• Nino Bule
    13.4k
    Kako smo krenuli harat po japanskom trzistu morat cemo dogovorit s castoreom da nam rjesi prodaju dresova po japanu
  • Georg Koch
    4.5k
    Pise sn i index da je mnogo drugih renomiranih europskih klubova zainteresirano za njega, ali da smo kao najbrzi bili.
    Ne znam zasto im ne vjerujem
  • CastAway1986
    1.4k
    Spomenuo sam ga nedavno ...Takuya Ogiwara (Urawa) Ryo Hatsuse ( Vissel Kobe) i Daiki Sugioka (Shonan Bellmare) po meni su tri najbolja lijeva beka lige
    Ako bi birao Hatsuse mi je bolji ali ni ovaj nije loš
  • NitkoBitan
    17k
    Sav ovaj entuzijazam oko japanskih igraca je nastao dolaskom Kaneka koji je "iskocio" zbog naseg deficita na krilima i pada forme vecine nasih igraca.

    I ovakav Dinamo bi harao japanskom ligom, znaci da se tamo "pojacavamo" iz klubova slabijih od Dinama, zapravo svi klubovi su tamo slabiji od Dinama, pa mozda i od Hajduka i Rijeke.

    Nasem sportskom sektoru kad propadnu svi potencijalni dolasci onda iz dzepa izvade japanski plan D i naravno da je u pitanju posudba + pravo otkupa jer nemaju pojma kako ce se igrac ovdje snac. Nisam optimistican.
  • Peškaman
    4.2k
    Izgleda kao dobro rješenje
  • Jurki
    11.7k
    Nasem sportskom sektoruNitkoBitan

    Mi imamo sportski sektor?
  • Mlađi referent
    12.3k
    znaci da se tamo "pojacavamo" iz klubova slabijih od DinamaNitkoBitan

    Pa kako se pojačavaju City, Real, Bayern i ostala škvadra nego iz klubova slabijih od sebe? To nije nikakav rezon po kojem se treba sudit nekom transferu.

    Pogledaj tehničke elemente igrača, fizikalije, pozicijsku igru, navike u igri itd itd. Na temelju toga zaključiš je li igrač za tebe ili ne.

    Moja pretpostavka je da je ovo novi posao koji je odradio Dabac i to je jedan od razloga zašto sam optimist.
  • Thompson
    52


    Nema se vremena za davanje prilike nažalost a nije ni nešto koštao pa da ga se vrijedi trpit.. Veći je problem francuz koji nema fizikalije za igrat stopera i u ovakvoj divljoj ligi gdje svi protiv Dinama igraju bunker on ne može igrati jer se odbija od svake mantinele ili ispada ko ratkapa od malo bržih igrača i onda mora radit prekršaj za žuti karton u većini slučaja. Poslati ga na posudbu u neki lošiji klub u BiH ili Slovenije i to da bude dogovor da ga se koristi na šestici jer tamo jedino vidim da bi mogao doprinjeti, i onda vidjeti kako će se razvijati na šestici i hoće li eventualno prerast u igrača bez kojeg ta osrednja ekipa ne može, tek tad je za Dinamov kadar.
  • plavac173
    2.6k
    Dinamova je politika posudba sa pravom otkupa jos od prije dosta... I po meni je to puno bolje nego kupit nekog tulipana i onda ga se rijesavat par sezona (primjer Drmic)
  • Mihaljević
    9.8k
    GCn8ZqVWIAA5Khc?format=png&name=small
    Uskoro :rofl:
  • CastAway1986
    1.4k
    Samo da ti kazem jednu stvar jer očito ne pratis japance po Europi pa kažeš da imaju samo veznjake i krila a stopere i ostalo ne
    Sugiwara desni bek Alkmara brutalan igrač.. imaju dva stopera koja vrijede preko 15M u Bundesligi Ito iz Sttutgarta i Ko Itakura iz Borussie M., imaju dva stopera u belgijskoj ligi isto dosta dobra Watanabe i Machida .Istina da im malo šteka lijevi bek i da tu najviše izmjenjuju igrače
  • Jurki
    11.7k
    Nadam se da nam bu Origawa dobro rjesenje za tu poziciju LB jer smo vec dovodili reprezentativce Ukrajine, Švicarske, bekove sa solidnim europskim iskustvom pa su se svi do jednog pokazali flop do flopa. Zajebana je to pozicija i fakat je tesko naci beka koji ce odgovarati nasoj plateznoj moci, nasem stilu igranja, da je prodoran na boku, dobrog centarsuta, brz i defenzivno dobar
  • Captain America
    17.6k
    I po meni je to puno bolje nego kupit nekog tulipana i onda ga se rijesavat par sezona (primjer Drmic)plavac173

    Po tom principut možeš dobiti Mihajličenka, Sosu i slične koji su potpuno out kod svojih ekipa ili nekog poput Kaneka od kojeg nitko ne zna što očekivati. Mi smo po tom principu dali otpisanog Gojaka pa se sjećamo kako se to odvilo. Izvisili smo s nekoliko ozbiljnih igrača jer moroni u upravi ne znaju iz YT higlightsa procijeniti je li neko igrač za Dinamo ili ne.
  • Brusa
    1.5k
    izgleda da cijelom svijetu šteka lijevi bek... :joke:
  • Jurki
    11.7k
    izgleda da cijelom svijetu šteka lijevi bek... :joke:
    now
    Brusa

    I šteka jer ih ima jako malo svjetske klase. U nogometu daleko najgora pozicija.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions