• marcio amoroso
    36.4k
    Jeli ti Brekalo garantira titulu?Mr Anderson

    Ne garantira, ali ti povećava izglede za istu.

    Uostalom, stvar je principa, ne dozvoliti da nekakvi digići rade ovcu od tebe.Mr Anderson

    Inatom i principima do sportskog uspjeha. Sjajan recept.
  • Mr Anderson
    7.9k
    Livakovic, Oršić, Petko i Ivanusec su godinama u Dinamu i nakupili su godine, od svih njih se eventualno moglo vise dobiti za Ivanuseca, ali zajedničko tim dečkima je da su htjeli otići, Orsica su zadržali sezonu duze, htio je otic godinu ranije, Livakovic isto htio se okušat, pa i zaradit vise naravno, Petko je Petko, ali nije imun na zov druge lige, Ivanusec 24 godine, tu je eventualno bilo prostora namaknut 2-3 milje vise, al siguran sam da je postojao pritisak od njegove strane da ga se pustieol12

    Mogu shvatiti puštanje Oršića i Livija, ali puštanje Ivanušeca za te novce je greška. Može on raditi pritisak koliko hoće, ali nije ga se smjelo pustiti za te novce. S jedne strane, napravi se dobar transfer sa Šutalom, onda se sve usere s Ivanušecom.
  • Jaro
    7.3k
    U Brekalo poslu, realno, imas 3 strane od kojih ne znas kome manje vjerovat. Uprava koja je dokazano nesposobna i upitnih motiva- za njih ne bih euro stavio da nisu usli u ovu pricu s figom u dzepu, fiorentina - digici - standard teski u poslovanju i Brekalo/Bara - jednom dolazak u dinama predstavlja udarac na ego, a drugi je mali Mamic koji bi za euro vise vlastitu mater prodao...
  • Mr Anderson
    7.9k
    Inatom i principima do sportskog uspjeha. Sjajan recept.marcio amoroso

    Naguziti se svakome je možda bolji?
  • dumitrumitu
    1.3k
    Po mom mišljenju će Vidović i Špikić imati prednost ispred Hoxhe, Ljubičić i Perković će igrati ljevog beka dok se Ogiwara ne privikne i nametne. Živković će dobivati šansu ali u ozbiljnijim utakmicama očekujem duo KTC, Perić.
  • YasutoWakizaka
    132

    Ne vidim da je Perić u ikojem aspektu izuzev skoka bolji od KTC. Živković je mladi momak koji će griješiti, a Perić sam po sebi ko čaplja leti po terenu i griješi. Preveliko je nepoštovanje prema KTC-u. A ove fore Perić je ljevak pa on je bolji tu, a opet prodaje lopte. Ne bih hvala
  • scooniepenn
    3.3k

    500.000 EUR ima smisla platiti u slučaju da imamo mogućnost otkupa Brekala uz definirane uvjete. Ako takva opcija ne postoji za mene je to bačen novac. Brekalo je nama sigurno pojačanje, ali nije baš riječ o Modriću ili Kovačiću pa da možeš reći to je igrač koji ti "jamči" naslov.
  • Olmic
    3.6k
    upravo to. Ko da dolazi reinkarnacija maradone
  • Nogo
    3.6k
    Po meni je ludost uopće dovoditi igrača na posudbu ako nema opciju kupnje.
    Još plaćati silni novac za posudbu i veliki ugovor.
    Talijani kao talijani. Za udogovlačiti, ciganiti se, plaćati u ratama na 10 godina itd. su glavni
  • Keyser Soze
    10k
    Drago mi je da se nismo naguzili i prihvatili ovo. Kao da dolazi CR7, a ne igrač koji ima 1 gol u 2 godine.
  • Mr Anderson
    7.9k
    Brekalo je nama sigurno pojačanje, ali nije baš riječ o Modriću ili Kovačiću pa da možeš reći to je igrač koji ti "jamči" naslov.scooniepenn

    Dobro sad, ni Modrić ni Kovačić ti nebi mogli jamčiti naslov. Pitanje je koji igrač može jamčiti, kako je rekao kolega povećavaju ti jedino izglede, ali ne jamče. Jamčiti ti može Mbappe, Salah i slični igrači koji su za nas SF.
  • Orc123
    7.8k
    U Japanu vec 20h znaci nista od papira ni danas....jebo ih Birokracija, gori su nek nasi. Ja mislim da on ni nesmije igrat prijateljske dok nije registriran, za treniranje s momcadi nezz. To me vise brine....samo formalnost ali to traje i traje u pm....
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    dinamo da ima novaca dinamo bi doveo brekala, sve ostalo su spinovi i priče za malu djecu

    guženje ne guženje, pričamo o tome kako se pojačati i povećati si izglede za titulu

    ne dovođenjem brekala smanjujemo si izglede, puke činjenice
  • dZg1986
    505
    Modric je i u ovim godinama za nas SF i sigurno bi naslov bio 98% osiguran s njim. Kovacic ipak nije ta razina, ali i s njim bi naslov bio puno, puno blizi.
  • Jurki
    11.7k
    mislim da je bilo spomenuto. Igrac koji nije registriran smije trenirati i igrati prijateljske utakmice jer to nisu sluzbene utakmice.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions