• boem
    309
    Izgorilo bi sve, od našeg budžeta do naslova prvaka. Perišić će biti "spreman" za zadnjih mjesec dana prvenstva, a uglavnom se nakon takvih dugotrajnijih povrataka onda još dogodi niz sitnih ozljeda.

    Nadam se samo Brekalu, ali mi se nekako čini da će on otpasti, a dobit ćemo samo Hohxu. Ne bi me začudilo da Marin bude uključen u tom transferu.
  • xavier
    12k
    Ako sam.dobro brojao mi smo ns A listu na jesen prijavili 24 igraca, otpada ih dovoljno.
    Dakle po tome bi mogli prijaviti 4 nova.
    Ademi ce bit siguran jer Ademi
    Lijevi bek Ogi ocito
    1 krilo
    Ktc / novi stoper
    Dinaminjo

    Krivo si shvatio. Klub za knockout fazu može prijaviti maksimalno 3 nova igrača na A listu, bez obzira jesi li ih prije toga prijavio 21 ili 25. No ukupno ih ne smije biti više od 25 tako da ako imaš 23 prijavljena, jednog moraš maknuti. No više od 3 nova ne možeš prijaviti.
  • Mali Zeus
    12.7k
    Odustati od Brekala i Hohxa I ponuditi Perisicu 4 milje za sezone…Pa neka sve izgoridzis

    Koji nemre igrati do travnja ili svibnja. Mislim ionako je potpuno nerealno.
  • Nogo
    3.6k

    Ovo može samo Fiorentina odigrati da propadne.
    On, žena, svi u familiji su za to da se vrati doma gdje i pripada.
  • plavac173
    2.6k
    "Brekalo u Firenzi ima veliku plaću, što je uvijek problem kada se želiš vratiti u HNL, a s druge strane Fiorentina ga baš ne bi pustila nazad u Maksimir, jer misli da bi mu to bio korak unazad po pitanju vrijednosti, a Brekalo ima važeći ugovor do ljeta 2026."

    https://sportske.jutarnji.hr/sn/nogomet/transferi/na-maksimiru-zele-vatrenog-dinamo-dobio-konkurenciju-u-lovu-na-najzvucnije-pojacanje-ove-zime-15411143
  • Ban
    698
    Mislim da će Brekalo, Ogi i Teo na listu, + Živković. Eventualno je još moguće da Teo otpadne ako stvarno prodaju Mohu i dovedu novog desnog beka.

    Ne vidim timeline u kojem Ademi upada.
  • Peškaman
    4.2k
    Mislim da je isplativije Fiorentini ga pustiti u Dinamo nego u Bolognu jer Brekalo ne želi u Bologni,ni on ni Bara.
  • Orc123
    7.8k
    Mislim da ce se ovo s Fiorentinom oduziti definitivno, to su Talijani. Mislim da ako ne uspiju izrealizirati nekoga od te dvojice u roku par dana da ce se okrenuti jos nekom igracu i cekati rasplet s Brekalom do kraja, a Hoxu prekriziti.
  • plavac173
    2.6k
    Ademi je siguran za konferencijsku, tu ne treba sumnjati
  • Ban
    698
    Odbijam vjerovati u takvu glupost.
  • Mentalni Gimnastičar
    884
    Meni Brekalo izgleda sve realniji sad kad nema zamjene/opcije otkupa s Bolognom. Trebamo to riješiti što prije da nam ne ulete Turci li Neno i uzmu nam igrača.
  • plavac173
    2.6k
    Iskreno ni ne zanima me konferencijska, samo da se ne osramotimo protiv Betisa i to je to. Hnl je majka
  • Dinaminjo
    929
    fala na objasnjenju

    A jezi ga onda..
  • Ivdzo11
    4.2k
    Kad je vec u Zg rjesit i desnog beka :smile:


  • Ivdzo11
    4.2k
    prema ovom novinaru "spaceviola" Bologna nema interesa dovesti na posudbu Brekala
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions