• Tongo Doumbia
    4k
    Piše da je mali Lukanić višak u Zrinjskom i da se vraća.
    Nevjerojatno što su, predvođeni velikim magom Rendulićem koji je nakrcao svlačionicu s 15 polovnjaka, uradili u godinu dana. Posrali po cijelom sistemu i svemu što je urađeno sezonu prije. Nemoguće da dečko od 19 godina, tako potentan ( od nekih igrača Zrinjskog osobno čuo da se na treninzima vidjelo da je nivo iznad ) nije mogao dobiti priliku u BIH ligi. Nemoguće! Strah me i za Čaića sad..
  • Jurki
    11.7k
    Čaić je na posudbi u Velezu a ne Zrinjskom.
  • Tongo Doumbia
    4k
    volim ovo dočekivanje tuđih kikseva. Obrati pažnju na predzadnju rečenicu, odnosno posljednje dvije riječi u njoj, " BIH ligi".

    Referirao sam se na to da je to liga u kojoj se ne gleda (nažalost) nikakav progres i razvoj mladih igrača, jer klubovi faktički ne žive od prodaje nego se financiraju iz javnog sektora. Pa se tako gleda doć do titule svakakvim načinima, što je za mlade igrače pogubno. A jel se klub zove Zrinjski, Velež, Željo.. manje je važno.
  • Jurki
    11.7k
    nije to docekivanje "kikseva".
    Isprike ako si to tak dozivel.
    Vidjeli smo Rendulica ko trenera pa bi rekel da je najprije problem u njemu.
  • Tongo Doumbia
    4k
    ma sarkastično sam to nazvao tako, šala. Ma kažem ti, Klafurić će Čaića čak i gurat, al je problem ako on npr ode, kako onda dalje?
  • Jurki
    11.7k
    jbg uvijek iznova i iznova se vracamo na problem "filijale" i retardiranost uprave koja nije vec jako dugo nasla klub koji ce razvijati nase klince.
    Mi tom klubu partneru zatvorimo financijsku konstrukciju vjerujem da bi 2 milje eura godisnje rijesilo taj problem. A oni razvijaju nase igrace. Da nema bas niti jedan klub u BiH ili Sloveniji koji bi pristal na takav deal to je laz.
  • Tongo Doumbia
    4k
    prvom se Zrinjskom može predstaviti takav projekt, dugoročno dobar za obje strane. Pa uvjeren sam da bi svaki igrač iz naše juniorske generacije za njih bio prava prevaga. Klub se bori za titulu, imaju barem 8 ozbiljnih europskih utakmica svake godine, što je za klince pravo iskustvo ( primjer i Sučić i Janković). Ne znam zašto nema takvog interesa, ili su jednostavno nesposobni.
  • Cosey
    506
    Kaj nismo mi nedavno potpisali neku suradnju sa Željezničarom?
  • Nino Bule
    13.6k
    U želji je trenutno potpuni kaos
  • Ivdzo11
    4.2k
    Hrvatska će krajem ožujka (22. do 26.) igrati na turniru u Ujedinjenim Arapskim Emiratima s Tunisom, Egiptom i Novim Zelandom gdje će odigrati dvije utakmice (polufinale i za plasaman)... #Vatreni

    Nadam se da nece nitko biti pozvan iz Dinama.... Jer mi 30/31.03 igramo protiv Hajduka
  • flexXy
    2.3k
    Nadam se da nece nitko biti pozvan iz DinamaIvdzo11

    Pa kao da ima zvat koga osim Petkovica :lol:
  • Mali dioničar
    15.2k
    Ma kažem ti, Klafurić će Čaića čak i gurat, al je problem ako on npr ode, kako onda dalje?Tongo Doumbia

    Čaić treba Veležu, a Klafurić ima rezultate bolje od očekivanih.

    Isto tako godinama je radio u Dinamu, a radio je i u reprezentaciji s Dinkom Jeličićem. Voli razvijati igrače.

    Čaić neće igrati jedino ako bude ozlijedjen ili ako mi se nešto gadno ne poremeti u glavi. Vidljivo je da mu nije strano dobivati i po dva kartona na utakmici tako da je malo i na Čaiću da se malo smiti i koncentrira na nogomet.

    Vezano za Zrinjski, koliko odokativno pratim oni su se nakrcali HNLovcima jako iskusnima tipa Kiš i Čanadjija, manje iskusnima Kožuljom i Čužeom i definitivno u ovoj fazi nisu sredina koja će gurati mladje igrače.
  • Ivdzo11
    4.2k
    Pravo glasovanja na nadolazećim izborima za sastav skupštine GNK Dinamo ostvarit će isključivo članovi kluba koji su se učlanili/obnovili svoje članstvo u 2024. godini, zaključno s datumom 15. veljače 2024. godine. Uz spomenuti uvjet, članovi koji žele glasovati moraju u trenutku glasovanja biti punoljetni te nam dostaviti svoju jedinstvenu e-mail adresu (jednom e-mail adresom ostvaruje se pravo na jedan glas).
  • Maksim Maksimirski
    5.5k
    Vrlo sam optimističan pred početak nove polusezone. Već sad smo dobili u ekipi ono što nam je falilo a to su klasični lijevi bek i konkretno krilo. Na prvoj pripremnoj se odmah vidjela trenerova ruka. Čak i bez naših najboljih igrača Petka i Kaneka se igralo direktnije, brže, igrači su se rješavali lopte u najviše dva poteza i tako se stvarao prostor za malog Mikića koji je kao strijela uletavao po beku.

    Mene je više strah loših HNL travnjaka u Kranjčevićevoj (23.01) i na Drosini (27.01) jer nam nekakav snijeg koji je očekivan u to doba godine može oduzeti bodove. Na Drosini će teren vjerojatno biti ko u Koprivnici kad smo igrali početkom prosinca gdje će se vidjeti tragovi od traktorskih guma i jedino se toga bojim. Važno je kako tako dobiti Loksu i Istru na oranicama a onda bi mogao krenuti niz pobjeda. Za takve terene možemo zahvaliti HDZ-ovcu Kustiću koji je samo od Lige Nacija (da ne spominjemo SP) zaradio 10 milijuna eura ali mu je bilo preskupo uložiti 3-4 milijuna eura u par najkritičnijih HNL travnjaka (Koprivnica, Pula, Kranjča) sa kojima bi 5-6 godina bile mirne te sredine što se tiče terena. A možda i nije htio to urediti, možda loši tereni više pogoduju njegovom drugom stranačkom kolegi iz našeg glavnog rivala,
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.