve da dođe u Dinamo ;) Meni se čini da mu je draži izbor sigurna lova nego "samo" šansa da izbori reprezentaciju preko Dinama. I to je legitiman izbor, možda bih i ja napravio potpuno isto na njegovom mjestu ali nikad neću biti u toj poziciji pa mi je glupo reći da bih se ja svega odrekao jer najlakše je pričati o nekome drugome.
    Prema onome što sad znamo, ni Fiorentina, ni Salernitana, ni Bešiktaš mu ne daju veću šansu za reprezentaciju od Dinama, ali su financije drugačije. Ne očekujem populizam igranja za 1€ mjesečno i sličnu patetiku, ali to su stvari koje na prvom mjestu Josip Brekalo mora odvagnuti. Dinamo može/želi potrošiti toliko, Fiorentina traži toliko, Bara toliko - Brekalo također drži dio kolača kojeg on sam može rasporediti u zamjenu za igranje u Dinamu i najbolju šansu za Euro. Ako su neki mogli otkupljivati vlastite ugovore da bi išli kamo sami žele... Iz moje perspektive bi najpametnije bilo baš to i da odjebe Baru pa krene ispočetka s drugim managerom, ali nisam ja u njegovim cipelama...
  • Crni86
    3.5k
    to ne jer vidimo da se forsira vezni red ademi-misic na pripremama. Ali samim time sta je igranje ademija ograniceno klauzulom prema kinezima, netko drugi ce morat igrat vecinu sezone u paru s Misicem. A ocito onda trener misli/vidi da Ademi drugim suigracima uljeva nekakvu dodatnu energiju/hrabrost na terenu… Tesko je neke stvari ocjenjivat kada nismo na treninzima, ne pricamo sa istim tim igracima i sl.

    Zeznula nas je i ova glupa registracija sa japancem, nazalost tragican dogadaj za rileta, odlazak mohe s repkom… Bekovske pozicije na pripremama su nam u banani a to nam je bila jedna od mana na jesen
  • Armagedon13
    959
    Zaboravit Brekala tko su te nove opcije ?
  • Krizy
    43.2k
    Za ove što brane Brekala, samo mi recite koliko mislite da bi Dinamo max trebao platiti za transfer istoga?
    Imajte na umu da je otpisan u Fiorentini, da je sedma opcija na krilu, da u zadnjih 20 mjeseci ima gol i dvije asistencije.
  • sport
    3.3k
    Sjašite sa Ademija,krenuo je u ove pripreme nikad motiviraniji kao i ostatak ekipe jer žele osvojiti naslov kao nikad prije.Ako ne možete ili ne želite dati podršku svim igračima koji nose dres Dinama onda bar zašutite i ne seruckajte bez veze.
  • YasutoWakizaka
    132
    Trebali bi novce za Brekala uložiti u desnog beka Jusufa koji je prijeko potrebniji,
    A sada ako imaju druge opcije za lijevo krilo ili možda slovenskog stopera Brekala? Opet vjerujem da Špikić može biti podjedanko dobra zamjena za Kaneka i Hoxu. Donedavno je on bio glavno krilo Dinama.
    Tako da za mene više neg dovoljno napadača i veznih. Treba se to "provjetriti" do ljeta i fokusirati na obranu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions