• Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    radi li se o istoj sezoni iliti poslovnoj godini ako ćemo gledati čisto financijski? naravno da da, uz to dodajmo prodavanje Ivanušeca i Livakovića ispod cijene, ocjena upravi ipak 0/10
    ali neka, sanjin će uspjeti nekolicinu uvjeriti da ljudi dobro rade
  • plavac173
    2.6k
    uz to dodajmo prodavanje Ivanušeca i Livakovića ispod cijeneGražvydas Mikulėnas

    To se slazem ali moras uzeti u obzir to da su obojica htjeli ic iz Dinama a pogotovo Ivanusec. I on i Livi su usli u ozbiljne nogometne godine i jednostavno tu nemas puno prostora za nesto vece.
  • Doktor Kunić
    3.4k
    Slažem se da u neke poslove nisu dobro odradili, ali moje mišljenje ovaj put sa Brekalom dobra odluka.
  • Orc123
    7.8k
    Malo ste svi previse nervozni jedni na druge ili jedni na sve.....doslovno je ovdje 100ljudi, 100 cudi kak se kaze...to je i najbolje od svega sto svi mislimo svojom glavom. Na kraju krajeva bit ce kako treba biti i sve se u zivotu dogodi s nekim razlogom. Svatko ima drugaciji pogled na neku situaciju i to je ok....bolje tako nego da smo ko partija....
  • Blueshadow86
    1.6k
    Nisam siguran postavljam li pitanje na pravo mjesto, ali zbog čega se recimo nije doveo Selahi?
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    ali moje mišljenje ovaj put sa Brekalom dobra odluka.Doktor Kunić

    brojat ćemo mrtve na kraju sezone, ako Arber bude top pojačanje i raketa onda će odluka odnosno nemoć dovođenja Brekala biti dobra odluka
  • NitkoBitan
    17k
    Dinamo je sve napravio u svojoj moci u slucaju Brekalo. Ponudio preuzimanje dijela place i eventualan postotak od daljnje prodaje kojeg bi se sigurno i odrekao da dolazak bas ovisi o tome. Ili je Fiorentina dobila stvarno bolju financijsku ponudu ili se prvenstveno Bara a zatim vjerojatno i sam Brekalo boje da nece dobit dovoljno minutaze pored Hoxhe koliko mu je obecano. Od ovog svetog trojca vjerojatno najmanje Fiorentinu briga za Hoxhu, njih samo financije interesiraju. Da vjeruju u Brekala ne bi dva beka odigrala krilo umjesto njega.
  • eol12
    588
    Livakovic, Oršić, Petko i Ivanusec su godinama u Dinamu i nakupili su godine, od svih njih se eventualno moglo vise dobiti za Ivanuseca, ali zajedničko tim dečkima je da su htjeli otići, Orsica su zadržali sezonu duze, htio je otic godinu ranije, Livakovic isto htio se okušat, pa i zaradit vise naravno, Petko je Petko, ali nije imun na zov druge lige, Ivanusec 24 godine, tu je eventualno bilo prostora namaknut 2-3 milje vise, al siguran sam da je postojao pritisak od njegove strane da ga se pusti. To su dečki koji su zadužili Dinamo i ne možeš im stvarati probleme, usudim se reci da su zaradili novce klubu velike i van svojih transfera, pametnom je jasno sto želim reci.
    Druga je stvar da je upravo nesposobna dočekala njihove odlaske, tu se nije kvalitetno rješavao problem jedan po jedan.
    A Brekalo, nisam načisto sto da mislim o tome, ali mi razum naginje da su nas htjeli izigrati, naravno ako ćemo biti prvaci sto vjerujem da hoćemo na ovaj potez uprave dajem palac gore, a ako ne, ostati ce u zraku ono pitanje, sto da smo ga doveli..
  • nemapredaje
    3.2k


    Zato kaj i ovak imamo viška 6-ica/8-ica

    Ademi, Mišić, Sučić, Ljubičić, Bulat, Halilović
  • Mlađi referent
    12.3k
    Financijski paket od 1.3 milijuna za pola godine, gdje te jedan duel dijeli od toga da ne zaigraš uopće za tu momčad (čitaj Oršić) je sasvim okej ponuda.

    Okrenut se s ovim novcima na druga rješenja, ne vidim jedan razlog zašto bi se sad prestali kadrovski pojačavat. To bi za mene bila greška.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    To se slazem ali moras uzeti u obzir to da su obojica htjeli ic iz Dinama a pogotovo Ivanusec. I on i Livi su usli u ozbiljne nogometne godine i jednostavno tu nemas puno prostora za nesto vece.plavac173

    nemam problema sa odlaskom igrača, to je normalno ali zato na vrijeme dovedeš dostojne zamjene odnosno bar koliko toliko provjerene igrače, njih dvojicu trojicu, a ne nagruvati svlačionicu igračima da bi kakti uštedio, a dugoročno te sve te plaće pojedu isto kao što bi te pojelo da si platio pošteno pa se taj igrač pokazao kao flop, ocjena upravi -1/10
  • Blueshadow86
    1.6k
    U redu, znam, ali ovime smo napravili korak naprijed. Moje iduće pitanje je, tko je od ovih 6 igrača, osim Mišića, KVALITETOM za udarnu postavu?
  • plavac173
    2.6k
    Pa da, to i govorim cijelo vrijeme dok ljudi okolo seru da sa ovakvim kadrom bi trebali bit 10 bodova ispred konkurencije. Nije stvar u tome vec u zamjenama za toliko stozernih igraca koji su igrali skupa i drzali jednu cijelinu u cijeloj ekipi.
  • Bruh
    925
    Mišić? Ove sezone?
  • nemapredaje
    3.2k


    Po meni Sučić.

    A je li Selahi sigurno bolji od njih svih 6 navedenih? Ako nije onda ga nema smisla dovoditi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions