• sanjinlego
    3k


    Aposlutno! Njega nema bez Dinama! Nek prodaje paprad po mtel premijer ligi Bosne i Hercegovine.
  • Jaro
    7.3k
    Ma ne trebaju ban, ali je bio pomalo iritantan samodopadan ton poruke stila "gotovo je , Brekalo je nas" ponovljen nekoliko puta.
    Svako ko ima vise od 12 godina i zrno soli u glavi zna da i nakon slike u dresu nije gotovo - dok nije u Cometu, nije gotovo. Pogotovo kad su u igri ovakvi igraci poput Bare - jbg on je ova nova vrsta managera, izucio zanat u Doyen agenciji (a prve 2 stranice google rezultata sve govori o njima)...
    Na kraju, Brekalo jos uvijek moze doci i decki imati pravo, ali moraju biti svjesni da svojim stavom dodaju goriva ekipi koju zivciraju. Da, jasno je i da imaju odredjene korisne kontakte s pravim informacijama...
    A kaj se Bare tice, predvidjam kako Belinho bjezi iz Dinama u Kustosiju ili gdje vec gdje vecinu love moze pokupiti Bara... Problemi s njim su krenuli kad su krenuke pizdarije u skupstini i kad se pocei nazirati kraj starih vremena gdje su provizije bike glavni razlog postojanja kluba... Ako cemo zbog takvih kokosarenja izgubit ponekog igraca - meni uopce nije bed...
  • dzis
    807
    Nema veceg kluba od Dinama.
    Hoxha ce biti silno motiviran i razvalit polusezonu, a likova poput Bare sto dalje od kluba.
  • Nino Bule
    13.4k


    Meni se isto jako sviđa al realniji je na ljeto, nek se ljubo i bulat rotiraju na toj osmici, vidjet cemo kako ce i ademi izgledat nakon priprema i onda na ljeto presjec i ako nijedan ne zadovolji od prve dvojice probat neke novce za njih dobit (mislim da se za oba moze dobit po 3 mil) i dovest novog.
  • Izet Hajrović
    2k
    nekako imam osjećaj da jedan od dvojca Ljubo-Bulat odlazi ove zime.
  • Ivdzo11
    4.2k
    Ovo je nadmasilo Ojedu na kvadrat :rofl:
  • Sunja86
    1.2k
    Ako bi došla ponuda za Bulata oko 2 - 3 mil€ ja bih je prihvatio jednostavno ne vidim njegov doprinos u igri na bilo koji način osim udarca i izvođenja prekida
  • marcio amoroso
    36.4k
    Ok.
    Očigledno je to to od prijelaznog roka što se tiče ulaznih transfera.

    U prvih 11 bi trebao upasti Živković umjesto Thea i Hoxha umjesto Vidovića. O Ogiwari ne mogu ništa reći, ali možda se izbori za prvih 11 kraj Perkovića i Ljube.

    U napadu smo dobili Brodića kao treću opciju umjesto Drmića.

    Koliko je to sve ekstremno bolje procijenite sami.
  • Izet Hajrović
    2k
    ako smo Franjića s pozicije lijevog beka utopili za 7.5 mil., onda mislim da i za Bulata možemo dobiti barem 5 mil. na ime dobrog početka sezone i tih prekida.
  • cron1ck
    1.7k

    Jel onda Brekalo sigurno otpao ili jos postoji šansa da dođe?
  • dumitrumitu
    1.3k
    Mislim da će Vidović imati prednost ispred Hoxhe.
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    Pa zašto bi bara odveo Belinha u kustošiju. Tad bi sjebao stvar samom sebi. Ovako, već drugu, treći put u kratkom periodu uzima lovu na konto nas. Lagano nas zavlači i koristi samo za nabijanje cijene. Čačke je to odmah skužio pa ga odjebao. Tako trebamo od sad sa njim. Lagano razligu i fuck off od dinama. I ti i svaki igrač kojem je on menager. Jednom za svagda postaviti gard. Neće on Kujtima učiti šta je burek a šta zeljanica:razz:
  • Mlađi referent
    12.3k


    Manje više se slažem, ali stvar je u tome da ide prema tome da nećemo dobit tu dodatnu klasu na krilu, a stopera poprilično sigurno nećemo dobit.
    Ok, Ristovski se možda digne i bude onaj stari, ali njegov trend nije obećavajući. Oba naša golmana smatram trubama, uz dužno poštovanje njima, oba su mi draga.

    I da, dvojica prvotimaca mogu napravit strašne stvari, ja stvarno želim da to bude tako, mogu reći da im i vjerujem, ali budimo realni doveli smo dva takva igrača da je upitno postoji li jedna osoba koja će bit iznenađena ako obojica budu flop. Jednostavno do sad nisu provjerene klase.

    Ne znam, čini mi se uglavnom da smo napravili malo, a ako bude dobar Hajdukov rok da smo korak dalje od titule. S druge strane, možda je i to ok, ako ima neka dugoročna vizija di na ljeto ide masovni egzodus.
  • Captain America
    17.6k
    Pa zašto bi bara odveo Belinha u kustošiju.Kujtim Shalla

    Zašto je odveo Klapiju i Fayea? Možda nisi vidio jer ima 2 mjeseca od toga, ali siledžija radi probleme s produženjem Belinhovog ugovora.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions