• Nolifer
    8.1k
    Eto cijeli Zagreb se trese taj mađar osvojio 7 prvenstava i 4 puta bio osvajač zlatnih lopti, a Messi je za njega balerina.. Ajde klasično novinarsko podvaljivanje vatre. Da je valjao bio bi kod nas.
  • Mr Anderson
    7.9k
    Do prije par godina i on i Selahi bi završili u dinamu, ali ta vremena su prošla.NORTE

    Kud bi s njim da smo ga uzeli? Tek toliko da ga tovari ne uzmu?
  • Nino Bule
    13.4k
    Lacika im je dobro kratkorocno (kolko vidim posudba do ljeta bez unaprijed dogovorene opcije za kupnju) rjesenje za lijevo krilo, on je tu da se napadne titula a ne da dugorocnu korist imaju od njega, molit ce se bogu da se instant vrati u formu jer je slabo igro zadnje vrijeme, svakako su im alternative samo dajaku i trajkovski koji su uzasni tako da ce ga trpit dok ne proigra
  • Mali Zeus
    12.7k
    Lacika im je dobro kratkorocno (kolko vidim posudba do ljeta bez unaprijed dogovorene opcije za kupnju) rjesenje za lijevo krilo, on je tu da se napadne titula a ne da dugorocnu korist imaju od njega, molit ce se bogu da se instant vrati u formu jer je slabo igro zadnje vrijeme, svakako su im alternative samo dajaku i trajkovski koji su uzasni tako da ce ga trpit dok ne proigraNino Bule

    Nije li im on zamjena za Sahitija ili umjesto Krovinovića u vezi?

    Dobar igrač, al nije da se tresem, osobito ako budemo imali dobar transfer rok.
  • BBB Baranja
    330
    Pa to su nasi veleumovi radili Bjelici pa vidimo dokle smo dogurali s Marinima, Jurićima, Bočkajima i kompanijom
  • Nino Bule
    13.4k

    90% posto sam siguran da ide na krilo, igro je to i u osijeku, krovinovica i pukstasa ne moze izgurat jz prve
  • Ali
    2.1k
    Laszlo je ok igrač, prosječan bih rekao. Za hnl dobar i niš više. 29 godina , posudba...
    Oni nastavljaju sa uhodanom praksom. Koja za sada nije dala rezultat..
    Stigao je u pravi klub, onako na prvu po cemu ga pamtim je dobar udarac lijevom, explozivan u duelu... i nadasve glumac. Bezbroj duela je glumatao faul... dakle idealan profil za njih.
  • bongo
    842
    Tuci otišao iz Lokomotive u Spartu iz Praga, spominje se odšteta od milijun eura.

    Usput zanimljiv članak gdje su navedeni igrači koji su ih napustili unazad godinu dana.

    https://sportske.jutarnji.hr/sn/nogomet/transferi/u-godinu-dana-ostali-bez-cijele-momcadi-a-ovo-je-vrh-u-utorak-na-prozivci-na-kajzerici-u-srijedu-na-maksimiru-15411493
  • Neki tip
    21.3k
    Tuci otišao iz Lokomotive u Spartu iz Praga, spominje se odšteta od milijun eura.bongo

    Ma nemoj cimat, pa kad to!? :scream:

    (Zajebavam te malko, vijest je stara valjda tjedan dana, u SN su danas to pisali samo u kontekstu Loksine sportske politike, a ne kao novu info)
  • plavac173
    2.6k
    Hajduk odgovorio na Dinamovo novo pojacanje iz Varazdina odnosno Brodica, vratio se nikola kalinic :rofl:
  • Mali Zeus
    12.7k
    Držimo fige da će mu ovaj novi povratak proći kao i prošli.
  • Jurki
    11.7k
    vratio se nikola kalinicplavac173

    Opterecenje za svlacionicu jer ce inzistirati na pocetnoj postavi te za financije.
    Stara raga koja je upitne forme.
    Vidjeli smo ga u kakvom je stanju bio po dolasku iz Italije. Sad je jos stariji.
    Pozdravljam takve akvizicije nase konkurencije.
  • Georg Koch
    4.5k
    Ovo je valjda tema gdje se smiju komentirati tovari :rofl:
    Sve zavisi na koji nacin gledas stvari. Ja to gledam ovako:
    Hajdukova 2 pojacanja za borbu sa dinamom imaju zajedno 65 godina, ove sezone zajedno imaju 2 nastupa( u prvenstvu) te zbirno velikih 20minuta. Toliko o tome.
    Mi ako budemo pravi uz ova ocekivanja pojacanja, mogu nam samo mahati sa 2/3. mjesta :victory:
  • BornaPŽ1986
    1k
    Ja sam dojma da posto su pisali da Karoglan obavlja razgovor blabla da se dogovorilo mozda i nesto oko minutaze, da ce biti zamjena
  • blackbully
    4.5k
    "Mindaugas Nikoličius je otkrio za koliko novca će igrati Nikola Kalinić.

    "Što se tiče financija, to je bilo najlakše u tri godine što sam u Hajduku. Dogovorili smo 1 euro njegove plaće. On želi pomoći Hajduku i osvojiti naslov, to je jedini motiv zbog kojega se vratio."
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.