• plavac173
    2.6k
    Umjesto da napravimo "euforiju" jer nam dolazi reprezentativac hrvatske koji igra vec 7-8 godina u ligi petice i ima dobru statistiku u istoj, sa tom istom "euforijom" bi se i sam Brekalo napalio jer vidi da je vazan, da ga ljudi vole, jer znate igraci prate i citaju sve i isto imaju osjecaje ljudske koje svi mi imamo, onda bi se podigli i ostali jer im je dosao taj tko je dosao. A Dinamovi navijaci raspravljaju da li je takav igrac pojacanje za Dinamo :up:
    A ovi dolje naprave euforiju od penzionera i taj isti penzioner prvih par utakmica igra debelo iznad svojih mogucnosti upravo zbog njih, a mozete zamisliti kako bi bilo da im dodje netko ovakve klase.
  • Slush
    622


    Svaka ti je na mjestu. Ne zelim spomenuti grad, al da je otisao 300km juznije to bi bila bakljada i praznik rada.

    Brekalo je klasa.

    Neka se ustimaju lijevo Ogiwara i Brekalo to ce biti top. Ako zakaze ta strana imamo Kaneka desno, ako i to zakaze pa valjda ce se Baturina/Vidovic probudit, a i ako to zakaze pa Dr. Petkovic u napadu.
    Pa i da to sve zakaze Peric ce iz kornera zabit gol.
  • Orc123
    7.8k
    Kolko cemo jos stranica ispisati o Brekalu za ime Boga!? Jel se mozemo svi sloziti da kad je decko igrao najbolji nogomet Dinamo ga ne bi mogao dovesti nikako, isto tako mora se priznati da je u nikakvoj formi ali i takav bi nam bio vjerojatno/sigurno pojacanje i uvijek postoji mogucnost da eksplodira. Dovodimo ga na posudbu znaci low risk. Da, istina, radimo bez dugorocne vizije ali moramo se pomiriti s tim dok je ova garnitura na celu kluba da ce biti tako i probat izvuci najbolje! Nafam se da dolazi u paru s Hoxom. Ocito cemo Hoxu platiti do 1mil eura a siguran sam da za te novce necemo nac nista bolje. Nek dovedu obojicu i super!
  • Rakovica1986
    632
    je li to potvrda ili kiflaš?
  • Ban
    698
    dobro onda mi nađi igraca iz liga petica za 5 milja eura transfer i 800 keka place a da je bolji od Brekala.
    Cak ne treba biti ni reprezentativac.
    Jurki

    Pa ne bih kupovao iz liga petice. Već sam rekao da vjerujem u Rukavinu, rekao sam jednom prilikom da mi se svidio onaj Caio Vidal iz Ludogoreca, a za 5m bih vjerojatno mogao dovesti i njega i Hoxhu i Sevikyana iz Rusije za desno krilo. Bilo bi na knap, ali probali bismo to progurat za 5m. Trebalo bi mi jedino više za plaće jer dovodim 3 krila.

    Može se i izbaciti Hoxhu ili Sevikyana i ubaciti Ivanovića za napadača.
  • Krizy
    43.2k
    Brekalo 5+ golovi i 3+ asistencije.sanjinlego

    Emreli ima 5 golova i 5 asistencija u 960 minuta ove sezone (10 utakmica i 60 minuta).
  • Peškaman
    4.2k
    Sanjam dragu haljina joj plava...
    Ogirawa asist za Brekala a Kranjča u rapsodiji.
  • plavac173
    2.6k
    Oriolik i Rudes prevladavaju u statistici.
  • Mlađi referent
    12.3k
    Koji igrač se s CV-om Brekala imao želju vratit / vratio u HNL u najboljim godinama?
  • Benito
    823
    Teška psihijatrija... Josipe samo ti nama dođi pa da osvojimo naslov
  • miro
    4.4k
    nema on nikakvu želju vratit se u HNL ili Dinamo - imao je priliku prošle godine, pa nas je bez beda odjebo. Ali sad je zagustilo jer nema di igrat i Fiorentina ga se želi riješit,.pa smo i mi dobri
  • Keyser Soze
    10k
    Ni jedan, ekipa to nažalost ne kuži, Brekalo je najveća razina igrača koju Dinamo može dovest.
  • Krizy
    43.2k
    Donio nam je 6 bodova u HNL-u direktno svojim golovima.
    Eto Brekalo bi igrao protiv Bayerna i Juventusa.
    Svi hvale Pjacu da je izdominirao ligu, a lik zabio 3 gola (jedan Rudešu, kada već brojimo kome).
  • Mihaljević
    9.8k
    Nitko , Prosinečki mi pada na pamet pod Tuđamovom vladavinom, al' tad nisam bio ni živ... Boljeg od Brekija ne možemo dovest po CV-u.
  • miro
    4.4k
    Pjaca prije ozljede je direktno 2 klase bolji igrač od Brekala
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions