• Kujtim Shalla
    2.9k
    hvala na info buraz, ja ga nisam imao priliku gledati. Ali vidio sam statistiku i sve super. Ajd daj bože da mu daju priliku, mada su i Típica forsirali pogotovo Bišćan i on me nije ni po čemu oduševio.
  • Zagi
    7.6k
    Topić je (po mojem mišljenju) bio oko 6. -7. najtaletiranijeg u toj generaciji i bilo je jako čudno kaj je baš njega Beli forsirao.
  • Ban
    698
    Ma skroz drugačiji igrač od Topića. Nikad nisam razumio zašto se njega uopće gura.

    Zagi vjerojatno nije uvjeren kako će se Zlatan fizički nositi sa seniorima, ali osobno Zlatana gotivim najviše od ove generacije juniora (uz Pavića).
  • Zagi
    7.6k
    Zagi vjerojatno nije uvjeren kako će se Zlatan fizički nositi sa seniorimBan

    Točno tako, mislim da mu treba neko vrijeme tesanja.
    No, možda ispadne "jegulja" pa se neće trebati hrvati sa ipak mnogo snažnijim stoperima. Brzinu ima.
  • Droljo
    8k
    možda ispadne "jegulja" pa se neće trebati hrvatiZagi

    Ili je dovoljno inteligentan da koristi mladenačku brzinu i prgavost te ne ulazi u brutalne duele sa hnl koljačima. Mi mladu špicu (našeg juniora) nismo gurnuli u vatru od dudua valjda
  • Ban
    698
    No, možda ispadne "jegulja" pa se neće trebati hrvati sa ipak mnogo snažnijim stoperima. Brzinu ima.Zagi

    Na to se ja kladim. Sa Kanekom, Brekalom i Petkovićem oko sebe, Zlatanovo napadanje dubine, sa brzinom koju posjeduje, a i pozicioniranje općenito, bi moglo biti pogubno. Mali ima prirodnu njušku za gol.
  • Dinaminjo
    929
    Ja bih bez obzira na Ogiwaru svejedno isao na onog Poljaka ako je cijena razumna. Nema nikakve garancije da ce Ogi uspijeti, a rezervni bek nam ne bi bio visak.
  • Zagi
    7.6k
    A lakše je to reći nego učiniti.
    Da bar ispadnem u krivu.

    Navijao sam za Bartola pa niš, nek ide Zlatan.
  • Peškaman
    4.2k

    Garant novinari čitaju forum,postavljena je slika prije par sati ovdje.
    Mislim da nije realno da dođe,volio bih,ali teško.
  • NORTE
    11.4k
    Uz sami tekst koji dijelite s drugih izvora OBAVEZNI ste priložiti i poveznicu (link) prema izvoru informacijaEduardo
    Nadam se da ovo predlažete samo za ovu temu jer ovo je stvarno posebna tema kojoj to možda i priliči.

    Inače se zalažem da zona bude mjesto informacija o dinamu, a ne linkova koji vode van zone, pri tome mislim na postavljanje kratkih informacija iz medija i mislio sam čak i otvoriti temu za upravo takav sadržaj.
  • NORTE
    11.4k
    Ja baš i ne podržavam, Mali dioničar je dobro rekao, dovodimo Brodića i Živkovića da bi sjedili na klupi, a tako slabimo Lokomotivu i Varaždin i umanjujemo im šanse da otkinu bodove Hajduku.Mali Zeus
    Kako trenutno izgledamo svaka pomoć nam je dobrodošla, a time i "oslabljujemo" klubove koji nam oduzimaju bodove.
    Mi i dalje ovisimo sami o sebi zapravo (pobjedom na Poljudu preskačemo Hajduk, a to ćemo nadam se napravit u puuuuno prije).
  • Nogo
    3.6k
    Dečki, da bi Brodić i Koščević igrali treba skratiti kadar u napadu.
    Drmić, Jurić a i Emreli bi po meni trebali otići.
    Onda ostajemo na Petku, Kulenu i Brodiću (+ Koščević).
  • NORTE
    11.4k
    Dečki, da bi Brodić i Koščević igrali treba skratiti kadar u napadu.
    Drmić, Jurić a i Emreli bi po meni trebali otići.
    Onda ostajemo na Petku, Kulenu i Brodiću (+ Koščević).
    Nogo
    Miriše na fritulu.
  • plavac173
    2.6k
    Smijesan clanak, znam tog lika u sredini, Armin. Ljudi su bili prvo u Grazu pa su doslo skupa u Zagreb, gdje su i slavili novu godinu. Vrhunac novinarstva
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions