• i more je plavo
    1k


    Ja se slazem sa svime sto si napisao, i zato sam prije 10-tak dana pitao jel netko zna iz prve-druge ruke kakva mu je glava.
    Jer njegovo znanje i mogucnosti nisu upitne.
    I ne znam zasto su se pojedini tako popalili.
  • plavac173
    2.6k
    Ako nije problem, mozes mi reci tvoj prijedlog lijevog krila kojeg Dinamo moze dovesti sad na zimu?
  • Jurki
    11.7k
    nešto. Vjerujem li da su ti igrači ekstra klase za Dinamo? Ne vjerujem.Ban

    Mi ne mozemo dovesti ekstra klasu nogometasa. Mi ih mozemo samo stvoriti. Nismo financijski tolko potkovani da mozemo pljunut 10 milja eura za igraca koji ce biti pojacanje odmah. Mi stvaramo ekipu od ciklusa do ciklusa.
    Jebiga takva nam je sudbina.
    Ali Brekalo je taj X faktor koji nam bu trasiral put ka obrani naslova.
  • scooniepenn
    3.3k

    I mene ovo zanima. Ja bih samo jos dodao prijedlog krila koje je klasa iznad Brekala, dakle to je ozbiljna reprezentativna razina i igrac koji jamci 15 golova i asitencija u kumulativu do kraja sezone. Prosvijetli nas i slobodno daj prijedlog igraca koji kosta do 3 milje eura.
  • Ban
    698
    Ne mogu jer očigledno nemamo za biber. To je isto jedan od razloga zašto se nadam da će Jakir posložiti ekipu i Brekalo proigrati kada ga već možemo dovesti na posudbu.
  • Jurki
    11.7k
    ok ja sam novi chairman imas 5 milja za transfer i 800 keka za placu.
    Koji je to igrac tj klasa koji ce doci u Hnl i za te pare?
    Edit: i da je u krugu igraca jedne od najboljih reprezentacija svijeta.
  • plavac173
    2.6k
    Pitao sam onoga koga Dinamo moze dovesti, a Dinamo moze dovesti Brekala
    Evo napisao ti je gore kolega isto
    @scooniepennI mene ovo zanima. Ja bih samo jos dodao prijedlog krila koje je klasa iznad Brekala, dakle to je ozbiljna reprezentativna razina i igrac koji jamci 15 golovs i asitencija u kumulativu do kraja sezone. Prosvijetli nas.
  • Captain America
    17.6k
    ne znam oznaciti sadaGeorg Koch

    Klikneš "@" na alatnoj traci i ukucaš ime forumaša.
  • veselko tenžera
    2.1k
    pa i nije kad će Rukavina u Gorici imati više
  • Ban
    698
    ok ja sam novi chairman imas 5 milja za transfer i 800 keka za placu.
    Koji je to igrac tj klasa koji ce doci u Hnl i za te pare?
    Edit: i da je u krugu igraca jedne od najboljih reprezentacija svijeta.
    Jurki

    Pa Brekalo i ne bi trebao biti u krugu reprezentacije, ima sreće što su Perišić i Oršić strgani.

    Sad bi ti da ti ja iskopam nekog Španjolca, Argentinca ili Francuza *u krugu repke* za 5m, to jednostavno nije realno.
  • Maksim Maksimirski
    5.4k
    Nikad nisam bio fan Brekala i uvijek sam smatrao Ivanušeca boljim igračem ali dolazak Brekala bi bio ne samo igračko pojačanje (bolji je valjda od Vidovića i Špike) nego bi bio i klasičan power move. Malo bi se i konkurencija usrala, vidjeli bi svi da je Dinamo još uvijek moćan i da može dovesti 25-godišnjeg reprezentativca iz Fiorentine a onda bi posljedično bilo još i lakše dovesti nova pojačanja kojima bi Dinamo postao još primamljiviji.
  • nwankwo646
    342
    Svi su iznili svoje mišljenje o Brekalu... U 6. misec će se vidit ko je bija u pravu i to je to.
  • Jurki
    11.7k
    dobro onda mi nađi igraca iz liga petica za 5 milja eura transfer i 800 keka place a da je bolji od Brekala.
    Cak ne treba biti ni reprezentativac.
  • Klenx
    5.6k
    Ne mislim da je Brekalo neka svjetska klasa, čak niti rang Oršića, ali navedite mi u HNL-u približno lijevo krilo takvog “pedigrea”.

    Eventualno Pjaca. I onda nitko niti blizu.
  • Zagi
    7.6k
    Pjaca je bio direktna zamjena Brekalu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions