• BornaPŽ1986
    1k
    hvala, zabrijao sam malo
  • Eduardo
    20k
    uzeo je 86 samo zato što je Ivanušec još bio tu. Čim je ovaj otišao uzeo je sedmicu.
  • BornaPŽ1986
    1k
    uzeo je 86 samo zato što je Ivanušec još bio tu. Čim je ovaj otišao uzeo je sedmicu.Eduardo

    E onda je to, jos si mislim gdje sam ga vidio sa 86
  • CastAway1986
    1.4k
    Sanjine daj nam neko novo ime za desni bek
  • Praskaton
    2.3k
    Puno sad trazite i desni bek da dode...Ako zgotove transfer Brekala i Ogija,uz ove odlaske koje je jucer Jakir nabrojao smatrat cu ovaj prijelazni rok odraden vrhunski.
  • Peškaman
    4.2k
    Potreban je desni bek, Moharrami ima azijski kup/prvenstvo a Riletu je majka preminula,tko zna kada će biti psihički spreman.
  • db-izbjeglica
    15.3k
    Nije lijepo prenijeti izjavu od nekoga a da ne bude prenesena do kraja :grin:

    "i neka to bude signal Dinamu da se trgne i ponovno bude jak – zaključio je Josip Brekalo."
    plavac173

    uvijek se mora gledati i kontekst pitanja i pojedinca koji odgovara na to pitanje... čovjek je na to odgovarao kao reprezentativac ili potencijalni reprezentativac, a kao takav moraš imati obzira i prema cjelokupnom hrvatskom nogometu, navijačima svih klubova i biti pristojan. čak i ako nešto misliš i želiš, ponekad je mudro upakirati na finiji način, ne treba uvijek nametati svoje želje i subjektivne interese gurati u prvi plan (za razliku od nekih), to se zove gospodsko ponašanje.

    također - nikakav skandal nije ako neki drugi klub bude prvak, to je najnormalnija stvar u sportu. mi kao navijači dinama smo poprilično razmaženi... 24/32 naslova je vjerojatno raritet u iole ozbiljnijim profesionalnim nogometnim ligama.
  • plavac173
    2.6k
    Rekao je jucer da trazi desnog beka tako da vrlo moguce da ce ga i pronac
  • plavac173
    2.6k
    Tocno sve u prvom dijelu.
    Ovaj drugi dio cu preskocit, nedo dragi Bog iako znam da je tako :sweat:
  • db-izbjeglica
    15.3k
    Ovaj drugi dio cu preskocit, nedo dragi Bog :sweat:plavac173

    događalo se i dogodit će se opet. kad se dogodi, sljedeće jutro će opet svanuti, nogomet će se i dalje igrati, za par mjeseci će početi novo prvenstvo i to je najnormalnija stvar na svijetu....ili očekuješ da dinamo osvoji sve naslove prvaka za vrijeme tvog života? što je poprilično nerealno...
  • sanjinlego
    3k
    Traži se desni bek za budućnost a ne samo da krpa trenutne probleme, izostanke. Možda Špikić na pripremama odigra koju na desnom beku.
  • plavac173
    2.6k
    Slazem se naravno. ne ocekujem, samo da se to ne dogodi ove sezone odnosno u bliskoj buducnosti, cisto zbog njih dolje i te euforije. Osvajanjem naslova ove godine bi ih ugasili dobrih par sezona.
    No, nije ovo za ovu temu svejedno.
  • Mlađi referent
    12.3k
    “Bila je velika euforija kod stadiona, brat me zvao video-callom, pratio sam uživo taj vatromet i bakljadu. Mogu samo čestitati dinamu na povijesnom uspjehu. Ući među osam u tako jakom natjecanju, protiv takve momčadi, u teškoj situaciji kad si vani izgubio 2:0, bez tog gostujućeg gola koji često zna bit presudan, to je fantastično…Što se Mislava tiče, presretan sam kao navijač dinama kako je odigrao i kakve je golove zabio.” - Josip Brekalo nakon Tottenhama

    “Vjerujem kako će mi, zbog mog dinama, golovi protiv Šahtara bit jos draži” - Brekalo prije tekme protiv Šahtara u UEL one sezone kad se nama dogodio - Šahtar.
  • Facke
    3.6k


    Spikic na desnem beku....:lol: No comment.
  • plavac173
    2.6k
    Nece se to desit
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions