• wolfgang14
    1.4k
    Ako Ristovski igra stopera, zašto ne bi i Max igrao beka.Mali dioničar

    nego kaj, ak Ljubo može lijevog beka, zakaj Berna nebi mogel desnog
  • IstokKa96
    671
    Svi znamo koji je problem danasnjeg Dinama, igrace na svoje pozicije, standardizirati ekipu i pojacati ako ide lb...sve osim toga je stvoreno rezultatskom podbacaju, kronicnom nezadovoljstvu od strane publike, 'silovanju igraca od no name suparnika' i slicne fore...
  • Debelko
    237
    ne, tu si u pravu, vec meni nije fer nacin rijesavanja Mykhe. Ocito je cijela obrana visila u tom periodu ali je Mykha izabran glavnim krivcem. Al nista tako je kako je, nadam se konacnom rijesenju na toj poziciji.
  • Jurki
    11.7k
    sad dal je pravedno ili nepravedno odbacen nebi u to ulazil jer ne znamo kaj se događalo u svlacionici ili na treningu. Ali je cinjenica da je nekaj puklo i to gadno.
    Jakir kakav god da bio limitiran trener nije tak glup da bi jedinog pravog lijevog beka otkantal bezveze jer smo se iovak previse patili po toj strani.
  • scooniepenn
    3.3k

    Koji je tvoj argument da je promasaj? Mozda sam pod dojmom predstojeceg puta u Bec pa me hvata reisefieber, ali u tvom postu nema apsolutno nikakve argumentacije. Jedini argument da ga nisu prepoznala oba trenera mi bas i ne drzi vodu s obzirom da Kaneko kod Biscana nije igrao prakticki nista, a Jakir mu je dao priliku kad mu je dogorilo do prstiju. Fizikalije mu definitivno nisu top vrlina, ali ako je igrao standardno u Ligue 2 koja po fizickoj komponenti sigurno nije slabija od HNL-a, onda moze i ovdje. Uostalom 2 do 3 kilograma misicne mase moze dobiti, sto bi mu vjerujem pomoglo.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    to i ja mislim, sad ima i Thea da mu udjeli koji savjet ili da ga povuce u teretanu. Mi bi Ramosa na gotovo, decko treba misicne mase, a ne nogometne inteligencije.
  • Izet Hajrović
    2k
    Za Bernauera se i prije dolaska znalo da nije jak u duelu, nije to neko iznenađenje. On je doveden na temelju igre s loptom i meni je to djelovalo dobro kad je igrao, a pitanje je zašto nije dobio više šanse. Kad smo ga već platili odštetu za njega, neka bude 5. stoper pa ponekad dobije šansu, nema smisla raskidati ugovor kao što neki mediji pišu i svakako je bolje da nam na klupi sjedi on, nego neki Gurlica ili Živković pa da im se stopira razvoj sjedenjem na klupi.
  • Common Sense
    796
    Slažem se da je imao malu minutažu i da se ne može na temelju toga davati finalna ocjena, no to je tako, Dinamo je visoka razina gdje velika većina igrača ne može dobiti minutažu koju bi htjeli. Tu su i treninzi, ja sam bio branič u niželigašima, i sada sam još aktivan u veteranima. Recimo da se prijavim na probu u klub i da se kojim čudom priključim momčadi na par treninga, pa već bi na prvom treningu bilo jasno da se ne mogu hrvati ni s Kulenovićem ili Jurićem, a kamoli s Petkovićem. Ne moram odigrati čitavu sezonu ili polusezonu kako bi struka shvatila da nisam na potrebnoj razini. Jakirović je dao jasan signal koliko računa na Bernauera onoga trenutka kada je ponovno vratio Theophilea u momčad.

    I ako ode na posudbu, ne vidim tu smak svijeta ni za njega ni za klub. Koje sve igračine su se vucarale po raznim selendrama ne bi li time kasnije izborili novu priliku u matičnom klubu. Ako je zaista takav potencijal kako su Bišćan i Šimić nagovještavali, onda ta kvaliteta mora prije ili kasnije isplivati. Najvažnije za njega je da igra, pa makar prva slovenska ili BIH liga, i tu se slažem s klubom ako ga planiraju slati na posudbu.
  • plavac173
    2.6k
    Bolje i to nego da mu je svejedno
  • Mihaljević
    9.8k
    Koji je tvoj argument da je promasaj?scooniepenn

    Koji argument trebaš osim njegovih partija? Protiv malo težih klubova (npr. Plzen , Gorica u gostima.) izgledao kao totalni tinejdžer i amater. Nit je mlad, nit je iskusan, nit ima CV , nit se dokazao , niti malo košta , niti je pokazao da je bolji od stopera koje već imamo u rosteru. Doslovno velika 0 .
  • plavac173
    2.6k
    Kakav takav prijevod:

    Čini se da je Takuya Ogiwara (24) na putu za zagrebački Dinamo Pregovori s lijevim bekom Urawa Red Diamondsa navodno su već u završnoj fazi. (Sponichi) Prošlog ljeta Zagreb je već potpisao sunarodnjaka Takura Kaneka (najam s opcijom otkupa) iz Consadole Sappora.
  • Common Sense
    796
    Spomenuo bih samo još i da me slučaj Bernauer dosta podsjeća na još jednog francuza koji je nosio naš dres - Taravel. Kada je taj dolazio, govorio mi je prijatelj koji radi u klubu da nam dolazi čudo od braniča, novi nositelj momčadi, visok, odličan u skoku i duelu, eksplozivan, agresivan, u najboljim godinama, iskustvo igranja u Ligue 1 i Jupiler ligi. Mislio sam si, pa ne može bolje. Na kraju je ispalo da je bio najslabiji stoper u momčadi tih sezona koje je igrao kod nas, svi su bili ispred njega i prodan je negdje dalje. Pitanje je i koliko se ljudi tu sa Zone uopće sjeća tog igrača.
  • Sava Krpa
    266
    slažem se, jer nema logike odreći ga se nakon 200 minuta u čitavoj polusezoni. Mišljenja sam da mu vrijedi dati priliku i da bi je nedvojbeno iskoristio.
  • Mihaljević
    9.8k
    Takuya Ogiwara (Urawa)CastAway1986

    Bravo Kume!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions