• Facke
    3.6k
    Bas sam sad male pogledal i turske medije.Niste nis ne pise o transferu Brekala u Besiktas. Jedine jeden twitteras objavil "bombu 24sata".
  • Mali Zeus
    12.6k
    Ništa od Brekala?

    Posudba bez mogućnosti otkupa bi bila besmislena.

    A ovo kaj Bara priča da smo kupili Hoxhu pa kao Fiorentina sad neće su čiste gluposti.
  • sanjinlego
    3k
    IMG-1008.jpg

    Zona Dinamo, 29. siječnja 2023.
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    ma ko mu hebe terma, pun mi je racku tog lika a nadam se i svima u klubu. Neka mu zabrane primiti sat Maksimiru i igračima pa nek prodaje fore negdje drugdje. Nebi me čudilo da se i on provoza u gepeku uskoro
  • Krizy
    43.1k
    Pišem i ja cijelo vrijeme slično, pa sam ispadao mrzitelj Brekala i obožavatelj Čačića, po kojem se nezasluženo sralo zbog nedolaska Brekala umjesto radi drugih stvari.
  • NORTE
    11.4k
    Nećeš u dinamo? Ok, sve najgore u karijeri.
  • Peškaman
    4.2k
    Sve je to povezano,prvo dan prije izađe intervju s menadzerom Brekala koji govori da Josip dolazi 90% u Dinamo,da bi u jutarnjim satima izaslo da je Dinamo dobio ponudu za Rukavinu.I gle čuda,u večernjim satima opet isti lik izjavljuje da 90% da neće doći Brekalo zbog toga što je Dinamo platio Hoxhu preko milijun eura.
    Daj nemoj me jebat,sve su ovo igre igrice menadzera i navlačenje uvjeta s jedne i druge strane.
  • LaznjakProsineckog
    643
    Sve legitimno, Jakir je ionako htio Hoxhu, tako da Brekalo nema smisla, ovako ima igraca kojeg je fakat htio, sve dobro, Brekalo trazi dalje klub, Jakir dobio Hoxhu i njemu dobro.
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    Mi smo gori što tome posvećujemo pažnju, ovdje se nerviram bez veze na svaki novinarski komentar. Kao što je kolega gore naveo, on da želi u dinamo doći će šta god glavonja kenjao. A ako ne želi Ko ga hebe. Da je njemu bilo do igranja ostao bi on u torinu kod jurića. Međutim izgleda je isti kao kad je bio klinac, i podsjeća me glavom ne ovog našeg Nicolasa Bendtnera koji je imao problema u glavi i bukvalno mislio da je najbolji na svijetu. Kad ga je doveo juve kao zamjenu u posljednje trenutku prelaznog roka, tražio čovjek del Pierov broj dresa. Ljudi po padali od smijeha a njemu ništa nije bilo jasno. Brekalo je svoje odigrao. Treba pustit Jakira lagano da radi posao, ili bilo koga Ko već radi na prelazni roku. Bude kako bude. Ali ubjedzen sam da nemozemo gore, samo bolje dok konkurencija sumnjam da može bolje. Bit ćemo prvaci i to sa 10 bodova prednosti
  • jp23
    2.6k
    Ništa, okrenuti se prema povratku Oršića, proći će liječnički na isti način kao i Kačavenda.

    30+ stranica je napisano danas u manje od 7-8 sati. Svaka čast
  • Mali dioničar
    15.2k
    Zona Dinamo, 29. siječnja 2023.sanjinlego

    Sad ću otići korak dalje i špekulirati da Bara još uvijek direktno radi za Mamića.

    Ovaj put kao osoba koja po medijima pokušava sve što se u Dinamu trenutno dogadja nazvati cirkusom.

    Te Dinamo nije sposoban dovesti igrača koji mu se nudi. Iako je evidentno da taj igrač Dinamo smatra nedostojnim svojeg igranja kao što ga je smatrao i dok je bio junior.

    Te Dinamo ne želi razvijati igrače iako Baturina igra non stop i iako se išlo investirati u Vidovića te dalo pedesetu priliku Marinu da se afirmira. Iako je s Rukavinom potpisan ugovor do 2028. Samo je Rukavini ispod časti ići na posudbu. Koliko mene sjećanje služi imali smo nekoliko najboljih strijelaca lige koji su bili produkt Hitrec-Kaciana. Šokotu koji je bio na posudbi u Samoboru, Eduarda koji je bio na posudbi u Zaprešiću i Kramarića kojeg su šutali okolo jer nije htio potpisati Ugovor s Mamićem. Znači igračima koji su igrali u Benfici, Portu, Arsenalu, Sahtaru, Hoffenheimu nije bilo ispod časti ići na posudbe, ali eto Gabrijelu je teško objasniti da bi mu bolje bilo da igra neopterećeno u Gorici i da tamo ima Dinka Jeličića koji je bio izbornik mlade reprezenracije na Svjetskom prvenstvu i dugogodišnji trener u Dinamu i ako itko ima iskustva rada s mladim igračima, ima ga Dinko.

    Ova Uprava nije baš “sharpest tool in a box”, ali nije im niti lako uz ovakve “prijatelje” kluba koji su uz to podmazali cijelu medijsku mašineriju.
  • miro
    4.4k
    ovo je i meni palo na pamet, ja sam siguran da za 1,5 milju eura možemo dovest Oršu, a on i Hoxha bi se mogli izmjenjivat na krilu bez problema
  • LaznjakProsineckog
    643
    Svaka čast, sve točno napisano. A za tog Rukavinu mi je fakat čudno da 3x trenera ga 'ne vole', znači da i nije takva bomba od igrača kakvim ga Lesi naručenim člancima predstavlja.
  • eol12
    588
    svaka ti čast na komentaru, slažem se u potpunosti.
  • Mlađi referent
    12.3k
    Barina i Lesijeva kritika na razvoj mladih - Baturina, Vidović, Živković, Perković i Sučić bi svi trebali imat zapaženu ulogu u nastavku sezone, a većina ovih je imala i u dosadašnjem dijelu sezone.

    Iduće sezone se priključuju Stojković, Kačavenda, a i za Vrbančića ćemo vidit. Koliko još mladih treba da bi se reklo da idemo u dobrom smjeru glede toga?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions