• austrijanac
    4k
    Ja mislim da on ni nesmije igrat prijateljske dok nije registriran, za treniranje s momcadi nezz.Orc123

    Trenirat smije sigurno.
    Prijateljske isto tako, osim ako u zemlji kluba nije navedeno drugačije.

    Primjera radi, u Irskoj možeš igrati samo ako imaš pismeno dopuštenje kluba gdje si još uvijek registriran.
  • scooniepenn
    3.3k

    Naravno da ti ništa ne može sa 100-postotnom sigurnošću jamčiti naslov. No, Modrić i Kovačić su igrači koji rade razliku na razini Lige prvaka i Svjetskog prvenstva, tako da ti na razini HNL-a u stvarnosti zaista donose naslov. U to nemam niti najmanje dvojbe.
  • cibona
    2.9k
    Ok, brekalo ocito nece doci, ali onda neka se okrenu novim rjesenjima! Za hoxhu smo se vecina nas slozili da je solidno rotaccijsko krilo i da nam dobro dode s obzirom na to da trenutno nemamo nikoga na lijevoj strani, ali nama treba jos jedno lijevo krilo i to pojacanje, takozvani kapitalac. Ako to nije brekalo, onda pod hitno moraju pronaci novo ime i dovesti ga!

    Ne shvacam zasto svi govore da je za sada prijelazni rok uspjesan. Bolji je od prijasnjeg, ali daleko je to od uspjesnog. Za sada.
  • Dinaminjo
    929
    Jel to znaci da vracamo Marina kao Kuleta ljetos ili?

    J/k
  • sanjinlego
    3k
    Dinamo ima pojačanje na zadnjem veznom, ali još uvijek nije dobio pravu priliku. To je Petar Sučić.

    Tehnika vrlo dobra, izlazak iz presing zone isto, o trčanju da ne govorimo. Jedini problem jest duel igra ali i to se da popraviti s obzirom na njegove godine.

    Najbolje poluvrijeme, po meni, odigrano je u Varaždinu, kada je Dinamo dominirao kao nekad, pucalo je sa svih strana, a Pero vrlo čvrsto čuvao blok iza. Na pripremama kod Biscana bio dobar, a evo i u ove dvije utakmice vrlo vrlo dobar. Vjerojatno, da je Dinamo u malo boljoj poziciji, Sucic bi bio u udarnih 11.
  • Izet Hajrović
    2k
    Najbolji mi je ovaj dio kad ljudi zbrajaju plaću i odštetu kada žele osporiti transfer. Brekalo ne osigurava naslov, ali povećava šanse za osvajanje naslova puno više od Hoxhe (nadam se da će Hoxha biti top) i svakako nam treba dobra rotacija na krilima, puno je utakmica još ostalo. Ako napadamo naslov, onda se treba dovesti provjerena kvaliteta ma koliko koštala. I samo jedan primjer, Jurića smo platili 1 mil. i plaća mu je 420k. Što nam je taj igrač donio? 1 gol i 2 asistencije u kupu. To je to. U njega je ukupno uloženo 2 mil. do sada s plaćom, a neki sada plaču jer treba odvojiti ukupno 1.1 mil. za Brekala koji ti ozbiljno povećava šanse za naslov prvaka jer je dokazana kvaliteta.
  • deda
    32.6k
    Uprava Dinama mora ozbiljno razgovarati s tim Barom. Količina gnoja koju taj čovjek prosipa postaje prevelika i za švapske poljoprivrednike. Čovjek se postavlja kao da je jači i važniji od Dinama. To nije suradnja ni komunikacija, njegova komunikacija je na razini običnog uličnog iznuđivača i kriminalca. Ukoliko se ne uspostavi normalna komunikacija i suradnja na bazi konsenzusa zabraniti mu ulazak u prostorije kluba i prodati sve igrače kojima je on agent i prekinuti svaku daljnju suradnju koja to uopće i nije.
  • sanjinlego
    3k
    U Maksimiru zasad nisu skloni prodaji Rukavine, pogotovo ne za tu svotu. Jer, kako doznajemo, pravo na određeni postotak transfera ima i sam igrač, tu su i menadžerske provizije i ostala davanja i pitanje je koliko bi Dinamo na kraju dobio od ta tri milijuna eura?

    Tatica se ugradio u ugovor kao i Andy. Još jedan rob, kao što i drugi postaju ..
  • Jurki
    11.7k
    nebitno ..sad ce mozda ostati milja od transfera.. za pola godine se nebu moglo za njega dobit nist.
    Kak god bio on veliki talent.. sa 20 godina njegov nogomet ne izgleda dostatan ni za županijsku ligu.
  • Crni86
    3.5k
    https://www.germanijak.hr/nogomet/vijesti/dinamo-odustaje-od-brekala-i-okrece-se-drugim-opcijama-modri-zasad-ne-pustaju-rukavinu-u-mls/123950

    Okrecemo se novim opcijama na lijevom krilu.

    Vjerojatno nista od prodaje Rukavine spominju de dosta postotak agentu i samom igracu od prodaje.

    Peric nije teze ozljede, nastavlja s treningom.
  • deda
    32.6k
    Evo, kao skupštinar vam obećavam da ću tražiti dokumentaciju kod poptisivanja ugovora Rukavine, tko, kako i zašto je ugradio postotak igraču od transfera, a isto tako ću tražiti povijest cijele transfer trakavice oko Anesa Krdžalića. Osobe koje su potpisivale te ugovore nemaju što tražiti u Dinamu kako god se oni zvali.
  • Jurki
    11.7k
    a tko garantira da sutra nece trazit milju eura za posudbu?Jurki

    A kaj sam napisal prije 1 vuru?
    Ne treba opce s tim ciganima imati posla.
    Nek se jebe i Fiorentina i Bara i Brekalo. Sretan mu put u Tursku.
    Nek si kupi veliki tv jer bu samo na tvu videl Euro.
    Ajmo dalje
  • bongo
    842
    Dobri naš @deda

    Kako će vrijeme prolaziti sigurno će se pojaviti još ovakvih ili sličnih situacija pa znamo tko će biti glavni istraživač
  • The Undertaker
    5.1k
    Da li je to u ingerenciji člana Skupštine? Mislim da nije.
    Ali, član IO i NO bi imali pravo na taj dokument/objašnjenje ali ne vjerujem da će ga itko tražiti jer se na kraju mora doći do Vlatke Peras. I što onda?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions