• Efes Pilsen
    8.3k
    mislim da to je to vise do nacina na koji igramo nego do manjka igraca. Kad Ademi igra npr. on se ubacuje puno gore, kad je trebalo hvatat zaostatak protiv Lokomotive nije bio problem broj igraca u zavrsnici, nije bio ni kad se hvatao zaostatak u Plzenu.
    Problem je bio kad su se muda skratila sa Hajdukom pa nam se cijeli napad sveo ja 8 blokova u pokusajima udaraca izvana.
    Problem je i sporost zadnje linije pa nas se lako hvata na kontre. Moharrami gotovo uvijek stigne zatvorit, ali ono sto ce usljedit je lutrija.
    Mislim da je ovom kadru najveci problem nedostatak vizije i uigranosti, tko sta radi u kojem trenutku na terenu. Onaj drugi gol Gorice je ogledan primjer kaosa.
    Meni je recimo nejasno da se nije islo prebacit Perica naprijed protiv Hajduka ili ubacivanje Kulenovica cisto da popunis kazneni prostor i probas "na silu" ugurat.
  • blue heart 72
    1.7k
    Budem si sutra čestital Novo leto sa jednim frendom iz Japana (sin nekadašnjeg povremenog japanskog reprezentativca). Prije dolaska Kaneka, kada se on spominjao kao moguće pojačanje , sam ga pital njegovo mišljenje o njemu i mogu reći da ga je kirurški točno opisao, što sam ovdje i podijelio. Bum ga pital za njegovo mišljenje o Ogiwari
  • plavac173
    2.6k
    Koji dobar napadac ce pristat da bude zamjena Petku odnosno na klupi? Bas tesko da bi se naslo nesto bolje od Brodica i Kuleta, a Dinamo nece igrat sa 2 naprijed
  • Captain America
    17.6k
    S tolikim imenima su žonglirali novinari i na kraju dođe igrač koji nijednom novinaru nije bio ni u primisli. Ugodno sam iznenađen, NGL.
  • Majki2111
    3.1k
    02.01. U 00:00 ili 01.01. 00:00?
  • Brusa
    1.5k
    to je istina. Jedino da nekog japanaca probamo naći... :chin:
  • Noel
    6k

    Sad odjednom svi DOZNAJU,SAZNAJU, EKSKLUZIVNO, BOMBA ITD.
    Najbliži je bio netko ovdje s foruma ko je neki dan među lijevim bekovima iz japanske lige spomenuo i Ogija.
  • Izet Hajrović
    2k
    Ako sam napisao sutra, onda sam mislio na 1.1.2024. jer novi dan počinje točno u 00:00. Nagađam samo, nadam se da će ga objaviti kao novogodišnji poklon što je moguće kad mediji pišu da je gotovo, da je dogovor pao prošle noći. Isto tako zanimljivo je da informacije nisu curile van, tek jučer poslijepodne smo doznali da ga Dinamo želi i već je tokom noći pao dogovor prema medijima.
  • Nino Bule
    13.4k

    Prica je bila ozbiljna kad je onaj nizozemac koji je probio pricu o kaneku rekao da ga dovodimo na twitteru, ovi nasi su onda prepisali i eventualno sad vec pitali u klubu i nesto saznali
  • i more je plavo
    1k
    S obzirom na famu oko Brekala, mene zanima jel netko ima informaciju, onak bar iz druge ruke, jel se tom decku jos igra nogomet i ima li vatre u njemu, ili je ko Čorić, igra igrice i ceka placu ?

    Jer nisam vidio neku veliku zelju u njemu ni u repki, di ga se guralo, trenutno bez pokrica, a ni u Italiji kad je dobivao priliku.
    Nekako mi govor tijela nije pokazivao pozitivu ni zelju da eksplodira.

    A placa mu je fina, 1.7 milja, onak.....ima se za dobar komp i za svaku novu igricu koja izadje, a ostane i za autic, zajebanciju i obleku......to pisem zbog paralele sa Čorićem.

    Ako ima vatre.....dobrodosao je i svakako je pojacanje za Dinamo, ali ako mu se samo hoce doma......bojim se da bi takav mogao biti detonator lose atmosfere u ekipi.
  • Danko
    1k
    Mislim da je brekalo ipak malo ozbiljniji lik od čorića.
  • Riot
    1.9k
    Volio bih da dovedemo nekog Japanca koji će bit promašaj čisto da ugasi hype o Japancima i neće ih više nitko zazivat. Usralo nas je s jednim, s drugim sigurno neće!!
  • Mlađi referent
    12.3k


    Pravo navijačko razmišljanje, ja se isto nadam da će nam svi transferi bit flopovi, tek tako. Da se ugasi hype oko Dinama kao dominantne sile.
  • CastAway1986
    1.4k
    ja sam ga spomenuo jer pratim japansku ligu I na svakoj poziciji imam 5, 6 igraca za koje mislim da imaju najveći potencijal!! Isto tako mislim da je Wakizaka igrač kojeg nebi smjeli propustiti
  • Danko
    1k
    ja ko navijač bih volio da svi koji dođu postanu top igrači i da ih prodamo za 20-30 milja.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions