• BornaPŽ1986
    1k
    Jasno mi je da Sucic obecava i da je tek usao u Dinamo, ali pisati da on jos nije na toj razini mi je malo onako.. Ako ne igra nece nikad ni biti, ja bi ga najkasnije iduce sezone vec definirao u prvih 11 ili eventualno prva izmjena. Ako je Baturina isto uskocio i vidimo gdje je sad zasto ne bi i Sucic, vidjelo se da moze biti igrac razlike.
  • Joza
    455
    Isprike ak se to odnosi na moj link o jusufu
  • Šteco
    680
    znam da je Šikic malo postao pohlepan ali i dalje radimo najviše s njima transfere a i vjerujem da je za Stojkovica mogao izvući više od inozemnih klubova nego od DinamaCastAway1986

    Mogao je on Attu i Puljića nekome bolje prodat. Poklanjali su mu se igrači, kao i Mišku, kupovalo svašta, a kad je to stalo, postali su bahati.
  • Ivdzo11
    4.2k
    Spominje se nesto da bi Drmic mogao u Varazdin
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Drmic je otpisan, Juric u Rudesu i ostaje Emreli kao upitan.
  • Jurki
    11.7k
    Drmic u kakvoj je formi i stanju moze jedino u Varazdin na Dravu na pecanje. Nije taj vise ni za poluozbiljan nogomet.
  • San Lorenzo
    15.4k
    Medijska naklapanja, Varazdinu fali napadac, Drma kod nas otpisan. Nemaju za pola njegove placeCrni86

    Možda ga iznajmljuju za koncerte, ono, ekskluziva kao Elvis i Las Vegas.
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    hvala vam na informacijama, zaista zbog daljine nisam imao priliku gledati juniore, jedva čekam da ga vidim u prvoj momčadi. Kao što je kolega @"Droljo rekao nismo izbacili nikog jako dugo. Bartola Barišić, onako i bi i nebi, nije dobio pravu priliku definitivno kod nas. Gledao sam ga u istri u živo i još nije bio spreman. Prije njega bole top, niti on nije dobio pravu priliku za ocjenu. Lenny Ilecic mi je izgledao predobro. Pogotovo kad je sam razvio zvezdine vršnjake sa tri golčine. Šta bi sa tim dečkom? Oprostite što sam krenuo sa teme
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    ja mislim da se kulen u dalo jako puno šansi sa se možemo svi složiti da on nije taj. Bez obzira na ljubav prema dinamu, zalaganje na terenu. Jednostavno nije dovoljno dobar za dinamo. Onda je boje zlaji davati te prilike i minute da skuplja iskustvo kad je to moguće.
  • Ban
    698

    U Gorici je.
  • Georg Koch
    4.5k
    S obzirom i na kadar, i stanje igraca, i sve, bas sam uvjeren da cemo dovesti pojacanje na RB.
    Bas uvjeren (nemam insajder informacije :sweat: )
    Isto tako mislim da ce ovo biti bas dobar prijelazni period za nas. Dosla je voda ovima u vrhu, vide da je vrag odnio salu te moraju ispravljati masu gresaka od ljeta.
    Ali, nikad nije kasno (valjdw).
  • dd29
    536
    Mislim da će to puno bolje izgledat kad jakir malo presloži ekipu po svom guštu. Jednostavno sadašnja ekipa je spora, troma, nama ni krila (osim kaneka) nisu brza, petko spor, baturina i vidović isto, pa čak ni bekovi ristovski i perković (ljubo) nisu brzi, sve je to slagano na kartu tehnike.
    Sad kad se tu ubaci malo brzine po krilima i bekovima bit će to sasvim druga ekipa.
    Tako da daj Bože Brekala i desno beka, japanac je očito završen za lijevu stranu, ako to nisu te rakete onda jakiru nema spasa.
    Kakav Houston, Dinamo Rocketsi!
  • Sunja86
    1.2k
    Ne bi me čudilo da Rijeka pokuša vratit Drmića
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    Oni nama selahija mi njima drmu
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions