• Dragon1Warrior123
    3.2k
    Ja ne pratim ligu, ali sam pogledo hrpu highlightsa koji nisu pokazali puno... no treba uzet u obzir da su highlightsi za obrambene obično totalno neinformativni i nemožeš baš puno iz njih skužit. Meni je puno bitnija njegova moć ponavljanja recimo, pozicioniranje, itd. Što nemožeš u videu od 3 minute pokazat.
  • plavac173
    2.6k
    Cini se brz i eksplozivan
  • Dragon1Warrior123
    3.2k
    Vjerujem da je to bilo samo krpanje s obzirom da je ljevak...
  • Izet Hajrović
    2k
    mislim da ne, ljevak je, a na highlightsima koje sam pogledao je većinom igrao na lijevom beku.
  • Peškaman
    4.2k
    A evo ponovo sam provjerio i stvarno je sve tri utakmice svjetskog prvenstva klubova igrao na desnom,bilo mi je sumnjivo pa sam vidio da je i 2 zadnje utakmice u azijskoj ligi opet igrao ma desnom beku i to u početnoj.
    Mozda neka kombinacija drugog izbora desnog beka i lijevog hahah
  • plavac173
    2.6k
    Evo vidim da neki pisu da su on i neki crnac bili najbolji 'napadacki duo' u ligi
  • plavac173
    2.6k
    A moze krpat, igrao je i nama Rile stopera a i Ljubicic beka tako da, zasto ne u drugih
  • Jurki
    11.7k
    Posudba + opcija otkupa.. odlicno.
  • Captain America
    17.6k
    Posudba i otkup... Fufica konačno naišla na nekoga ko bi na taj način prodao igrača.

    Opet nas čeka muka s prilagodbom od 3 mjeseca kao i s Takijem, a nama igrač treba odmah. Nadam se da je patka i da su zapeli za Wdowika.
  • Majki2111
    3.1k
    Au fini nogomet se tamo igra. Ovo vrijedi pogledat.
  • Izet Hajrović
    2k
    ja sad gledam isto i prema heatmapi na SP je protiv Citya i Leona igrao lijevog beka, a protiv Al Ahlya desnog, ali je u sve 3 utakmice ušao s klupe. Kako kolega kaže, vjerojatno može krpati. Kad je već vjerojatno naš, red je da mu damo šansu. Prema videima mi djeluje dosta dobro, voljan je kombinirati, čim preda loptu odmah trči prema naprijed da dođe u poziciju centaršuta, a ako mu nije otvorena opcija dodavanja, onda sam probija bok dosta uspješno jer ima brzinu i akceleraciju. Lopta se ne odbija od njega kao kod nekih naših, dapače, izgleda mi kao da ima dobar osjećaj za loptu te precizna i kvalitetna dodavanja. Negativne strane ne znam jer se to u highlightsima ne prikazuje. U svakom slučaju, ako je Dabac prepoznao Kaneka, onda moramo vjerovati da neće promašiti niti s Ogiwarom ako stvarno dođe.
  • Jurki
    11.7k
    Treba vidjet s tim Ogiwarom, ali po meni su te opcije posudbe plus otkup ok s obzirom da nemamo sportskog direktora. Pickast pristup uprave, ne zeli se ulaziti u veliki rizik.
    Nadam se da nam nakon skupstine slijedi remont u upravi jer je ovo cisti dokaz da ne znaju posao.
  • Mlađi referent
    12.3k
    Opet nas čeka muka s prilagodbom od 3 mjeseca kao i s TakijemCaptain America

    Ovo i mene najviše muči. Nadam se da će klub tu odradit dobar posao i odma mu dat kontinuitet bez pretjeranog lutanja, a ne kao s Takurom.

    Ovako po svemu kaj vidim, meni se čini ok, sad kakav će bit nama bumo vidili.
  • Peškaman
    4.2k
    Ako dođe na početak priprema što se nadam da je plan prilagodit će se on,veliki plus je taj što je već jedan 'njegov' u klubu i dosta lakše će to ići.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions