• IstinaZaDinamo
    2k
    S obzirom da vec imamo 5 novih igraca (Zivkovica se ne broji) u odnosu na grupu konferencijske lige, a vrlo moguce i 6, sto mislite tko upada na listu jer mozemo ubaciti samo 3 nova?

    Po meni KTC, Ademi i Brekalo/Hoxha iako onda gubimo beka pa ce to vjerojatno pokriti Perkovic i Ljubicic.

    Zagorac, Nevistic
    Moha, Rile
    KTC, Bernauer, Sutalo, Peric + Zivkovic
    Perkovic, Ljubicic
    Misic, Sucic, Ademi, Bulat, Halilovic, Baturina
    Kaneko, Spikic, Vidovic, Hoxha/Brekalo
    Petkovic, Kulenovic, Emreli
  • NitkoBitan
    17.1k
    sto mislite tko upada na listu jer mozemo ubaciti samo 3 nova?IstinaZaDinamo

    KTC, Hoxha i Brekalo. KTC za stabilnost u obrani, Hoxha i Brekalo kako bismo imali ubojitu lijevu stranu.

    Veza nam je popunjena da bi se reklo da nam treba Ademi, a Ogiwara nam je jos nepoznanica da bi mu se moglo 100% vjerovat. Lijevog beka mogu odigrat Perkovic i Ljubicic. Emreli je otpao zbog ozljede tak da spicu kao 3. opcija moze odigrat Vidovic koji bi postao visak na lijevom krilu.
  • Brusa
    1.5k
    Mislim da Ademi sigurno unutra. Bio bi veliki izraz nepoštovanja da ga se ne registrira.
  • Dalmatinec
    623

    Iskreno, ja smatram da bi klub, ako tko čita, trebao napraviti kavez na zapadu s cca 1200 mjesta i strpati gostujuće tamo, a u svrhu privlačenja novih navijača, posebno djece, južnu tribinu namijeniti njima; škole, domovi, djeca slabijeg imovinskog stanja.
  • NitkoBitan
    17.1k
    To bi bio populizam. Nije Ademi razmazeno deriste da mu se nemre objasnit kako stvari stoje. Moze on bit podrska igracima i izvan terena.
  • Olmic
    3.6k
    upravo to. Igracki je po meni 5. ili 6. veznjak
  • Brusa
    1.5k
    da, bio bi populizam. Jel ti Jakirović djeluje kao osoba koja vuče populističke poteze? :wink:
  • Robi T
    243
    Pitanje u vezi popisa za KL.
    Sa jesenskog popisa u Dinamovom kadru više nema sigurno Sose,Mihajličenčka,Marina,Menala i Drmića tj. na njih se više ne računa.
    Emreli je ozlijeđen i vjerojatno out slijedećih 1,5 mjesec.
    Šutalo je ozlijeđen a i moguće da će biti prodan.
    Rukavina i Vrbančić će vjerojatno na posudbu.
    Rajića Jakir nije ni vodio u Rovinj.

    Znači,to je ukupno 10 igrača.
    Mogu li se umjesto tih 10 igrača prijaviti 10 drugih i još im priključiti 3 nova
    https://sportske.jutarnji.hr/sn/nogomet/konferencijska-liga/dinamo-objavio-popis-igraca-za-konferencijsku-ligu-zakasnili-s-misijom-vracanja-ademija-15371546
  • nemapredaje
    3.2k


    Netko je tu pisao da ne, dakle samo 3 nova bez obzira koliko starih je otpalo s popisa.

    Meni je to potpuno nelogično, al eto takva su pravila.
  • Jaro
    7.3k
    nije nelogicno, tko je kriv klubu koji usred sezone mijenja 10-15 igraca u kadru... s tim da imas 2 popisa, Rukavina, Vrba i Rajic su na B spisku koji nema ogranicenja za igrace koji zadovoljavaju uvjete (homegrown rodjen nakon 1.2.2002.)...
  • Peškaman
    4.3k
    KTC,Ogiwaru i Brekala prijavit.
  • Robi T
    243
    kužim kaj želiš reći i meni je to nelogično.
    Našao sam članak u kojem piše da se može prijaviti lista od 25 igrača + par igrača iz omladinske škole do 24 sata prije tekme(tzv. B lista).
    Nije navedeno što se dešava sa igračima koji su u međuvremenu npr. otišli iz kluba tj. može li netko uskočiti na njihovo mjesto a da se to ne računa pod ta 3 nova igrača.
    Kad vidimo popis za KL bumo bili pametniji.
  • Rakovica1986
    632
    Moram reći da sam zadovoljan činjenicom da sam čitanje razno raznih portalčića što radim već godinama uz jutarnju kavu i kroasan u potpunosti zamjenio Zonom. Ipak ne stignem pročitat sve pogotovo što od navečer do jutra na temi transfera naiđem na 10+ novih stranica.
  • Time
    855
    Borna Graonic je lijevi bek ?
    Kakav je on potencijal ?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.