• marcio amoroso
    36.4k
    postanu top igrači i da ih prodamo za 20-30 milja.Danko

    @xavier o ovome pričamo godinama.
  • CastAway1986
    1.4k
    čemu pesimizam ? I Celtic je promašio s par njih al od šestorica četvorica su extra klasa za njih ! Eto mi smo pogriješili s Mikom znači li to da nam sad nitko iz Ukrajine nebi trebao biti dobar
  • xavier
    12k
    o ovome pričamo godinama.marcio amoroso

    I dalje ne mogu shvatiti kako je nekom to prva pomisao :monkey:
  • Zagi
    7.6k
    Opet ako postanu uistinu top igrači, nećemo ih moći zadržati ionako pa bolje da se prodaju za više nego za manje što onda povlači nove potencijalno top igrače itd....

    Kužim ja na kaj vi ciljate ali malo realnosti nebi loše došlo.
  • Papastrumf
    12.2k
    ja ko navijač bih volio da svi koji dođu postanu top igrači i da ih prodamo za 20-30 milja.Danko

    Nije ti prva misao bila da ti igraci osvoje koje prvenstvo, naprave neki znacajniji uspjeh u europskim natjecanjima ili slicno!? Ti bi kao navijac volio da ih prodamo za 20-30 milja? Svaka cast!
  • Crni86
    3.5k
    bilo je govora tijekom sezone da gledamo japanskog lijevog beka ali nisu imali nikakvo ime, cini mi se da je germanijak prenio tu info.
  • plavac173
    2.6k
    uvijek optimisticni navijaci Dinama
  • IceMan
    2k

    Pa nitko ne mora biti zamjena.. postoje utakmice di će oboje igrat.

    Pogotovo u HNL-u


    Plus nemojmo se zavaravat, Petko ionak najverojatnije odlazi ljeti.
  • Jaro
    7.3k
    ja ko navijač bih volio da svi koji dođu postanu top igrači i da ih prodamo za 20-30 milja.Danko

    Ja ko navijac bih volio da svi koji dođu postanu top igrači, stvore top momčad koja će osvojiti LP.
  • Rex Ramae
    2.8k
    Kako adrenalin proradi kad se čuje postotak od sljedeće prodaje
  • SAS1987
    14.7k
    Volio bih da dovedemo nekog Japanca koji će bit promašaj čisto da ugasi hype o Japancima i neće ih više nitko zazivat. Usralo nas je s jednim, s drugim sigurno neće!!Riot

    Svi Japanci izgledajo isto ali ipak neki igraju nogomet bolje a neki lošije :lol:
  • Danko
    1k

    Pa valjda ćemo s momčadi od 400-600 milja osvojit prvenstvo i koju euroligu nije ti logika jača strana, jel da?
  • Str1nger Bell
    1.3k
    Dinamo je jedini klub na svijetu, čiji su navijači sretni kad se netko “dobro” proda i kad “klub” zaradi lovu.
  • xavier
    12k
    ↪Papastrumf
    Pa valjda ćemo s momčadi od 400-600 milja osvojit prvenstvo i koju euroligu nije ti logika jača strana, jel da?
    Danko

    Ako sam dobro shvatio, ti nam želiš pojačanje koje ćemo što prije prodati kako bi tim novcem mogli kupiti novo pojačanje? No ako i taj novi bude dobar, nećemo li onda i njega odmah prodati? Ah da, kupit ćemo onda trećeg s kojim ćemo sve iz početka...
  • Danko
    1k
    ne, ja bih želio da svaki koji dođe u dinamo, u dinamu postane vrijedan 20-30 mil.
    To bi značilo da igra vrhunski i da ima rezutata.
    Svaki.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions