• Keyser Soze
    10k
    Miličević otišao iz Lokse u Grčku, znači ne ide kod nas :lol:
  • Sajla
    5.1k
    Sportske novosti pišu:

    "Mnoge je ovih dana iznenadila vijest kako se od osnutka HNL-a do ove sezone nije dogodilo da prosjek gledatelja po utakmici prelazi brojku od 5000. Ako bi borba za prvaka ostala ovako neizvjesna, taj broj bi mogao samo rasti. Prosjek posjeta po utakmici trenutno je 5356 navijača.

    Do ove sezone, najviše gledatelja bilo je u sezoni 1992/93. kada je stadione u prosjeku posjećivalo 4264 ljudi. Tada je najveću posjećenost imala Croatia s ukupnom posjetom od 380.500 ljudi u sezoni. Zatim slijedi prošla sezona (2022/23.) s nešto većim prosjekom od 4000 gledatelja po utakmici."

    Nije bilo pouzdanog brojača prije 30+ godina, nema ni danas, ali kad vidimo koja je to količina ljudi dolazila na Dinamo nekad, a kako je danas i što se našem klubu napravilo u zadnja 3 desetljeća... Jedva čekam izbore i promjene koje slijede!
  • NitkoBitan
    17k
    Prije je bilo vise klubova u ligi, i to klubova sa malim bazama navijaca. Znaci manji postotak atraktivnih utakmica u odnosu na ukupan broj utakmica. Ako je nekad bilo bubam 18 klubova u ligi nek se racuna tadasnji prosjek top10 klubova po posjeti ili na tablici pa usporedi sa danasnjim, to bi bilo koliko toliko relevantno.

    Vezano za Kalinica, drago mi je kaj dolazi u Hajduk s obzirom na to da je poznat po narusavanju atmosfere u momcadi. Trener ga zna ubacit u drugom poluvremenu, a s obzirom na to da se Livaju nikad ne vadi van to znaci da Hajduk ima minimalno 2 igraca na terenu koja ne trce.
  • blackbully
    4.5k
    s obzirom na to da se Livaju nikad ne vadi van to znaci da Hajduk ima minimalno 2 igraca na terenu koja ne trce.NitkoBitan

    U to smo se najbolje sami uvjerili 20.4.2022. na Poljudu.
  • Facke
    3.6k
    Eros Grezda je potpisal za Rudes.
  • Droljo
    8k
    Kalinić je batistuta za našu ligu. Ako se iole spremi.. ne treba omalovažavat
  • Eduardo
    20k
    daj Droljom kakav Batistuta? Sad ti omalovažavaš tu igračku veličinu stavljajući ga u istu rečenicu s Kalinićem.
  • Droljo
    8k

    Nemoj zanemariti: 'za našu ligu'
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Da se mogao spremit, spremio bi se kad je dosao frisko iz Verone. On je meni zadnjih par nastupa ostao u sjecanju po besramnom bacanju kao riba na suhom. Nema on vise fizicku moc, ima velikih problema s ledima. Na rutinu moze nesto spakovat, ali ja mislim da se po tom pitanju nasa liga malo i podcjenjuje.
  • Jaro
    7.3k
    retardi s indexa - neće bilježiti, već bi bilježili...
  • BBB Sibenik
    4.3k
    "Što se tiče financija, to je bilo najlakše u tri godine što sam u Hajduku. Dogovorili smo 1 euro njegove plaće. On želi pomoći Hajduku i osvojiti naslov, to je jedini motiv zbog kojega se vratio."blackbully

    Igrat će za euro jer voli ajduka, al ćemo mu nać neku građevinsku parcelu uz more u Kaštel Štafilicu. Ajde dopizdili ste vise Bogu i narodu sa tom svojom tovarskom demagogijom.
  • blue heart 72
    1.7k
    Bez obzira kaj je dosta dugo pauziral i kaj najvjerojatnije neće biti optimalno spreman, mislim da bi im nosonja mogel biti pojačanje. Ako budu muku mučili sa protivnicima tipa Rudeš, Slaven, Istra... takvima on uvijek može zabiti, pogotovo ako će ulaziti zadnjih 20-30 minuta. Čak bi rekao da im je on najbolji egzekutor dok se nađe u šansi.
  • Mrvica
    3.9k
    Za 1€? Kako da ne, slabo će doletit ispod stola. :rofl:
  • Mali Zeus
    12.7k
    Kalinić je batistuta za našu ligu. Ako se iole spremi.. ne treba omalovažavatDroljo

    :lol:

    Sori.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.