• Dalmatinec
    623


    Gospodo, ovo je valjda najbrojnije gostovanje navijača Dinama do danas, ako ne brojimo ona gostovanja u zoru stvaranja države kad su imala jaku političku konotaciju. Zanima me, na koji način su kupovane ulaznice izvan ovog kaveza? Koliko vidim tu je gotovo 1000 ljudi izvan kaveza.
  • Captain America
    17.7k
    Na Drosini će teren vjerojatno biti ko u Koprivnici kad smo igrali početkom prosinca gdje će se vidjeti tragovi od traktorskih guma i jedino se toga bojim.Maksim Maksimirski

    Pravim španerima poput Petka, Takija i Vidovića u Koprivnici teren nije smetao.

    Ako te to muči zbog lanjskog iskustva s početka drugog djela polusezone, msm da je kolega Svi na sjever rekao da je bio u istom hotelu na odmoru ko i igrači na pripremama i da su to bile sve samo ne pripreme vrhunskog kluba. Rezultati su se vidjeli po količini ozljeda na proljeće.
  • NORTE
    11.4k
    na koji način su kupovane ulaznice izvan ovog kaveza?Dalmatinec
    Nije bilo velike potražnje kod domaćih navijača pa su dinamovcima prodavali ulaznice izvan kaveza.


    U želji je trenutno potpuni kaosNino Bule
    Može malo detaljnije?
  • BornaPŽ1986
    1k
    ali mu je bilo preskupo uložiti 3-4 milijuna eura u par najkritičnijih HNL travnjaka (Koprivnica, Pula, Kranjča) sa kojima bi 5-6 godina bile mirne te sredine što se tiče terena. A možda i nije htio to ureditiMaksim Maksimirski

    Rekao bih da dio odgovornosti nose i klubovi (u ovom slucaju u Puli) koji nisu odrzavali bas travnjak ocito kako treba. Osim njih, dio odgovornosti nosi i HNS (?) kad usred sezone nakrca par u21 utakmica na isti stadion a ima drugih rijesenja.
  • nemapredaje
    3.2k


    Ova tekma je odigrana u proljeće 2006., a trebala je biti odigrana u 12. mjesecu 2005. no zbog potopljenog terena je bil odgođena.

    Mislim da nas je na toj neodigranoj tekmi 2005. bilo i još više na Poljudu. A karte su se prodavale redovnim putem, vidiš da je ostatak Poljuda poluprazan.
  • Dalmatinec
    623
    Redovnim putem znači da ih je trebalo kupiti u Splitu? Danas to nije moguće ili? Na zadnjem derbiju je bilo desetak ljudi izvan kaveza. Kud ti ljudi ulaze unutra?
  • nemapredaje
    3.2k


    Ne znam jel tada još uvijek bila udruga na Sveticama? Mislim da su se karte čak tamo kupovale. Ili na licu mjesta na poljudu.

    edit: ti ljudi izvan kaveza tada nisu bili slučajno tamo, bilo je unaprijed dogovoreno da će nas biti više.

    ovo kaj se sada događa je slučajno
  • bongo
    842


    Udruga je tada već bila u Draškovićevoj i organizirala su se gostovanja busevima pa je možda čak bilo moguće uzeti i prijevoz i kartu za tekmu odjednom. Teško mi se više sjetiti svega, bio sam klinac.

    Dobra stara vremena...
  • IstokKa96
    671
    Bio na zapadu, karte su se kupovale na Poljudu za zapad.
  • Dalmatinec
    623
    Kako? Pult bio pred jugom ili si se morao zakamuflirati?
  • nemapredaje
    3.2k


    Napisao sam ti već, te karte za zapad su se prodavale na isti način kao i za jugo zapad. I ulazak je bio osiguran isto kao i za jugozapad. Ništa se nije moralo poskrivečki.

    Znač ako si išao na zapad, sve je bilo kao da si išao i na jugozapad.
  • IstokKa96
    671
    @Dalmatinec da ne ostanem duzan odgovor, da, normalna prodaja pred ulazom na tribinu
  • Dalmatinec
    623
    Eto, nadam se da ćemo opet tako.
  • Svi na Sjever
    2.2k
    Ako te to muči zbog lanjskog iskustva s početka drugog djela polusezone, msm da je kolega Svi na sjever rekao da je bio u istom hotelu na odmoru ko i igrači na pripremama i da su to bile sve samo ne pripreme vrhunskog kluba. Rezultati su se vidjeli po količini ozljeda na proljeće.Captain America

    Da, jutarnji trening nije postojao praktički osim improvizirane dvorane u samom hotelu, gdje se stizalo individualno i gdje je Ivanušec prednjačio.

    Idem u četvrtak opet u Rovinj na odmor, samo što ovaj put nisam u istom hotelu (tuga),ako ulovim koji trening vani na terenu ili međusobnu tekmu javljam live stream.
  • Ludovic IX
    7.3k
    iz mojeg iskustva. ja sam na onu odgodjenu utakmicu zbog kiše išao bez karte i nabavio ispred stadion ali za drugu neku tribinu. ušao u kavez s njom. kad smo nakon par mjeseci išli opet, sjećam se da sam u busu dao ulaznicu vodji puta jer kao dobit ćemo nove, ali zapravno nam je vratio one stare i opet smo s njom ušli u kavez a kad se kavez napunio, stavili su ljude u ovaj sekto pored koji je bio prazan.

    ne misli mda su nam prodali više karata neg inače već se na toj odgodjenoj ulazilo i sa starim i novim ulaznicama
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.