• sanjinlego
    3k
    Anes Krdzalic u Sarajevu, vrlo vjerojatno!
  • Noel
    6k
    Ah, moj Dinamo... Iskreno, volio bih da se neke stvari u hrvatskom nogometu promijene i da ove sezone Rijeka osvoji naslov. Ne samo zbog toga što bi to u Rijeci slavio cijeli grad i cijela regija, nego i zbog doživljaja cjelokupne javnosti. Vidio sam onaj jedanaesterac za Dinamo u Vinkovcima, pa to je bilo smiješno... I neka ove sezone naslov osvoji Rijeka, pa nakon nje i Hajduk. JOSIP BREKALO za Večernji List.
  • Jurki
    11.7k
    a prije pola godine ga otkupili od Kustosije.. :rofl:
  • BornaPŽ1986
    1k
    a prije pola godine ga otkupili od Kustosije..Jurki

    Ma ako jedan Sucic kod nas nema jos neku minutazu ne znam sta ocekivati za Anesa, sumnjam da se decku sjedi na klupi.

    Da se nadovezem na Brekala, zadnjih 10 utakmica on je 6 bio na klupi bez minute, odjednom treba za utakmicu za vikend..
  • plavac173
    2.6k
    Nije lijepo prenijeti izjavu od nekoga a da ne bude prenesena do kraja :grin:

    "i neka to bude signal Dinamu da se trgne i ponovno bude jak – zaključio je Josip Brekalo."
  • Mihaljević
    9.8k
    Baš me zanima koji će Breki uzet broj (ako) dođe... Svi brojevi koje je u karijeri nosio su zauzeti. 14, 7, 27 , 17 , 77. 44 i 21 se čine kao dobar pick, nije neka bitna informacija, ali meni je. :sweat:
  • Jaro
    7.3k
    ma nije pretakanje love nikako.... I onda se cudimo kak sa 50-60-70 milja godisnje imamo polutrenera s polumomcadi...
  • Jurki
    11.7k
    Ma ako jedan Sucic kod nas nema jos neku minutazu ne znam sta ocekivati za Anesa, sumnjam da se decku sjedi na klupi.BornaPŽ1986

    Ma jasno, ali ne shvacam nasu politiku i takve poteze.
  • Noel
    6k

    Samo sam stavio taj intervju jer ga se spominje kao nekog ko će nam donijeti impuls u osvajanju naslova.. dok on sam prije par godina ima želju da Rijeka pa hajduk.. Dajem za prostor da je sazrio u glavi i ako je tako bit će top pojačanje.
  • Crni86
    3.5k
    meni je ova izjava dokaz da je i bio zreo u glavi, da je mogao racionalno promisliti i usudio se reci da nesto nije dobro. Dinamo treba biti prvak makar je los? Ma nemoj. On je to reko samo u kontekstu da su se ljudi u klubu uspavali jer nema konkurencije i to je vidljivo iz djela koji je kolega nadodao.
  • Noel
    6k

    Da,Dinamo treba uvijek bit prvak. Kraj.
  • Mihaljević
    9.8k
    Baš me zanima koji će Breki uzet broj (ako) dođe... Svi brojevi koje je u karijeri nosio su zauzeti. 14, 7, 27 , 17 , 77. 44 i 21 se čine kao dobar pick, nije neka bitna informacija, ali meni je. :sweat:Mihaljević

    Sad vidio da mu se insta profil prije zvao "brekii86" , znači vjerovatno uzima 86 :love:
  • BornaPŽ1986
    1k
    Sad vidio da mu se insta profil prije zvao "brekii86" , znači vjerovatno uzima 86 :love:
    6mReplyOptions
    Mihaljević

    Stojkovic ima 86?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions