• nemapredaje
    3.2k


    Ali i na prvoj tekmi nas je bilo pun kurac izvan kaveza, koliko me sjećanje služi možda čak i više nego na drugoj. Sad kad razmišljam mislim da su se karte prodavale tamo na parkingu. Čak smo i pričali da nismo sigurni hoće li na sve pustiti unutra.
  • Ludovic IX
    7.3k
    pa ja sam jedan od tih jer karata više nije bilo u zg pa sam uzeo od lika na stadionu za tu orvu odgodjenu
  • Ivdzo11
    4.2k
    Luku Vrbančića želi Istra, Rukavinu Gorica, Marin prema Olimpiji!? Bulat nije ni došao u Rovinj

    Josip Drmić i dalje je u Zagrebu i čeka što će biti s njegovim ugovorom. Hoće li ga raskinuti prije ljeta ili će čekati istek ugovora.

    Luka Menalo, pisali smo već, velika je želja Damira Krznara u Celju, no, nije lako dogovoriti gabarite posla, jer Menalo ima ugovor s Dinamom još dvije i pol godine. Ali, radi se na tome.

    Antonio Marin, kojemu ugovor s Dinamom, kao i Drmiću, istječe na ljeto, kako doznajemo, mogao bi također u Sloveniju. Njega želi ljubljanska Olimpija, ali tu se još čeka, Marin ima i neke druge upite i ponude. U svakom slučaju, njegova je era u Dinamu završila.


    Gabriel Rukavina koji je s momčadi u Rovinju, dolaskom Hoxhe i potencijalno Brekala, dodatno bi pao u hijerarhiji i on će sigurno proljeće provesti u nekoj drugoj sredini. E sad, hoće li na posudbu, ili će Rukavina definitivno napustiti Maksimir, o tome se razgovara, moguće su obje opcije. Za njega je, pak, navodno zainteresirana Gorica.

    Naime, Luka Vrbančić nije ni otišao na pripreme s prvom momčadi, iako je jesenas već igrao za Modre, odmah su u Maksimiru procijenili da za njega neće biti dovoljno minuta, a on mora igrati! Prvo se pričalo da će u Lokomotivu, no na Kajzerici imaju dovoljno svojih mladih igrača i ne treba im Dinamov igrač, a zadnjih dana pojavila se opcija s odlaskom u Istru. Na Drosini bi željeli Vrbančića, ali Puljani ni dosad nisu bili skloni 'suhoj' posudbi, žele ipak od toga imati i neke koristi. Kao što su, primjerice, imali 10 posto transfera Diona Drene Belje, koji je bio tada na posudbi iz Osijeka. To je logičan zahtjev, zašto bi itko besplatno razvijao tuđeg igrača, a i za Dinamo to može biti vrlo prihvatljiva cijena. Naime, u tom slučaju i Istra bi imala interes da taj igrač skuplja minute i iskustvo, u protivnom, klub gdje je mladi igrač na posudbi ne mora tog igrača niti koristiti, zašto bi zauzimao mjesto nekom drugom?
  • mokoxax468
    698
    Zar nije Bulat u Rovinju, samo trenira odvojeno radi viroze neke?
  • NORTE
    11.4k
    Jakiru izgleda ispunjena želja i dolaze mu oba krila koja je zatražio.
    Sad možemo reć da smo se pojačali.

    Uz Petkovića i Kaneka, tu su i Brodić i Ogiwara, a nekoliko igrača koji su višak odlaze.
    Ipak će to biti drugačija ekipa, a transferni rok nije ni počeo, nadam se još dolazaka u obrani.

    Petko
    Brekalo-Baturina-Kaneko

    Brodić
    Hoxha-Vidović-Špikić
  • dzggzd
    171
    Jel ovo kod KTC-q na storyu skroz lijevo Ogi ?
  • Izet Hajrović
    2k
    slažem se. Isto se nadam da će biti još pojačanja, ali mislim da se ista neće dogoditi prije nego li se realiziraju neki izlazni transferi do kojih smatram da je realno da dođe. Bernauer, Šutalo, Moharrami, Ljubičić i Bulat su realni kandidati po mojem mišljenju, tu ne računam ove otpisane.
  • Peškaman
    4.3k
    Lijevi bek,imamo Ogiwaru i Perkovića
    Desni bek,Rile i Moharrami
    Stoperi,KTC,Perković,Živković,Perić,Bernauer,Perić + Šutalo koji je out do 2 ili 3 mjeseca.

    Mislim da je to dosta dobro popunjeno,s tim da neki spominju da se s Benkovićem razgovara,koliko je on trenutnom rosteru pojačanje,ne znam.
  • Droljo
    8k
    Stoperi,KTC,Perković,Živković,Perić,Bernauer,Perić + ŠutaloPeškaman

    Dva perića? Muka mi je i od jednog :rofl:
  • jedan u nizu
    8.3k
    Eto, nadam se da ćemo opet tako.Dalmatinec

    mislim da vise nikad nece biti tako.
    Sada je sve personalizirano, zakoni o navijacima su drugaciji, procedure su drugacije. sve ulaznice idu preko klubova (gostujucih).
    Takoder, mislim da tovari vise nece davati nama sansu da prodaju vise karata, cak i da im posjecenost bude abnormalno losa, oni to nece, djelom iz inata, a djelom vjerujem jer bi im navijaci napravili takav pritisak radi toga.
    Zamisli da mi sada, kada ne mozemo napuniti stadion, njima damo dio zapada? BBez obzira sto dobiju cijeli jug i sto su odvojene tribine. Mislim da bi 98% ljudi ovdje poludilo da se nesto tako desi.
  • veselko tenžera
    2.1k
    Nova politika prema igračima na koje se ne računa - hladnokrvni otpis.
    Myka i Marin su na popisu igrača, ali bez broja dok su 15 i 20 lagano proslijeđeni. Nije da mi smeta, samo konstatiram.
  • Fićo1986
    1.1k
    Otkad sam napisao poruku da se dinamov puk ogradi od hajduka i pocne mislit o dinamu postalo je jos gore, dobro ljudi koji vam je k??????
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.