• plavac173
    2.6k
    Samo treba prenijeti igracima tvoj stav kao stav vecine, mislim da ce pucati od samopouzdanja i pobjedivati sve redom. Smijesno, bas smijesno sta ce covjek sve procitati. Da ti jos jednom napomenem, navijac si Dinama Zagreb, najveceg kluba u hrvatskoj, sa najkvalitetnijim (jos uvijek) kadrom u ligi, ekipe koja zna igrati pod pritiskom i sa svim sranjima, velika vecina tih istih igraca ti je donijela radost tijekom prijasnjih sezona. A takav stav ti nece nista dobro donijet u zivotu opcenito, zato se nadam da igraci ne citaju sranja po internetu.
  • Peškaman
    4.2k
    Nadam se samo da će Arber eksplodirat i da će biti pozvan na Euro za Albaniju,pa da slušamo jecanja I mjauke.
  • scooniepenn
    3.3k

    Ja tu ne vidim problem. Kažeš zalizanom Šipcu i obitelji Rukavina da očekuješ 3 milje i 10% od idućeg transfera pa hoće li oni osigurati bolju ponudu ili se odreći svojih provizija ne vidim kako je Dinamov problem. Deca, tražimo 3 milje neto i stvar je jednostavna.
  • Jurki
    11.7k
    jos bolje.. nek veliki manager iskrca 3 milje i nek malog vozi u Kustosiju. Pa ga nek sutra proda za 10 milja, a to moze jer je on tak sposoban da bi Arapu u pustinji prodal pijesak.
  • Facke
    3.6k
    Znate koj. Brekalo opce nemora dojti. Nije on nis kriv, neg ovaj njeguv menadzer. Bara , Bara. I sad bu opet sral po Dinamu a njegove igrice su krive za sve.
  • Laugreano
    2.5k
    Vrijeme je za Yuya Asano
  • plavac173
    2.6k
    Kad je Dinamo u pitanju, saznali smo da zg-klub ima već nekih ideja o dovođenju nekog drugog krilnog igrača.

    SN
  • San Lorenzo
    15.4k
    Mislim da je za nas prijelazni rok gotov.
  • NitkoBitan
    17k
    Andy Bara bio u Istanbulu. Javio se na naš poziv i na konkretno pitanje je li moguće da Brekalo završi u Bešiktašu, samo je kazao...

    - Morate me razumjeti, to ne mogu komentirati...
    Ivdzo11

    Jel taj rekao da se Dinamo mora strpit 10 dana? Strpit da se vidi koju ponudu ce dat Besiktas?

    Bara prodaj zjake nekom drugom. Hoxha je potpuno nebitan u ovoj prici, samo jos jedan dobrodosao razlog zasto otkantat Dinamo. Prvo Cacic, sad Hoxha... pa nismo glupi. A i Brekalo se mora izjasnit jel bi piskio il kakio, da ne zeli igrat za Besiktas Bara ne bi bio u Istanbulu!!
  • Lynx17
    4.1k
    Mislim da je za nas prijelazni rok gotov.San Lorenzo



    200w.gif?cid=6c09b952pe855dnl0ucp43cux67ev21w967awuwqbl7jqh56&ep=v1_gifs_search&rid=200w.gif&ct=g
  • Nogo
    3.6k
    Deda, još je gore šta se te informacije o ugovorima i potraživanjima menađera plasiraju u javnost i blate klub.
    To jedino od B. može i krenuti.
    Deda, ako možeš pročešljaj i Olma. Čuo sam da su tamo stvari bile još gore u konačnici između Z.M., agencije itd...pitanje je koliko je klub dobio u konačnici.
  • Nolifer
    8.1k


    Stoji Bara na ljestvama kad naiđe Štef, nalukne se Bari pod suknju i veli:
    Štef: Bara,kak ti to pizda izgleda tak suva kaj da ima peronosporu... :lol:

    :lol:
  • Ivdzo11
    4.2k
    A i Brekalo se mora izjasnit jel bi piskio il kakio, da ne zeli igrat za Besiktas Bara ne bi bio u Istanbulu!!NitkoBitan

    Ma jednostavno zavrsena priča i da dode Bara za 5-10 dana s idejom da Brekalo potpise odbio bih tu opciju, okrenimo se drugim igracima i gotovo...
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Dinamo ima pojačanje na zadnjem veznom, ali još uvijek nije dobio pravu priliku. To je Petar Sučić.sanjinlego

    Znači svi se slažemo da na osmici treba igrati Mišić a na šestici Sučić ili Ljubičić

    a gdje će jeftino pojačanje Ademi i zaboravljeni Bulat igrati ? čekam još odgovor koliko će nas koštati ugovor pošto štedimo i nemamo za Brekala
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions